Szkolenie u Kasi to nie tylko profesjonalizm, ale sama przyjemność. Wiedza sama wchodzi do głowy. Cudowne podejście do kursanta, ale i do modelek. Bardzo polecam, jeśli szukacie osoby, która indywidualnie do Was podejdzie. Sama na pewno jeszcze tutaj wroce.
Zdjęcia
Opinie
-
Sandra Ropek ★★★★★
-
Kamila Walczak ★★★★★
U Kasi zrobiłam już kilka szkoleń i doszkoleń, modelki zawsze były zapewnione, wszystkie materiały również. Co więcej, jeżeli w jakimś zabiegu nie czułam się do końca pewnie, Kasia bez problemu organizowała modelki i ćwiczyła ze mną wszystko, co sprawiało mi trudność. Raczej niezbyt często spotyka się taką obsługę poszkoleniową, wiec ja Kasie polecam z całego serca. Każdy z nas może mieć gorszy dzień, a jeżeli coś jest nie tak to akurat to jest osoba, której można to powiedzieć. Także kolejne szkolenia tylko u Kaśki.
-
Lidia Więsak ★★★★★
Gorąco polecam szkolenie u Kasi. Z Kasią znamy się już trochę czasu, więc gdy dojrzałam do tego że czas na zmiany w moim życiu od razu wiedziałam że to Kasia będzie mnie szkolić, za co ogromnie dziękuję. Nasza przygoda zaczęła się od rzęs które jak się okazało nie były dla mnie mimo ogromnych starań. I tu oczywiście również bardzo dziękuję Kasiu że się nie poddałaś. Kasia widziała że muszę się przebranżowić i postanowiła zrobić wszystko żeby mi pomóc dała z siebie 100%. Zaproponowała że skoro rzęsy to nie to, to może warto iść w kierunku makijażu permanentnego i to się okazał złoty strzał. Jestem w trakcie szkolenia i jestem zachwycona. Kasia przekazała mi ogrom wiedzy oraz zapewnia modelki żebym mogła ćwiczyć i ćwiczyć . Dla mnie najlepszy szkoleniowiec.
-
Aneta Nowicka ★★★★★
Chodzę na przedłużanie rzęs do Kasi od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty. Rzęsy są wykonane bardzo ładnie i długo się trzymają. Z tego względu zdecydowałam się też na brwi permanentne. Bardzo dziękuje :) żałuje tylko, że tak późno się zdecydowałam.
-
Agata Noj ★☆☆☆☆
Nie polecam. W trakcie trwającego MNIEJ NIŻ GODZINĘ uzupełniania rzęs 3:1 'stylistka' zdążyła wykonać ze 3-4 telefony prywatne nad moją głową. Miałam maks. jedną linię rzęs uzupełnioną - tj duże braki. Dramat jakiś. Dodatkowo 'stylistka' anulowała mi wizytę więc nie mogłam jej wystawić opinii na booksy.
-
Patryk Karnath ★☆☆☆☆
Nie polecam. Odbyłam szkolenie w tym salonie. Właścicielka bardziej zainteresowana swoim życiem prywatnym niż praca, szkolenie nie dość że odbyło się z opóźnieniem to przez pół szkolenia organizowane były modelki. Po tygodniu miał odbyć się drugi dzień szkolenia, niestety mimo 3 czy 4 prób nie odbył sie z braku modelek lub braku materiałów do pracy. Za każdym razem spotkanie odwoływane 30min przed. Minęło 1,5 miesiąca od szkolenia a ja nadal nie mogę doprosić się certyfikatu. O fakture wręcz rządalam. Jeszcze z takim cyrkiem jak w tym "salonie" się nie spotkałam. Polecam omijać aby uniknąć rozczarowań.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lash Makers Academy Katarzyna Malinowska?
Lash Makers Academy Katarzyna Malinowska znajduje się przy Lastadia 35, 80-880 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Lash Makers Academy Katarzyna Malinowska?
Do Lash Makers Academy Katarzyna Malinowska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku