Opinie

  1. Zuzia ★☆☆☆☆

    Panie w recepcji bardzo niemiłe oraz wredne. Rzucają niemiłymi komentarzami w stronę klientów, nie pozwalają w chodzić gdy jest się minutę spóźnionym na basen. Zimna woda w basenie, kluczyki od szafek się zacinają i słabo działają. Panie z recepcji otwierają drzwi od szatni na oścież i przywiązują do ściany nie sprawdzając czy ktoś się przebiera w środku. Bardzo nie polecam.

  2. Nicola Egwuatu ★☆☆☆☆

    Dramat. Wczoraj z synkiem w odpowiedzi na “Dzień dobry, przyszliśmy na lekcje grupowe do “takiej i takiej” szkółki” usłyszeliśmy: “A WOREK? KURTKA GDZIE?!”. Cała wypowiedź pełna pretensji, jadu, od razu podniesiony ton chociaż stoimy w odległości pół metra od siebie. Odpowiedziałam, że chodzimy tu kilka miesięcy i byliśmy też na zajęciach w sobotę i pierwszy raz słyszę o worku na buty, zresztą jak widać - wszyscy zostawiają je tutaj. Pani zaczęła na mnie krzyczeć, że właśnie tak i jak ona ma to posprzątać itd. W tym czasie druga (kulturalna i spokojna) pani po prostu podała mi kluczyk do szafki dla synka. Synek musi radzić sobie w szatni sam, przejść przez prysznice również samodzielnie, aby dostać się na basen. Przy okazji - jeżeli by się poślizgnął i rozwalił głowę, to oczywiście odpowiedzialność jest rodzica (pytałam). W toalecie nie było papieru toaletowego, Paniom oczywiście nie spieszyło się żeby go uzupełnić, więc ostatecznie moje dziecko spóźniło się na swoje pierwsze zajęcia. W trakcie jego zajęci pomagałam również dziewczynce, która przyszła z tatą i bała się sama przejść na basen oraz mamie, która była z kilkuletnim synkiem i nie wiedziała jak ma mu wytłumaczyć jak dostać się na basen, którędy ma iść itd. Mój syn akurat wracał z zajęć, więc poprosiłam go, żeby pokazał chłopcu co i jak i gdzie i zaprowadził go na basen (mama chłopca oczywiście w tym czasie biegła przez damską szatnię, żeby spotkać się z nim na basenie). Jakieś 10 minut później przyszła krzycząca pani z recepcji, weszła do męskiej szatni, a po chwili wyparowała coś do mnie krzycząc. Była jakieś 15-17 minut po zakończeniu zajęć mojego dziecka. Mój syn szedł za nią, a pani zaczęła się drzeć, że ona musi sprzątać, a moje dziecko jest za wolne i ma się ogarniać szybciej, a on to się bardziej bawi niż ubiera. Krzyczała coś tam jeszcze. Synek powiedział, że jak tylko weszła do szatni to zaczęła na niego wrzeszczeć, że co oni tu jeszcze robią (był w szatni z jeszcze jednym chłopcem po tych samych zajęciach). Rozumiem oczywiście, że szatnię trzeba posprzątać (chociaż biorąc pod uwagę, brak papieru i stan czystości szatni mam ogromne wątpliwości co do kompetencji tej kobiety również w zakresie sprzątania), natomiast zachowanie tej kobiety jest karygodne. Dodam jeszcze, że w tym samym czasie w damskiej szatni nadal przewijało się jeszcze ileś osób. Uważam, że samodzielne zabranie rzeczy z basenu, odłożenie części rzeczy do szafki, wzięcie kosmetyków pod prysznic, wzięcie prysznica, pamiętanie o tym, żeby wytrzeć się w części prysznicowej, żeby nie nanieść wody do szatni, ponowne rozpakowanie rzeczy z szafki, ubranie się, sprawdzenie czy się niczego nie zapomniało, ewentualnie skorzystanie z toalety (która podobno jest tylko jedna) w tym wieku (nie wspominając o pomaganiu innym zagubionym dzieciom) w kilkanaście minut, to duży sukces. A ta kobieta daje sobie prawo do jakichś paskudnych i wrednych uwag, krzyków, straszenia itd? Synek nie był pewny czy przypadkiem nie zostawił czepka, ale bał się wrócić do szatni i sprawdzić. Dramat. Jak ktoś taki może pracować w miejscu, w którym ma jakąkolwiek styczność z ludźmi? Jeśli chcesz aby Twoje dziecko było zwymyślane, okrzyczane, traktowanym bez szacunku i do tego wystraszone to ta kobieta zagwarantuje to z przyjemnością. Pozostałe panie, na które do tej pory trafiałam są kulturalne, a nawet pomocne. Odradzam.

  3. Piotr Krause ★★★★☆

    Może dla dzieci ze szkół oraz szkółek pływackich Ok ale jeżeli chce ktoś chce z zewnątrz to mała dostępność torów i nawet po 5 -6 osób na torze. Sam basen OK. Przydałby się jeszcze jeden w okolicy.

  1. aga sawicz ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Dzisiaj nastąpiła sytuacja gdy do damskiej przebieralni i szatni wszedł mężczyzna. Pod prysznicem reakcje kobiet i moje upominanie go że ma stąd wychodzić wzbudziły tylko jego arogancję i bezczelność. Nic sobie nie robił z tego. Panie pracujące na basenie informowały go że nie może przechodzić przez damską szatnię. Po wszystkim upominany, tylko bezczelnie odpowiadał. Tłumaczył że jest z córką. Prawda jest taka że przy wejściu do szatni powinna być w tych czasach ochrona bo już nie można się czuć bezpiecznie.

  2. Browar Gdynia ★★★★☆

    1,8 m do 1.2 m długośc 25m. Infrastruktura nieco zużyta ale tory dość szerokie.

  3. Lila Witkowska ★★★★★

    Ulubiony basen w Gdyni. Chociaż nie jest najnowszy, zawsze jest czysto, obsługa pomocna i miła, wszystko na swoim miejscu.

  1. Magdalena WJ ★★★☆☆

    Typowy basen szkolny z lat 80. Czysty. Wieczorami nie ma tłoku. Wiec dwa istotne plusy. Niestety cena (18zl bilet normalny bez karty mieszkańca) to jest gruba przesada!

  2. Tathiana Smithh ★☆☆☆☆

    Brak możliwości korzystania z Multisport. Woda średnio ciepła. Obsługa średnio przyjemna, zapomina się, że obsługiwanie rozwydrzonej młodzieży szkolnej, a obsługa dorosłych to nie to samo.

  3. Tadeusz Wróbel ★★★★★

    Basen jest normalnym basenem, utrzymanym w dosyć dobrym stanie. Obsługa i ratownicy są bardzo mili i pomocni. Ceny są niskie w porównaniu do innych basenów, dodatkowo jest zniżka z Kartą Mieszkańca Gdyni. Podczas pływania trzeba mieć czepek.

  1. Maciej Kościuszko ★★★★☆

    Basen przy szkole prowadzony na dość wysokim poziomie. Obsługa miła ,sympatyczna i pomocna. Łomot muzyki bywa uciążliwy. Dobra szkółka nauki pływania prowadzona przez siostry Anię i Hanię. W "Pływa czku"nauczyły się pływać wszystkie moje dzieci.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Basen kryty przy Zespole Szkół Nr 2?

Basen kryty przy Zespole Szkół Nr 2 znajduje się przy Leopolda Staffa 10, Karwiny, 81-597 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Basen kryty przy Zespole Szkół Nr 2?

Można skontaktować się z Basen kryty przy Zespole Szkół Nr 2 pod numerem +48 586 295 115

Jak można dotrzeć do Basen kryty przy Zespole Szkół Nr 2?

Do Basen kryty przy Zespole Szkół Nr 2 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements