Bardzo pozytywne wrażenia z obsługi sprzedażowej oraz późniejszej obsługi serwisowej. Zawsze miła obsługa, dobra kawa. A czekając na odbiór auta można obejrzeć takie o to perełki :)
Zdjęcia
Opinie
-
Ewelina Kondej-Szmyt ★★★★★
-
Michciooo ★☆☆☆☆
Nie polecam.Wybrałem się do salonu, aby dowiedzieć się czegoś więcej o aucie Alfa Romeo Giulia, którego oferta widniała na stronie. Niestety jak się okazało auto zostało już sprzedane i nie otrzymałem żadnych innych informacji oraz konkretnej oferty nawet dotyczącej innego auta. Brak zaangażowania w wyszukanie ciekawej oferty czy chociażby przejrzenia ich strony, co ostatecznie sam uczyniłem (zajęło mi to zaledwie minutę). Zmarnowałem godzinę na rozmowę z panem, który ewidentnie nie radził sobie w swojej roli. Natomiast bardzo chętnie opowiadał historie o tym komu sprzedawał auta i jacy to „ważni” ludzie tymi autami jeżdżą. Nie zostałem potraktowany poważnie jako potencjalny klient, a byłem bardzo zdecydowany kupić tam auto i zostawić niemałe pieniądze.Niestety po tak słabej obsłudze, na pewno tego nie zrobię.
-
Marcin Sitek ★★★★★
Super miła obsługa, co chwilę ktoś podchodził do klientów i informował o przewidywanym czasie zakończenia naprawy. Jednej z klientek zaproponowano samochód zastępczy aby mogła podjechać do centrum handlowego, kiedy okazało się, że naprawa przedłuży się o 45 minut. Moj samochód na koniec został dodatkowo umyty. Fachowy i satysfakcjonujący serwis samochodów. Polecam!
-
Bartosz Wasilewski ★★★★★
Super obsługa! Pracują tam bardzo uczciwi i empatyczni ludzie. Podczas wakacji 2022 miałem stłuczkę w Gdańsku, która unieruchomiła mi samochód, ale panowie zrobili wszystko co się dało, żebym mógł bezpiecznie wrócić do domu (400km). Wymienili chłodnicę i kilka dodatkowych rzeczy, wyprostowali blachy i zabezpieczyli wszystko tak, że bez obaw mogłem jechać autostradą. Dodam, że mechanicy kończyli całą naprawę w późnych godzinach wieczornych w piątek, długo "po godzinach", dokładnie sprawdzając czy tymczasowa naprawa jest bezpieczna. Dodatkowo, cena jaką musiałem zapłacić była więcej niż uczciwa - to było mniej niż 10% całkowitego kosztu naprawy, którą zrobiłem już w miejscu zamieszkania. Duży szacunek dla całej ekipy, gorąco polecam!
-
Kuba Esz-Zet ★★★★★
Serdecznie polecam, korzystałem z usług Salonu oraz Serwisu. Nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń. Obiekt bardzo ładny, schludny, czysty, miła obsługa i bardzo dobra kawa.
-
Dymitr Rodzin ★★★★★
Najlepsze ASO Alfy jakie znam, a serwisowałem swoje 3 Alfy we Wrocławiu, Warszawie i Trójmieście. Uczciwe ceny, a czasami wręcz za darmo pomagają przy jakichś drobnostkach - mega miło!
-
Bogdan Jedrzejewski ★★★★★
Jak według mnie miła i kompetentna obsługa. Dobra informacja i komunikacja. Zawsze można coś wynegocjować.
-
Andrzej Trzebiatowski ★★★★★
Polecam profesjonalna obsługa !! Jak by mi tylko trochę jeszcze cenę obnizyli zapewne bym już dzisiaj nim jeździł. Pozdrawiam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto-Mobil Premium Gdynia: Jeep Alfa Romeo / sprzedaż i serwis?
Auto-Mobil Premium Gdynia: Jeep Alfa Romeo / sprzedaż i serwis znajduje się przy Wielkopolska 241, Mały Kack, 81-531 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto-Mobil Premium Gdynia: Jeep Alfa Romeo / sprzedaż i serwis?
Można skontaktować się z Auto-Mobil Premium Gdynia: Jeep Alfa Romeo / sprzedaż i serwis pod numerem +48 586 605 710
Jak można dotrzeć do Auto-Mobil Premium Gdynia: Jeep Alfa Romeo / sprzedaż i serwis?
Do Auto-Mobil Premium Gdynia: Jeep Alfa Romeo / sprzedaż i serwis można dotrzeć, korzystając z poniższego linku