Z przykrością wystawiam negatywną opinię. Kupiłem zapiekankę na Monciaku w punkcie Zapiekanki XXL i niestety trafiłem na coś absolutnie niedopuszczalnego – w środku znajdowała się guma do żucia. Poczułem miętowy smak, a po chwili zauważyłem białą, ciągnącą się gumę. Byłem w szoku. Niestety, nie mogłem wrócić z reklamacją, bo byłem już daleko i się spieszyłem, ale sytuacja była wyjątkowo obrzydliwa. W punkcie tego typu podstawą powinna być higiena. Odradzam.
Zdjęcia
Opinie
-
Carl Abbey ★☆☆☆☆
-
RENA Rena ★☆☆☆☆
Pan nie wyglada aby dbał o swoja higiene. Wszystko naklada gołymi brudnymi rekoma, wiele do życzenia daja jego brudne noże. Najpierw dotyka pieniedzy a potem ich nawet nie umyje poczym naklada ser na zapiekanki. Ochyda !!!!!! Do tej pory myslslam ze to jedne z lepszych zapiekanek jakie jadlam ale i one sie pogorszyly sa robione na odwal. Zachecam wlascicieli do zwrocenia uwagi na to w jakich warunkach sa robione te zapiekanki a saneped o odwiedzenie tego miejsca jak najszybciej ....
-
Tomek O ★☆☆☆☆
Pan, ktory sprzedaje byl przedemna w delikatesach obok miejsca gdzie sprzedaja zapiekanki. Zapach jak od nie powiem kogo... smród brudu i moczu. Zyje tu od wielu lat i znam wiekszosc okolicznych vendorów. Tego Pana również. Lata temu, powiem szczerze była klasa, to byly dobre tanie zapixy. Dziś bagno dno i wodorosty. Nie warto, są słabe a po dzisiejszej przygodzie stojac obok pana ktory sprzedaje z higiena na pewno są na bakier. Jak ktos wali moczem na 3 metry to pomyślcie co ma na rękach, którymi robi wam zapiekanki nie zakładając rękawiczek. Jadłem nie dalej jak tydzien temu i chce mi się wymiotować na tę myśl. Na monciaku nie szukając zbyt daleko można zjeść znacznie lepsze. Niestety nie obsugują rodowici polacy co dla mnie nie jest na plus ale jakosciowo i smakowo biją pana od moczpiekanek na łeb na szyje.
-
Joanna Priebe ★☆☆☆☆
To miejsce to parodia. Dostałam twarda spalona bułę która wyglądała jakby ja już ktoś raz zjadł i zwrócił. Przy zwróceniu uwagi facet z obsługi się wydarł ze ona jest chrupiaca, wszyscy takie chcą. Jestem osobą która zje wszystko...do dziś.
-
Rooman Price ★☆☆☆☆
Zapiekanka NIBY XXL 25 zł to chyba przesada W cale nie jest duża a cena z kosmosu .Obsługa opryskliwa nie miła Ukrainka
-
Karol W. ★☆☆☆☆
Totalne dno. Sucha bułka, suche składniki, minimalna ilość sera. Twarde jak kamień. Dziwie się że to miejsce jeszcze jakoś funkcjonuje. Nie polecam
-
Ola ★☆☆☆☆
Obrzydliwa zapiekanka z tanim serem, tanim sosem i mielonką, sama buda śmierdzi moczem.
-
Paweł Legionowski ★★★★★
Mimo późnej godziny a już jest 1.11 nadal otwarte. Można zjeść zapiekankę. Cena rozsądna, zapiekana spora. Bardzo smaczna. Klasyka. Wiadomo, że najlepiej by było żeby zapiekanka w takim kosztowała 5 zł no maksymalnie 10 zł szczególnie jak się wraca z chlania gdzie za drinka płaciło się 20 zł a za piwo 10 zł. Tak samo wracając z plaży gdzie zaniosło się piwo z Biedronki żeby było tanio i nie trzeba było pójść do lokalu. Przypominam to turystyczne centrum Sopotu, tysiące ludzi. Jak ktoś jest głodny albo ma smaka na zapiekankę to polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zapiekanki?
Zapiekanki znajduje się przy Jana Jerzego Haffnera 2, Dolny Sopot, 81-703 Sopot, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Zapiekanki?
Do Zapiekanki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku