Serwisujemy już któreś auto z kolei, zawsze pomogą, szybki serwis. Zrzucając auto z lawety nigdy nie czekałam na naprawę więcej niż 4 dni. Zawsze dobre części, zero druciarstwa. Rewelacja :)
Zdjęcia
Opinie
-
Justyna RD ★★★★★
-
Krzysztof Florczak ★★★★★
Ok. Jestem zadowolony. Kosztowo poniżej moich lęków. Oprócz szybkiej diagnozy awarii, szybka naprawa. Cenowo bardzo ok. Dostałem listę co należałoby jeszcze zrobić i ile to będzie kosztować. Solidna firma, uczciwi ludzie. Jestem bardzo zadowolony, i polecam bo zależy mi na tym aby prztrwali długo na rynku. Żebym miał gdzie naprawiać. Pozdrawiam całą ekipę.
-
Szymon Dittmann ★☆☆☆☆
To jest jakiś koszmar ten serwis,wymiana Oleju w Toyota Aygo prawie 300zl ,podopisywali jakieś kontrole podwozia za 30 zł ,wlali olej 3 litry mobil1 a nakleili ze był Castrol miałem dużo więcej do zrobienia ale wolałem z tamtąd szybko wyjść i nigdy nie wrócić.W obojętnie jakim serwisie nikt by nie skasował więcej jak 200zl.
-
Kazimierz byra ★★★★★
Powiem wprost .honda typ r fn2 Złożona z nowych wymienionych części przod ,tył,bardzo profesjonalnie co do milimetra.bardzo piękny efekt.lakierowanie takze.dzieki załodze i polecam largo banino.przed largo faktycznie było auto w kiepskim stanie wizualnym i praktycznym..robiona przez inny zakład o którym nie mogę wspomnieć.
-
Tomasz Rosiński ★★★★★
Bardzo dobry serwis, rozsądnie doradzają i naprawiają moje oba auta. Jeśli podczas naprawy wyjdzie coś co warto przy okazji zrobić to poinformują / jeśli jakaś część da się naprawić bez konieczności kupowania to też zrobią ;)
-
Michal St ★☆☆☆☆
Doliczyli mi 50 zł do wymiany opon, za to że run flat (ich wymiana niczym się nie różni od wymiany zwykłych) - za wymianę 17 calowych opon zapłaciłem 240 zł. W wulkanizacji 3 km dalej w tym sezonie zapłaciłem 140 zł za taką samą jakość. Nie polecam tego serwisu, uważam że to naciągacze.
-
Pawel Kosciewicz ★★★★★
Profesjonalna i miła obsługa. Uczciwa ocena i wycena niezbędnych napraw. Samochód nigdy nie wrócił do mnie ubrudzony, na co zawsze zwracam uwagę. Szczerze polecam.
-
Max M ★★☆☆☆
Warsztat dobry ogólnie. Miła obsługa, fachowo wykonane usługi - cud malina. Tak było przez wiele lat serwisowania samochodów w Largo jeszcze w Gdyni. Można było im zaufać i oddać samochód bez obaw. Niestety z czasem jakość obsługi bardzo mocno spadła. Przy bardziej wymagających zaangażowania naprawach wymijające odpowiedzi, widoczny brak zainteresowania starszymi samochodami, w których czasem trzeba mocniej grzebnąć. Mam wrażenie, że nie rozumieją, że niektórzy chcą dużo zapłacić za porządną robotę w starym samochodzie. Ewidentne nastawienie na czysty zysk przy droższych autach - krótka naprawa, dużo do kasy i do widzenia lub po prostu nie lubią niektórych aut i wtedy pojawia się olewka. Przy jakichkolwiek problemach duża szansa, że samochód stoi 2 tygodnie i nikt z nim nic nie zrobi, mimo że umawiałeś się inaczej. Poza problemami z terminami przestali nawet dbać o jakość części zamiennych - zamontowali mi łożysko z piastą, która w niedługim czasie zaczęła bić. Jak się okazało był to kiepskiej jakości tani zamiennik, którego porządny serwis nigdy by nie zamontował. Tak wiem, drogie Largo, przypominam sobie telefon, w którym padło pytanie o to czy zamontować tą część tego producenta, ale akurat w tym momencie pomyliłem nazwę z innym markowym producentem. Mam prawo zresztą się nie znać i zaufać serwisowi, który coś proponuje. Jak widać ufać Largo już nie bardzo można. Dawałem im długo szansę nawet po tym jak dostałem auto z niedokręconym kołem (co mogło się skończyć tragicznie). Chciałem nawet u nich zostawić kupę kasy, żeby postawić moją dość starą stajnię na nogi ale nie bardzo są tym zainteresowani - łatwiej wymienia się klocki w Audi przecież. Po kolejnej olewce, nie pamiętam której, już sobie odpuszczam tą firmę. Niestety obecnie nie polecam. Być może mechanicy jeszcze coś potrafią, ale narażacie się na dużo nerwów i niedotrzymane terminy. Jak ktoś przyjedzie hondą (którą lubią) a najlepiej na prostą robotę na kilka godzin za grubą kasę to pewnie pójdzie gładko. W innych przypadkach lepiej sobie odpuścić.
-
Tactical Landscape ★★★★★
Serwisuję swoje samochody w Largo chyba już ponad 15 lat. Auta japońskie i amerykańskie. Realizowałem pełen zakres napraw: od opon, przez silnik, elektrykę, elektronikę, skrzynię biegów, klimatyzację, układ kierowniczy, po zawieszenie. Czyli wszystko tak naprawdę. Nie mam najmniejszych uwag. Pełen profesjonalizm, uprzejmość i kultura. Nie raz i nie dwa wybawili mnie z opresji, gdy miałem jakąś usterkę do naprawy tuż przed dłuższym i dalszym wyjazdem lub wyprawą. Zawsze miałem wszystko objaśnione co zostanie naprawione, ile będzie kosztowało, a potem co zostało wykonane i przy okazji wskazane na co mieć uwagę podczas dalszej eksploatacji auta. Realizowałem w LARGO także wiele dodatkowych prac związanych z montażem dodatkowych elementów do auta wyprawowego. Bez żadnych uwag. Zawsze wszystko na czas, a czasem przed określonym terminem. I nie ma tam żadnego naciągania jak to się czasem zdarza w innych warsztatach, nawet w różnych ASO. Warsztat LARGO - profesjonalny i czysty, duży parking, strefa dla klienta z TV, wygodnymi kanapami, kawą i herbatą. Sympatyczna obsługa. Auta zastępcze do dyspozycji, a jak ktoś sobie nie życzy to jest obok przystanek autobusowy i blisko PKM. To nie jest warsztacik pana Zenka w dziurawym blaszanym garażu z kanałem albo w starym kurniku, gdzie pan Zenek "naprawia" po znajomości korzystając z używanych części ze szrotu jego szwagra, tylko wzorzec jakie minima powinny spełniać dzisiaj warsztaty samochodowe i gdzie można bezstresowo zostawić swój samochód do naprawy za normalne pieniądze. Szczerze polecam.
-
Mateusz Miszczuk ★★★★★
Solidnie, nie jest najtaniej, ale wszystko ładnie pracuje, a kontakt o wykrytych usterkach miałem na bieżąco, uczciwie mówili co trzeba zrobić , a z czym można jeszcze poczekać. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Largo Serwis?
Largo Serwis znajduje się przy Lotnicza 83, 80-297 Banino, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Largo Serwis?
Można skontaktować się z Largo Serwis pod numerem +48 586 294 431
Jak można dotrzeć do Largo Serwis?
Do Largo Serwis można dotrzeć, korzystając z poniższego linku