Opinie

  1. Sylwia ★★★★★

    Co wyroznia ten salon: jakosc, atmosfera, dziewczyny lubia to, co robia i to sie czuje, podejscie do klienta, zrozumienie jego potrzeb, elastycznosc, szeroka gama produktow i uslug, mozesz isc "na paznokcie" a wyjsc przy okazji w super kimono! Nie bez znaczenia jest piekny salon, muzyka, zapach, end to end. I szefowa - skarbnica madrosci, polecen filmowych i nie tylko. Ja po prostu lubie tam byc! a paznokcie "robia" sie jakos "przy okazji".....

  2. Gosia Drozd ★★★★★

    Naprawdę gratuluję Właścicielce stworzenia takiego miejsca. Zatrudnić dziewczyny, które są świetne w tym co robią, do tego stworzyć przemiłą atmosferę, i zadbać o każdy detal wnętrza to naprawdę dużo. A do tego, jak się okazuje, to Mama malutkich dzieci! Ogromnie podziwiam i zazdroszczę:) z przyjemnością będę wracać.

  3. Marcelina Romanowska ★★☆☆☆

    Generalnie miejsce bardzo piękne, ale czy hoker barowy to odpowiedni fotel kosmetyczny? Za każdym razem, gdy Pani lekko docisnęła mojej głowy, ta odsuwała się nie mając żadnego podparcia. Usługa została wykonana średnio.

  1. Martyna Walach ★☆☆☆☆

    nie wiem jak inne usługi, ale jak ktoś chce zrobić dobre brwi to omijać szerokim łukiem. Marne wykonanie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres No i Pięknie?

No i Pięknie znajduje się przy Lelewela 37D, 80-442 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do No i Pięknie?

Można skontaktować się z No i Pięknie pod numerem +48 690 006 355

Jak można dotrzeć do No i Pięknie?

Do No i Pięknie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements