Opinie

  1. Katarzyna Sukiennik ★☆☆☆☆

    Coś się u was ewidentnie zepsuło. Przez długi czas faworyt, ale niestety więcej zamawiać nie będziemy - kebab przyjechał zimny, w smaku 2/10, składników co kot na płakał. Dramat

  2. Paola Wołowska ★☆☆☆☆

    W ten weekend mieliśmy zatrucie pokarmowe po tym kebabie. Ja wymiotowałam cały dzień, aż skończyłam na SOR, mój partner miał lżejsze objawy więc na pogotowiu nie skończył. Kebab nie był zły ale wyśle opinie do sanepidu bo możecie kogoś zabić. Kebab dostarczony w Niedziele.

  3. Jakub ★★☆☆☆

    Od lat bardzo często zamawiam w Sopockim Berlinie ale ostatnio jest coraz gorzej. Gdy zamawiam na miejscu nigdy nie ma problemów ale gdy zamawia się przez Uber Eats, regularnie coś się nie zgadza. Tym razem także doszło do rozczarowania. Zamiast dwóch klasycznych Rollo przyjechały dwa FrytKebaby, które są dla mnie niejadalne. Stracone 60 złotych. Oba tak jak i kebab Deluxe z tego samego zamówienia nawet nie zostały dobrze zawinięte (co ostatnio zdarza się coraz częściej, zamawiając na dowóz). Po prostu składniki wrzucone w tortille a tortilla złożona niechlujnie i wrzucona w folię, przez co rozpada się w rękach. Nie wiem co się stało z tym lokalem, ale jestem zmuszony zmienić opinię z pięciu gwiazdek na dwie. Niestety ale chyba będę musiał się przerzucić na inny lokal, bo regularne pomyłki już zaczęły być zbyt uciążliwe dla mnie.

  1. Filip ★☆☆☆☆

    Godzina 3:19 kebab otwarty do 4. Niestety zamknięty, zapierdalam bez sensu do jedynego kebaba ktory powinien byc otwqrty a nie jest. Nie polecam

  2. marta cieciera ★★☆☆☆

    Nie jestem zadowolona. Kebab zimny, pita ledwo podgrzana. Sos czosnkowy bardziej koperkowy niż czosnkowy. Mięsa odrobina po prawej stronie kebaba. Zamiast Białej chrupkiej kapusty jest pekinka bez wyrazu. Surówka bardziej imituje sałatke grecką niż surówkę kebabową. Wyszłam nie najedzona, po zimnym posiłku. Na nocne gastro-spoko. Jeżeli chodzi o obiad- absolutnie odradzam. Partner dodaje od siebie ekstra 0,5 gwiazdki.

  3. Dominik Poplinski ★☆☆☆☆

    No cóż... Katastrofa. Bardzo nie miła obsługa. Zamówienie to frytki w zestawie z colą 0.5L i kebab drobiowy w bułce. Wszystko na wynos. Żałosna porcja frytek za 5.95. Brak soli, nikt nie zapytał mnie o sos. Kebab za 19.95. W smaku dobry jednak jego wielkość to jakiś żart. No i Pani mi go tak zawineła w folie aluminiową, że cały sos i połowa surówek po rozwinięciu została na foli. Nie wrócę tam i szczerze nie polecam. Jedna gwiazdka za to, że cola była z lodówki.

  1. Yevheniia Dutchak ★★★☆☆

    Nie wiem, ile godzin pani tu pracują, ale naprawdę potrzebują odpoczynku. Pracownik był albo bardzo zmęczony, albo spieniony. Myślę, że była zmęczona. Kebab smakuje na 3… Cezar z kurczakiem jest bardzo ostry

  2. Maja ★★★★★

    Bardzo dobry kebab jestem właśnie teraz tu i jem ,, kebap box'' i jest dobry jestem z rodziną i wszystkim smakuje , Miła obsługa, szybko czekasz na zamówienie i ceny nie są duże jak na takie spore jedzenie . Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BERLIN DÖNER KEBAP?

BERLIN DÖNER KEBAP znajduje się przy Dworcowa 5, Dolny Sopot, 81-704 Sopot, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do BERLIN DÖNER KEBAP?

Można skontaktować się z BERLIN DÖNER KEBAP pod numerem +48 585 239 942

Jak można dotrzeć do BERLIN DÖNER KEBAP?

Do BERLIN DÖNER KEBAP można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements