Opinie

  1. Marta Kajzer ★☆☆☆☆

    Od ostatniej wizyty u dr Aleksandry Przedpełskiej minęły 3 miesiące. Wizyta dotyczyła opracowania planu leczenia, a Pani Doktor miała skontaktować się ze mną w ciągu trzech tygodni w celu ustalenia dalszych kroków. Po upływie tego czasu, kontaktując się telefonicznie z kliniką, zostałam zapewniona, że w dokumentacji widnieje notatka i że na pewno otrzymam telefon zwrotny. Niestety, mimo kolejnych tygodni oczekiwania, nie otrzymałam żadnej informacji, a kontaktowałam się 3 razy. Co więcej, zasugerowano mi, że próbowano się ze mną skontaktować, jednak nie odbierałam - co jest niezgodne z prawdą. W dniu dzisiejszym osobiście pojawiłam się w klinice, gdzie ponownie zapewniono mnie, że dr Przedpełska skontaktuje się ze mną, po zakończeniu przyjmowania pacjentów. Do chwili obecnej telefon nie został wykonany. Skrajnie nieprofesjonalne i nieakceptowalne. Kompletny brak kontaktu ze strony kliniki oraz ignorowanie wcześniejszych ustaleń świadczy o poważnym lekceważeniu pacjenta. Po trzech miesiącach oczekiwania i wielokrotnych zapewnieniach, które okazały się bez pokrycia, moje zaufanie do tej placówki zostało całkowicie nadszarpnięte. Na podstawie własnego doświadczenia zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej kliniki.

  2. Sylwia ★★★★★

    Trafiliśmy pod opiekę pani dr Zajczyk (cała rodzina) - nie mogliśmy lepiej, profesjonalizm, zaangażowanie i ogromna empatia doktor sprawiają, że każda wizyta stomatologiczna dla nas to ogromna przyjemność.

  3. Filip Dudziak ★★★☆☆

    Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, zostal wykonany RTG i wnikliwe oględziny zęba pod mikroskopem. Niestety wizyta nie rozwiązała problemu, jedynie zostałem poinstruowany żeby wrócić za dwa tygodnie jeśli byłaby bolesność a przez kilka dni jest raczej polplynnie. Dzisiaj jest sobota, ząb boli okropnie a ja już trzeci dzień lecę na przeciwbólowych. Jak wcześniej nie mogłem specjalnie zlokalizować bólu, tak ósemka dzisiaj daje do wiwatu a w czasie wizyta nie została była niezauważona. Jestem już umówiony dalej w tym samym miejecu, jednak niestety już z innym lekarzem- chirurgiem i oby wizyta okazała się tym razem już owocna.

  1. Daniel Białek ★★★★★

    Najlepszy stomatolog, z którym miałem w życiu do czynienia - Dr Magdalena Zajczyk. Po moich doświadczeniach ze stomatologami nie dałbym dotknąć moich zębów nikomu innemu (nawet wróżce zębuszce) i o mojej determinacji niech świadczy fakt, że wolę przyjechać do Gdańska z Bydgoszczy, żeby mieć pewność rzetelnego i precyzyjnego wykonania pracy. Polecam!

  2. iga iga ★★★★★

    Gorąco polecam stomatologa dziecięcego. Chodzę regularnie i jestem zadowolony. Obsługa super, mojemu synkowi odpowiada, a to najważniejsze, żeby czuł się komfortowo.

  3. Dawid Kowalski ★☆☆☆☆

    Zadzwoniliśmy, żeby umówić się na zdjęcie panoramiczne u 6 letniego syna - dostaliśmy info, że można załatwić od ręki, tylko trzeba będzie poczekać max 15 minut. Cena bardzo wysoka - ale jak od ręki to się zdecydowaliśmy podjechać. Na miejscu okazało się, że trzeba będzie poczekać nie 15 minut ale 30, no maksymalnie 40. Po 1 godzinie i 15 minutach czekania wyszliśmy z tego cyrku.

  1. Joanna W ★★★★★

    Nagle zaczął boleć mnie ząb. Klinika przyjęła mnie od razu. Doktor po zrobieniu zdjęcia podał diagnozę i zaoordynował leczenie. Łatwo nie było ale Pan Doktor był delikatny i niezwykle profesjonalny. Wszystko zostało mi wytłumaczone również jesli chodzi o potencjalne powikłania. Bardzo profesjonalnie podejście. Dziekuje za pomoc!

  2. Hanna N ★★☆☆☆

    Poinformowano mnie ze mam zeba do zrobienia, próchnica...podczas wizyty zapadla decyzja ze trzeba leczyc kanalowo koszt okolo 1700 nie bylam przygotowana na tak drogi zabieg ...wiec zostawiono zęba z opatrunkiem ktory po godzinie czesciowo mi wypadl...tracac wolny wieczor umowilam sie na kolejną wizytę aby włożyć opatrunek....ponownie po godzinie wypadl... Stracilam czas ktory wolalabym spedzic z coreczka w domu ...i zostalam z polowicznym opatrunkiem w zebie....

  3. Magdalena ★★★★★

    Za pierwszym razem trafiłam tu przez przypadek, bardzo bolał mnie ząb, a przychodnia jest blisko mojego miejsca zamieszkania. Ząb zostały zaopatrzony fachowo, niestety okazało się, że konieczne będzie wyrwanie. Zarówno pani stomatolog, jak i chirurg swoją pracę wykonali rzetelnie. Pomogli, a po wyrywaniu nie miałam żadnych nieprzyjemnych dolegliwości. Polecam zarówno dorosłym, jak i dzieciom, zwłaszcza tym, które trudno zachęcić do regularnego mycia zębów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Impladent Medical & Dental Clinic - Kowale?

Impladent Medical & Dental Clinic - Kowale znajduje się przy Andromedy 3, 80-180 Kowale, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Impladent Medical & Dental Clinic - Kowale?

Można skontaktować się z Impladent Medical & Dental Clinic - Kowale pod numerem +48 586 917 147

Jak można dotrzeć do Impladent Medical & Dental Clinic - Kowale?

Do Impladent Medical & Dental Clinic - Kowale można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements