Opinie

  1. Auro11 ★☆☆☆☆

    Pani niemiłym tonem odpowiada na pytania. Obsługa klienta powinna być życzliwa i pomocna, a nie pretensjonalna.

  2. Oleksandr Dudiak ★☆☆☆☆

    Niestety jestem bardzo zawiedziony tortem, który zamówiłem. Miał wyglądać zupełnie inaczej – zgodnie z ustaleniami i zdjęciami, które pokazywałem. W rzeczywistości wygląda jakby był zrobiony tylko w połowie, bez żadnych detali, po prostu niebieski stożek. Widać, że zrobiono to bardzo niedbale i bez zaangażowania. Zapłaciłem 240 zł i absolutnie nie jest to warte takiej ceny. Na dodatek smak tortu jest kiepski – suchy, bez wyrazu i po prostu niedobry. Bardzo słaby poziom, nie polecam.

  3. Kordian ★★☆☆☆

    Tort zamówiony 3 tygodnie szybciej na chrzciny, wszystko wybrane a w dniu chrzcin i odbioru tortu okazuje że wszystko inne i nie takie jak było zamówione. Odpowiedź? No nie mieli tego co wybraliśmy i dali sami co chcieli... świetne podejście cukierni... wypadałoby chociaż wcześniej o tym poinformować.. a tort w smaku średni

  1. Radosław G ★★☆☆☆

    Pieczywo ok, ciasta u rurki z bitą śmietaną porażka. Pytam w poniedziałek czy dziejsze? odpowiedź: "oczywiście, że tak". Sprawdzam w domu rurka flak, czuć, że na 100% nie z porannej dostawy. Nie polecam kupować od tych oszustek. Paradoks polega na tym, że świeższe wyroby cukiernicze są na przeciwko w Biedronce.

  2. Mateusz ★★★☆☆

    Troszkę się zawiodłem kupując tartę na święta. Okazało się to zwykłym ciastem na biszkoptowym spodzie wsadzonym to gotowego spodu od tarty. Same jedzenie pyszne. Z taką formą tarty spotkałem się pierwszy raz.

  3. Gość Gość ★☆☆☆☆

    Dzisiaj kupiłam babkę, niestety wylądowała w koszu. Szkoda, że mieszkam kawałek od cukierni. Napewno bym wróciła i powiedziała, że Pani kasjerka ma to zjeść. Tak starego ciasta jeszcze nigdzie nie kupiłam. Nigdy tam nie wrócę!

  1. Monika Tokmina ★★★★★

    Polecam, Pani kierownik robi mega pyszne i świeże kanapki oraz sałatki. Jestem codziennie aby kupić pyszną sałatkę. Bardzo miła obsługa polecam

  2. Daniel Sacewicz ★★☆☆☆

    Paczki z truskawką suche, polane masłem (tłuszcz z cukrem) wypełnienie truskawkowe ciężko ocenić co to jest ale chyba wyschnięta fruzelina truskawkowa mocno zmiksowana. Pani eksp polecała ale chyba nie smakowała.

  3. Majka M. ★☆☆☆☆

    Niestety, mimo wysokich cen (cena za kg mini ptysi 46 zł), produkty były nieświeże. Krem w ptysiach był zjełczały, okropny, nie wiem ile te ciastka leżały, zanim je kupiłam. Proszę je wyrzucić zanim ktoś się zatruje…

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kropek Piekarnia Cukiernia?

Kropek Piekarnia Cukiernia znajduje się przy Borowiecka, 80-297 Banino, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kropek Piekarnia Cukiernia?

Można skontaktować się z Kropek Piekarnia Cukiernia pod numerem +48 585 884 502

Jak można dotrzeć do Kropek Piekarnia Cukiernia?

Do Kropek Piekarnia Cukiernia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements