Opinie

  1. Karolina tina ★★★★★

    Kolejny raz jestem bardzo zauroczona wykonana stylizacja paznokci. Są przepiękne. Bardzo polecam salon, pełen profesjonalizm oraz miła atmosfera.

  2. Justyna Ostrowska ★☆☆☆☆

    Kiedyś byłam klientką tego salonu i miałam tam wykonywane przepiękne paznokcie. Po latach postanowiłam im zaufać ponownie i umówić się na rzęsy. Ciężko ocenić mi usługę, ponieważ się nie odbyła. Została odwołana wczoraj późnym wieczorem, a odbyć miała się dziś rano. Nie został zaproponowany ani nowy termin, ani rekompensata. Pech chciał, że zależało mi na rzęsach, akurat dziś, bo jutro idę na wesele. Na szczęście znalazłam salon, który uratował sytuację, nie mniej brak profesjonalizmu ze strony tego salonu w tej sytuacji spowodował, że już na pewno nie przekroczę ich progu i będę odradzać go przy każdej okazji.

  3. agata agata ★☆☆☆☆

    Pedicure bez grama kremu ani bez pilingu, No cóż ! Oszczędność. Podczas zabiegu , ludzie wchodzą do pokoju, ponieważ jest on łącznikiem do toalety ! Ani jednego zwykłego lakieru do paznokci, trzeba przynieść swój, lub zrobić hybrydę! Na wysokim poziomie tutaj są tylko ceny !

  1. Ula Lubinus ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Zabieg przedłużania rzęs to po prostu DRAMAT ! Totalna nieodpowiedzialność i brak profesjonalizmu. Zabieg trwał 3,5 godz po czym po przyjściu do domu połowa rzęs wypadła. Pani robiąca pseudo zabieg nie potrafiła założyć płatków pod oczy. Trzeba bylo zwrócić uwagę na tak podstawowa rzecz jak zmiana podkładu na łóżku kosmetycznym po innej klientce. Pani bez kwalifikacji. Szanowna pani właścicielko salonu , jeśli nie potrafi pani sprostać wymogom i standardom europejskim proszę zamknac ten salon, widać po opiniach , ze nic pani nie robi w kwestii usług.

  2. Strefa Terapii Empatii i Rozwoju ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Zabieg przedłużania rzęs to po prostu DRAMAT ! Totalna nieodpowiedzialność i brak profesjonalizmu. Zabieg trwał 3,5 godz po czym po przyjściu do domu połowa rzęs wypadła. Pani robiąca pseudo zabieg nie potrafiła założyć płatków pod oczy. Trzeba bylo zwrócić uwagę na tak podstawowa rzecz jak zmiana podkładu na łóżku kosmetycznym po innej klientce. Pani bez kwalifikacji. Szanowna pani właścicielko salonu , jeśli nie potrafi pani sprostać wymogom i standardom europejskim proszę zamknac ten salon, widać po opiniach , ze nic pani nie robi w kwestii usług.

  3. Alicja Cieszyńska ★★★★★

    Mega super paznokcie na żel!! Jestem bardzo zadowolona i polecam :DDD

  1. Magdalena Koczergo ★☆☆☆☆

    Widzę po opiniach, że nie ja jedyna źle trafiłam. Z negatywnymi opiniami muszę się zgodzić, mam podobne odczucia, a i efekt niezadowalający. Szkoda, że salon nic sobie z tego nie robi i nie wyciąga wniosków. Ponieważ za tak wykonane usługi, wstyd pobierać pieniadze! Niestety. Do Pani Patrycji mimo wszelkiej sympatii i wyrozumiałości nie wrócę. Może dam szanse innej z Pań, żeby obronić dobre imię. Poszłam do salonu zdając sobie sprawę, że oddaje się w ręce stażystki, aczkolwiek mam doświadczenie w innym salonie, gdzie byłam pod wrażeniem pracy młodej adeptki. Jednak skusił mnie szybki termin. Mam wyzwaniowe pazury i opowiedziałam, że chce się oduczyć obgryzania. Paznokcie krótkie. Lecz muszę przyznać, że moja siostra, która dodam nigdy nie pracowała profesjonalnie, a raczej robi sobie hobbystycznie, zrobiła mi paznokcie lepiej, niż Pani Patrycja. Oceniam negatywnie prace: obróbkę skórek i sama hybrydę. Głębokie zacięcie skórki (do krwi-goiło się tydzień) reszta skórek tragicznie opracowana, nierówno położona hybryda. Po tygodniu 10dniach od wizyty prezentuje się, jak na zdjęciu. Plus zdjęcie po wyjściu z salonu. Pani Patrycja powinna się jeszcze wiele nauczyć, a salon nie pobierać pieniędzy za taką usługę.

  2. xxxxxxaaaaxxxxxx ★☆☆☆☆

    Masakra!! Paznokcie w kształcie fal! Pani nie potrafiła sobie poradzić z żelem. Jak poprosiłam o poprawienie dziur to powiedziala, ze nie ma na to czasu. Bardzo nie polecam! Zmarnowane pieniadze i czas! Po wyjsciu z salonu paznokcie do robienia na nowo!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AS PROFESSIONAL BEAUTY?

AS PROFESSIONAL BEAUTY znajduje się przy Wilanowska 4, 80-809 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AS PROFESSIONAL BEAUTY?

Można skontaktować się z AS PROFESSIONAL BEAUTY pod numerem +48 586 825 145

Jak można dotrzeć do AS PROFESSIONAL BEAUTY?

Do AS PROFESSIONAL BEAUTY można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements