Najlepsza wypożyczalnia na gdańskim lotnisku. Bardzo miła obsługa, zawsze chętni do pomocy. Auta czyste, świeże, bez dużego przebiegu. Gorąco polecam współpracę.
Zdjęcia
Opinie
-
Robert Mański ★★★★★
-
jaca _ ★★★★★
Zdecydowanie najlepsza wypożyczalnia na lotnisku. Duży wybór aut w klasie premium, bardzo pomocna i miła obsługa! 5/5
-
Arkadiusz Wołujewicz ★☆☆☆☆
‼️ wszystko jest miło do momentu płatności - zarezerwowałem samochód cena ok 1500 zł - przyjechałem po odbiór auta i problem rozpoczął się w momencie płatności - nie miałem fizycznej karty kredytowej tylko debetowa. Kredytówki wirtualnej nie akceptują. No i oczywiście mają propozycję rozwiązania tej sytuacji poprzez dodatkowe ubezpieczenie, które kosztuje więcej niż wypożyczenie samochodu. W moim przypadku ponad 2000 zł. Podziękowałem. Wynająłem obok samochód i nie było żadnych problemów. Dodam Ze w ostatnim roku średnio co dwa tygodnie wynajmuje samochody w różnych wypożyczalniach i nigdy nie miałem problemu. W czasie gdy wynajmowałem auto na stoisku obok, widziałem u nich kolejnego klienta z takim samym problemem - niestety był Z zagranicy i prawdopodobnie bał się przejść obok. Dodatkowo był to środek nocy. Wg mnie ich praktykami powinny zainteresować się jakieś urzędy…
-
Hanna Blaesbjerg ★★★★★
Polecam. Bardzo szybka, mila, profesjonalna obsługa. Polecam, z pewnością wrócę.
-
kamyk367 ★★★★★
Wiele razy wynajmowałem samochód w różnych firmach, natomiast w żadnej nie spotkałem się z tak pełnym profesjonalizmem! Szybkie załatwienie formalności, otrzymałem nowy samochód prosto z salonu. Przyjazny kontakt, nie szukają na siłę uszkodzeń żeby wykorzystać klienta, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pracownik sprawnie odebrał od nas samochód na parkingu, od razu zlecając zwrot kaucji. Nie wciskają na siłę ubezpieczenia, jedynie sugerują zabezpieczenie dla własnego spokoju psychicznego. Jedyny mankament to słabe oznaczenie parkingu i znalezienie samochodu zajęło dłuższą chwilę, ale pracownik zapewnił że są w trakcie zakupu oznaczeń miejsc parkingowych aby ułatwić sprawę w przyszłości. Szczerze polecam!
-
Dominika Kupczyk ★★★★★
Bardzo profesjonalna, szybka i miła obsługa. Auto (Opel Corsa) w bardzo dobrym stanie i wyposażeniu, z odpowiednią mocą pod maską. Mimo nocnego przylotu z dodatkowym opóźnieniem samolotu, nie było problemu z odbiorem. Polecam!
-
Magdalena Ry ★★★★★
Wspaniała obsługa klienta po polsku i angielsku, przemiły i profesjonalny pan Tomasz w okienku oraz pozostali panowie na parkingu. Klient czuje się zaopiekowany. Auta również w bardzo dobrym stanie. Polecam gorąco!
-
Marika Matuszewska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z wynajmu. Dostałam samochód z dużo wyższej półki niż zamawiałam, co było naprawdę zaskoczeniem. Pan z wypożyczalni bardzo sympatyczny, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Na pewno skorzystam ponownie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Enterprise?
Enterprise znajduje się przy Juliusza Słowackiego 200, Matarnia, 80-298 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Enterprise?
Można skontaktować się z Enterprise pod numerem +48 698 173 000
Jak można dotrzeć do Enterprise?
Do Enterprise można dotrzeć, korzystając z poniższego linku