Polecam! Do dr Anny Pabisiak chodzę od kilku lat, zarówno ja jak i moje dzieci. Korzystalismy zarówno z typowego leczenia próchnicy jak i z leczenia kanałowego (wybrałam opcję bez znieczulenia bo naprawdę nie było potrzebne). Wykonywałam także w gabinecie wybielanie, skaling, piaskowanie. Ze wszystkich usług jestem w 100 proc zadowolona. Na fotelu w tym gabinecie czuję się wyjątkowo zaopiekowana. Dziękuję!
Zdjęcia
Opinie
-
Maja Leszman-Salamenta ★★★★★
-
Zuzanna ★★★★★
Polecam, Pani doktor profesjonalna, na wszystkie pytania udzielila odpowiedzi. Wizyta przebiegla w milej atmosferze, a usmiech po wybielaniu przepiekny!
-
Asia K ★★★★★
Ja bardzo polecam p.Anię Pabisiak, w szczególności że względu na podejście do małego pacjenta!! Leczenie ząbków czy nawet usuwanie nie powoduje u córki strachu, a wręcz chce wracać do p.Ani.
-
Martyna Urbańska ★☆☆☆☆
Totalnie nie polecam. Zacznę od początku, moja wizyta miała być dwa razy przekładana, za drugim razem jednak doktor stwierdziła, że nie będzie przekładać przekładanej wizyty. Żałuję, że to zachowanie mnie nie zaalarmowało. Wizyta przebiegła w dziwnej atmosferze. Pani doktor roztrzęsiona po kłótni z matką poprzedniego pacjenta, rzucała narzędziami, które nota bene kładła na mojej piersi. Oczywiście, nie pytając czy czuję się z tym komfortowo. Ponadto nasłuchałam się wielu negatywnych komentarzy pod adresem ww kobiety oraz dowiedziałam się jakiej marki buty miał pacjent i cytując asystentkę ''skoro dziecko nosi Jordany to rodziców powinno było być stać na leczenie dentystyczne". Niesamowite, po wyjściu zastanawiałam się, jakich komentarzy na mój temat nasłucha się kolejny pacjent, ale powracając do wizyty. Musiałam być znieczulana 3 razy, z czego wnioskuję, że musiało być kiepskiej jakości, ponieważ nigdy mi się to nie zdarzyło. Próchnica znajdowała się na końcach zębów, więc doktor włożyła metalowe separatory, które pocięły mi dziąsło z obu stron zęba. Goiło się to przez dwa tygodnie. Ponadto, sprzęt używany w tym gabinecie jest stary, wystarczy spojrzeć na kolor lampy. Woda z wiertła leciała mi na twarz, co jest bardzo niekomfortowe szczególnie gdy ma się na sobie makijaż. Podsumowując, naprawdę nie warto, zaoszczędzicie 70 zł, ale będziecie się zastanawiać, tak jak ja, czy w przyszłości nie trzeba będzie leczyć zęba kanałowo.
-
Maciej Uzi ★★★★★
Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo duże zaangażowanie w każdy zgłoszony problem z zębem. Przystępne ceny. Polecam !
-
Radek ★★★★★
Bardzo miła Pani doktor, profesjonalne podejście do małego pacjenta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biały Kieł dentysta?
Biały Kieł dentysta znajduje się przy Leszczynowa 90B, 80-175 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biały Kieł dentysta?
Można skontaktować się z Biały Kieł dentysta pod numerem +48 534 208 104
Jak można dotrzeć do Biały Kieł dentysta?
Do Biały Kieł dentysta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku