Kebab bardzo średni, spodziewałem sie czegoś lepszego po chyba najlepiej ocenianym kebabie w Sopocie. W smaku taki Kebab King - tak najbardziej porównałbym jego poziom. Surówki świeże, ale jeśli ktoś oczekuje mięsa wysokiej jakości, to tutaj go nie znajdzie.
Zdjęcia
Opinie
-
Wojciech Szeremetovsky ★★★☆☆
-
Karolina Posytek ★★★★★
Smaczny kebab, dużo mięsa. Nie mam porównania co do rozmiarów kebabów, ale porcja średnia wydaje się wystarczająca! Jedyny mały minus, mogłoby być więcej sosu (w kebabie na cienkim cieście).
-
Never Mind ★★★★★
Przepyszny kebab w lawaszu – mięciutkie ciasto, świetne mięso i sosy petarda. Cena trochę wysoka (24 zł mały) bo był on wielkości dłoni, ale smak zdecydowanie wart spróbowania.
-
Łukasz ★★★★★
Kebab pyszny, choć bramy na wynos. Surówki świeże i mięso również. Cała kompozycja smaczna i duża porcja. O cenach nie rozmawiajmy Ogólnie polecam
-
Adam (Adamo) ★★★★★
Bardzo smaczny kebab, mięsko kractowe-duuuzo mięska ☺️. Świetny sos pikantny. Gorąco polecam!!!
-
Martyna Mia ★★★★★
Po prostu genialny! Składniki świeże, ogromna porcja, proporcja pysznej domowej surówki do idealnie przyprawionego mięsa to 50/50, sosy bardzo smaczne, nie jakaś chemia. Wzięliśmy mięso mieszane, sosy mieszane. Niespotykanie miła obsługa, będziemy wracać na pewno!
-
mar mrk ★★☆☆☆
Box kebab z warzywami poniżej średniej. Mięso pasztet i jak pięknie skrojone przez pracownika. Parę kilkudziesięcio centymetrowych płatów, (chociaż by to pociął na mniejsze kawałki...) kawałek ogórka (chyba dwa plastry) trochę miękkiego pomidora. Reszta to kapusty (pekinka i czerwona). Ogólnie standard ale jedyne co dawało smak temu daniu to były sosy i gdyby nie one to bym tego nie zjadł. W smaku słaby jeden z gorszych jakie jadłem od dawna a byłem głodny, frytki dodatkowo zamówione oddzielnie, zwykłe najtańsze i najmniejsze chyba z dostępnych. Dziwi mnie tak wysoka ocena, więc albo miałem pecha albo w Sopocie w ogóle nie ma dobrego kebaba.
-
Krzysztof Prochera ★★★★★
Pyszne jedzenie, świetna obsługa, cudowna atmosfera... Czego chcieć więcej? Dla mnie nr 1 na kebabowej mapie kraju :-) poza pysznym miesem na szczególną uwagę zasługują kraftowe tortile oraz samodzielnie przyrządzane sosy.
-
Damian Czepułkowski ★★★★☆
Lokal w super lokalizacji, boczna uliczka jakieś 50m od monciaka. W środku tylko dwa stołki więc lepiej zjeść na stojąco przed lokalem. Coś mnie powstrzymuje przed daniem 5 gwiazdek bo jest to raczej mocne 4+. Na pewno plus za świetnie zwiniętą tortillę, nic się nie rozwalało i sosy nie płynęły. Mięso dobre. Warzyw nie miałem bo jadłem rollo z frytkami. Ale myślę że kiedyś wrócę na bułkę i może zmienię na 5 gwiazdek.
-
Bruno Kalk ★★★★★
Witam, jadłem dużo kebabów, falafli i hallomi w Niemczech w Berlinie i w Polsce i to był jeden z najlepszych jakie jadłem. Tym razem wziąłem hallomi z warzywami w tortilli z większą ilością sosu ponieważ słyszałem że, dają mało sosu. Świeże warzywa i sałata, pita nie gumowa i dobrze podgrzana trochę za mało hallomi ale to chyba kwestia gustu. Właściciel był bardzo miły i dał dużo sosu tak jak prosiłem. Jakość w porównaniu z ceną bardzo dobra. Polecam Bruno.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PATIO KEBAB food & friends?
PATIO KEBAB food & friends znajduje się przy Bohaterów Monte Cassino 29, Dolny Sopot, 81-767 Sopot, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PATIO KEBAB food & friends?
Można skontaktować się z PATIO KEBAB food & friends pod numerem +48 538 293 148
Jak można dotrzeć do PATIO KEBAB food & friends?
Do PATIO KEBAB food & friends można dotrzeć, korzystając z poniższego linku