Opinie

  1. Wojciech Szeremetovsky ★★★☆☆

    Kebab bardzo średni, spodziewałem sie czegoś lepszego po chyba najlepiej ocenianym kebabie w Sopocie. W smaku taki Kebab King - tak najbardziej porównałbym jego poziom. Surówki świeże, ale jeśli ktoś oczekuje mięsa wysokiej jakości, to tutaj go nie znajdzie.

  2. Karolina Posytek ★★★★★

    Smaczny kebab, dużo mięsa. Nie mam porównania co do rozmiarów kebabów, ale porcja średnia wydaje się wystarczająca! Jedyny mały minus, mogłoby być więcej sosu (w kebabie na cienkim cieście).

  3. Never Mind ★★★★★

    Przepyszny kebab w lawaszu – mięciutkie ciasto, świetne mięso i sosy petarda. Cena trochę wysoka (24 zł mały) bo był on wielkości dłoni, ale smak zdecydowanie wart spróbowania.

  1. Łukasz ★★★★★

    Kebab pyszny, choć bramy na wynos. Surówki świeże i mięso również. Cała kompozycja smaczna i duża porcja. O cenach nie rozmawiajmy Ogólnie polecam

  2. Adam (Adamo) ★★★★★

    Bardzo smaczny kebab, mięsko kractowe-duuuzo mięska ☺️. Świetny sos pikantny. Gorąco polecam!!!

  3. Martyna Mia ★★★★★

    Po prostu genialny! Składniki świeże, ogromna porcja, proporcja pysznej domowej surówki do idealnie przyprawionego mięsa to 50/50, sosy bardzo smaczne, nie jakaś chemia. Wzięliśmy mięso mieszane, sosy mieszane. Niespotykanie miła obsługa, będziemy wracać na pewno!

  1. mar mrk ★★☆☆☆

    Box kebab z warzywami poniżej średniej. Mięso pasztet i jak pięknie skrojone przez pracownika. Parę kilkudziesięcio centymetrowych płatów, (chociaż by to pociął na mniejsze kawałki...) kawałek ogórka (chyba dwa plastry) trochę miękkiego pomidora. Reszta to kapusty (pekinka i czerwona). Ogólnie standard ale jedyne co dawało smak temu daniu to były sosy i gdyby nie one to bym tego nie zjadł. W smaku słaby jeden z gorszych jakie jadłem od dawna a byłem głodny, frytki dodatkowo zamówione oddzielnie, zwykłe najtańsze i najmniejsze chyba z dostępnych. Dziwi mnie tak wysoka ocena, więc albo miałem pecha albo w Sopocie w ogóle nie ma dobrego kebaba.

  2. Krzysztof Prochera ★★★★★

    Pyszne jedzenie, świetna obsługa, cudowna atmosfera... Czego chcieć więcej? Dla mnie nr 1 na kebabowej mapie kraju :-) poza pysznym miesem na szczególną uwagę zasługują kraftowe tortile oraz samodzielnie przyrządzane sosy.

  3. Damian Czepułkowski ★★★★☆

    Lokal w super lokalizacji, boczna uliczka jakieś 50m od monciaka. W środku tylko dwa stołki więc lepiej zjeść na stojąco przed lokalem. Coś mnie powstrzymuje przed daniem 5 gwiazdek bo jest to raczej mocne 4+. Na pewno plus za świetnie zwiniętą tortillę, nic się nie rozwalało i sosy nie płynęły. Mięso dobre. Warzyw nie miałem bo jadłem rollo z frytkami. Ale myślę że kiedyś wrócę na bułkę i może zmienię na 5 gwiazdek.

  1. Bruno Kalk ★★★★★

    Witam, jadłem dużo kebabów, falafli i hallomi w Niemczech w Berlinie i w Polsce i to był jeden z najlepszych jakie jadłem. Tym razem wziąłem hallomi z warzywami w tortilli z większą ilością sosu ponieważ słyszałem że, dają mało sosu. Świeże warzywa i sałata, pita nie gumowa i dobrze podgrzana trochę za mało hallomi ale to chyba kwestia gustu. Właściciel był bardzo miły i dał dużo sosu tak jak prosiłem. Jakość w porównaniu z ceną bardzo dobra. Polecam Bruno.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PATIO KEBAB food & friends?

PATIO KEBAB food & friends znajduje się przy Bohaterów Monte Cassino 29, Dolny Sopot, 81-767 Sopot, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PATIO KEBAB food & friends?

Można skontaktować się z PATIO KEBAB food & friends pod numerem +48 538 293 148

Jak można dotrzeć do PATIO KEBAB food & friends?

Do PATIO KEBAB food & friends można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements