Opinie

  1. Magdalena Wigorenko ★★★★★

    Moje paznokcie były bardzo słabe, poprzednie stylistyki na siłę zwężały mi płytkę co skutkowało osłabianiem się bardzo mocno paznokci, nie trzymaniem się produktów, skracanie naturalnej lini paznokcia. Już po kilku wizytach u Pani Karoliny widać ogromną poprawę moich paznokci, po każdym wyjściu z salonu mam wykonane pięknie, estetycznie i przede wszystkich zdrowo paznokcie. Produkt nałożony na płytkę trzyma się do kolejnej wizyty, co było niespotykane przy wizytach w innych salonach. Polecam

  2. Sara Sz ★★★★★

    Pani Karolina to cudowna kobieta, jestem zachwycona efektem końcowym wykonanej usługi ! Paznokcie są wykonane z ogromną precyzją i dbałością o każdy detal. Czuć profesjonalizm i pasję. Zdecydowanie wrócę ponownie – polecam z całego serca!

  3. Mariola ★★★★★

    Bardzo polecam salon kosmetyczny, a szczególnie stylistkę Karolinę! To prawdziwa profesjonalistka, a przy tym ma świetne poczucie humoru, które sprawia, że każda wizyta jest przyjemnością. Karolina jest bardzo dokładna i robi najlepszego frencha w Trójmieście. Paznokcie zawsze są perfekcyjnie zrobione, trwałe, a przy tym wyglądają naturalnie. Polecam każdemu, kto szuka fachowej stylistki paznokci i miłej atmosfery!

  1. Gabriela C. ★☆☆☆☆

    Edit: została wykonana poprawka, tym razem lakier nie odpadał po dwóch dniach jak za pierwszym razem. Ocena zostaje bez zmian, bo pierwotna usługa nie była dobrze wykonana i musiałam ponownie poświęcić czas na wizytę w salonie. Niestety lakier nierównomiernie nałożony, w salonie nie było tego widać w tym świetle. Nierówny wzorek na paznokciach, na jednych prosto, na drugich pod skosem. Stanowisko niezadbane. Niestety jeżeli wszystkie stylistki nie są na tym samym poziomie to usługa nie powinna u każdej kosztować tyle samo. Bo zdecydowanie nie warto było wydawać 140zł. Szkoda wystawiać negatywna opinie, gdy salon ma tak dobre oceny.

  2. Martyna Olender ★★★★★

    Uwielbiam to miejsce! Niesamowity klimat.. Ada jest prawdziwą artystką, kochaną osobą. Każda z dziewczyn pracujących jest bardzo utalentowana. Każdy manicure jest staranny, piękny, pod same skórki. Fach w ręku nieziemski. Na zdjeciach dwie ostatnie stylizacje od Ady - miód!

  3. Iwona Mamak ★★★★★

    Byłam ostatnio na przedłużaniu paznokci/babyboomer, które wykonywała Pani Lena. Jestem bardzo zadowolona, usługa została wykonana profesjonalnie. Paznokcie tak w rzeczywistości jak i na załączonych zdjęciach wyglądają bardzo ładnie. Jak najbardziej polecam i z chęcią skorzystam kolejny raz!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Akademia Głażewska?

Akademia Głażewska znajduje się przy Bitwy Oliwskiej 21A, Oliwa, 80-339 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Akademia Głażewska?

Można skontaktować się z Akademia Głażewska pod numerem +48 530 315 680

Jak można dotrzeć do Akademia Głażewska?

Do Akademia Głażewska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements