A po aplikację dałam lusterko, zapytałam czy pani podoba ,odpowiadała że podoba. A przyszła ona z takimi rzesami i chtela uzupełniać.Ja do swojej pracy podchodzę odpowiedzialnie, poinformowała ,że trzeba poprzednią aplikację ściągnąć,że to dodokowy koszt,że tą aplikację przez odrosty nie uzupełnić (po instrukcji) i ile czasu to zajmie.Przed rozpoczęciem trzeba umyć oko całe ,co Pani nie pozwoliła i powiedziała że jej myli tylko przy rzęsach,zrobiła tak jak ona chtela. Jeszcze jej wkurzyło że poprosiłam ściągnąć buciki. A na koniec zawrze sprawdzam sklejki i ezeli taki są to rozłączam ,żeby każda kępka była osobno i niestety czasami to nie jest przyjemnie,osobliwe kiedy zaciska klientka oko. W trakcie realizacji pytała czy wszystko dobrze,to odpowiedziała że tak. Dziewczyny! Każda jest osobliwa i wyjątkowa! Doceniamy się nawzajem;)
Zdjęcia
Opinie
-
Ксения Григорьева ★★★★★
-
Наталья Калинина ★★★★★
najlepsze rzęsy i brwi - styliska Ksenia to profesjonalistka, bardzo uważna,delikatna, uprzejma. Świetna obsługa w salonie. Polecam
-
Pavlo Grygoriev ★★★★★
Bardzo miły zespół. Dziewczyny są zawsze przyjazne. A także, sądząc po wszystkim, dbają o jakość świadczenia usług, doskonaląc własne umiejętności zawodowe.
-
Dominika ★☆☆☆☆
Muszę wstawić ponownie opinie, ponieważ po prawdziwej negatywnej opinii dotyczącej skandalicznego zachowania pracownicy względem klienta okazało się, że nagle z nowych kont zostają dodane pozytywne opinie. Także proszę na to również zwrócić uwagę. Łatwo rozpoznać prawdziwą od szybkiej próby ratowania oceny w Google. Nie polecam, sytuacja która miała miejsce dzisiejszego dnia jest skandalicza. Przyszłam spóźniona 10 minut na usługę, ktora z inicjatywy salonu została przełożona na inny termin. Po wejściu usłyszałam od pani pracownicy "o ktorej przychodzi?" i pretensje, że wychodzi i nie wykona usługi, a chwile później zarzut, że na poprzedniej wizycie nie dokonałam dodatkowej płatności za botoks?? chociaż byłam na regulacji brwi. Oniemiałam. Zostałam posądzona o kradzież-naciągnięcie salonu na usługę, o której nie miałam pojęcia. Również pracownik naliczał płatność końcowa, nie ja jako klient - tym bardziej byłam zszokowana pomówieniami oraz postawa pani Ukrainki. Dalszy szok wywołała kolejna nieprzyjemna uwaga o tym, że może się ze mna klocic do 19, bo MA CZAS (do tej godziny otwarty był salon) i faktycznie od 18:40 trwalo to zamieszanie. Zadzwoniłam więc do pani kierowniczki, ktora przeprosiła za pomówienia o niezapłaceniu przeze mnie za wymyślona usługę z kwotą za poprzednią wizytę (nie wiem na jakiej podstawie, proszę uważać) ale chociaż chciała zaproponować inny termin broniąc jednocześnie czasu pracy pracownicy, to ona odmówiła wykonania usługi grożąc wzięciem chorobowego. W życiu nie spotkałam się z takim podejściem do klienta. Stanowczo odradzam, zmarnowałam czas, nerwy, a finalnie taka usługa jak zwykła regulacja brwi się nie odbyła, chociaż planowałam ją z dużym wyprzedzeniem z powodu wyjazdu.
-
Tomasz S. ★★★★★
Pierwszy raz jestem na pielęgnacji stóp i paznokci i powiem, że spoko. Całkiem przyjemnie. Obsługa miła. Wszystko fajnie. Polecam
-
Maria Skowrońska ★★★★★
Paznokcie wykonane PERFEKCYJNIE. Polecam każdemu. Dodatkowo opracowanie stop z peelingiem sztos! Cała usługa wykonana z duża dokładnością. Wrócę napewno.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Nail Bar by Wiśniewska?
Nail Bar by Wiśniewska znajduje się przy Jabłoniowa 21, 80-175 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Nail Bar by Wiśniewska?
Można skontaktować się z Nail Bar by Wiśniewska pod numerem +48 795 522 157
Jak można dotrzeć do Nail Bar by Wiśniewska?
Do Nail Bar by Wiśniewska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku