Petarda. Pierwszy kontakt 2 dni temu i w dniu dzisiejszym podpisanie umowy na wymarzony samochód dla mojej żoneczki Joleczki. Przy okazji chciałbym podkreślić pełen profesjonalizm Pana Filipa Rachwała, który dowiózł i dopieścił temat w ekspresowym czasie. Pozdrowienia i z niecierpliwością czekamy na odbiór auta(-:
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr krawczyk ★★★★★
-
Ireneusz Gryszkiewicz ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka to i tak za dużo!Pracownicy działu serwis to nie tylko ludzie ,którzy przyjmują samochody do naprawy.To również recenzenci.Aby dostąpić zaszczytu naprawy samochodu należy przejść bardzo wyśrubowane restrykcyjne kryteria określone przez w/w pracowników!Zakupiłem auto na Pomorzu. Poprosiłem o wycenę serwisową i termin naprawy w G klasie.Po trzech dniach oczekiwania na kontakt zadzwoniłem jeszcze raz z pytaniem czy o mnie pamiętają i teraz najlepsze" Tak pamiętamy ale nie obsłużymy Pana ponieważ panski numer widnieje jako numer innego serwisu samochodowego!"Czyli jeśli prowadze serwis samochodowy w Warszawie to nie wolno mi zmienic oleju i filtrów przed powrotem do domu!Świetne podejście.Pozostaje mi jedynie pogratulować i życzyć Państwu samych sukcesów z klientami,póki ich jeszcze macie.
-
Łukasz Sobieraj ★☆☆☆☆
Niech ta recenzja będzie nauka, że typek w dresie też ma kasę :) Chciałem się przejechać C klasa, bo jestem nią zainteresowany. Nie mieli nic, nie będą mieli nic a inne samochody nie jeżdżą podobnie. Tyle i aż, lub tylko tyle usłyszałem i „do widzenia”. I to od młodego chłopaka. Jak zagadałem ponowie po chwili oglądania tego co jest na miejscu, bo nie jestem taki, że nie próbuje - czy stojący w salonie modele są choć wielkosciowo podobne - Pan był wyraźnie smutny, że przerwałem mu rozmowę z koleżanką z recepcji i po chwili zastanowienia wskazał C klasę na zewnątrz, że można wyjść popatrzeć. Koleżanka jednak była ewidentnie atrakcyjniejsza, niż klient, bo nawet nie pokusił się o spacer ze mną. Jak potencjalny klient nie jest ni jak atrakcyjny to wizja serwisu czy załatwiania innych spraw musi wyglądać wybornie.
-
KROMkamp92 ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony z obsługi w oddziale Mercedesa. Profesjonalizm i wysoka jakość usług stoją tu na najwyższym poziomie. Szczególne podziękowania kieruję do Pana Tomasza Chmielewskiego za jego życzliwość, zaangażowanie i świetną obsługę. Zdecydowanie polecam!
-
Ewelina Kochner ★★★★★
Salon Mercedes Witman to pełen profesjonalizm i świetna obsługa. Doradcy są pomocni i kompetentni, a cały proces zakupu przebiega w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam!
-
Daniel Stanisz ★★★★★
Szczerze Polecamy Salon Witman a w szczególności Pana Amadeusz B. Pełen profesionalizm i zaangażowanie. Wkłada całe serce w tą pracę. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani przy kupnie naszego auta. Wspaniały człowiek. Polecamy serdecznie. A auto Spełnienie marzeń
-
Justyna Cich ★★★★★
5 gwiazdek to za mało by ocenić pełen profesjonalizm , zaangażowanie i cierpliwość Pana Amadeusza B. z działu sprzedaży . Kompleksowa pomoc przy leasingu na najlepszych warunkach , wspaniały kontakt wręcz natychmiastowy przy każdym telefonie nawet kilka razy dziennie . Samochód przygotowany i wydany w ekspresowym tępie - w poniedziałek pierwsza wizyta w salonie w piątek samochód jest już u nas ! Odbiór to już czysta przyjemność , wręcz wzniosła chwila w tak przygotowanej oprawie przez Pana Amadeusza , bardzo dziękujemy !
-
Patryk Psz. ★★★★★
Miejsce pełne marzeń. Pomimo tego że przyszliśmy tylko zobaczyć Mercedesa SLR zostaliśmy bardzo miło przywitani przez obsługę salonu oraz Pani sama zaczęła nam opowiadać o samochodach które tam stają pokazując na przy okazji piękną G klasę w kwadracie. Naprawdę polecam to miejsce i mam nadzieję że kiedyś sam przyjadę do was kupić jedno z pięknych AMG.
-
Szymon 1 ★★★★★
Świetne miejsce dla sympatyków marki Mercedes, okazja do zobaczenia z bliska AMG zarówno tych starszych jak i nowych. Bez problemowo można oglądać modele i robić zdjęcia obsługa zależy od tego jak się trafi ale zazwyczaj jest miła. Warto obserwować salon AMG na Fb często informują o nowych modelach do zobaczenia w salonie.
-
Gracjan Sieg ★★★★★
Chciałbym bardzo podziękować Panu Jackowi B. za pomoc w wyborze auta i szybkie załatwienie formalności. Podejście Sprzedawcy do klienta jest na wysokim poziomie. Nie byłbym sobą jak bym nie wspomniał podziękować Pani Anny P. za korzystną polisę ubezpieczeniowa . Również chciałbym podziękować Panią na pierwszym froncie (miłe, uśmiechnięte i piękne ) ,które poprzez swój urok osobisty oraz uprzejmość umilają nam czas w oczekiwaniu na handlowca. Polecam kupno samochodów w tym salonie!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mercedes-Benz Witman?
Mercedes-Benz Witman znajduje się przy Aleja Grunwaldzka 493, Oliwa, 80-309 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mercedes-Benz Witman?
Można skontaktować się z Mercedes-Benz Witman pod numerem +48 585 521 441
Jak można dotrzeć do Mercedes-Benz Witman?
Do Mercedes-Benz Witman można dotrzeć, korzystając z poniższego linku