Opinie

  1. Dmytro Malysh ★★★★★

    Świetne miejsce! Byłem na męskim strzyżeniu i jestem bardzo zadowolony z efektu. Fryzjer był profesjonalny, uważnie wysłuchał moich oczekiwań i doradził najlepszy kształt fryzury. Obsługa miła i atmosfera bardzo przyjazna. Szybko, dokładnie i w rozsądnej cenie. Na pewno wrócę i polecam!

  2. Marta Ade-Kobus ★★★★★

    Niesamowity salon! Szczególnie polecam strzyżenie u P. Beaty jest to bardzo doświadczona i utalentowana fryzjerka

  3. Agnieszka Rzońca ★★★★★

    Jak zawsze niezawodny salon, od paru lat korzystam z usług fryzjerskich i pozostaje wierna, obsługa przemiła, pełna kreatywnych pomysłów na fryzury jak i dobór kolorów dla odważnych osób. Polecam na 1000%. Fryzury idealnie są dobrane. Wierna klientka.

  1. Szef Prezes ★☆☆☆☆

    Wszystko było okej do póki nie zaraziłem się tam grzybem na głowie , byłem dziś u lekarza i powiedział żebym zmienił fryzjera chodziłem tylko tam wiec nie ma innej opcji , teraz muszę wydać na leki plus za wizytę u lekarza zapłaciłem 300zl , pani z salonu powiedział mi że następnym razem zdezynfekuje przy mnie maszynkę , ale nie będzie następnego razu , proszę uważać

  2. Ilona Rybacka ★☆☆☆☆

    Na osiedlowe cięcie góra na 3, dół na 1 ok. Pani Ukrainka zniszczyła mi cięciem włosy do tego stopnia, że będę je musiała zagęścić.

  3. Łukasz Jaszczułd ★★★★★

    Super i profesjonalna obsługa czego chcieć więcej polecamy z Synem :) pozdrawiamy

  1. Magda Wojciechowska ★☆☆☆☆

    Nie oceniam całego miejsca, tylko strzyżenie. Przyszłam z pięknymi curtain bangs do skrócenia i wyszłam z za krótka grzywka na prosto, w której wyglądam jak wyglądam. Prosiłam Panią o to, żeby początek sięgał moich brwi i sięgał - gdy włosy były mokre. Od wizyty minął około miesiąc i niestety dalej nie wygląda to dobrze.

  2. Anna Maria Nagorska ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym salonie, szczególnie z wizyty u Pani Kamili. zabieg jaki był wykonywany to hybryda z manicure. Jestem bardzo zadowolona. usługa wykonana bardzo starannie. polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres euforia salon fryzjersko kosmetyczny?

euforia salon fryzjersko kosmetyczny znajduje się przy Hokejowa 23, 80-180 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do euforia salon fryzjersko kosmetyczny?

Można skontaktować się z euforia salon fryzjersko kosmetyczny pod numerem +48 518 530 616

Jak można dotrzeć do euforia salon fryzjersko kosmetyczny?

Do euforia salon fryzjersko kosmetyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements