Opinie

  1. Anna Budzyńska ★★★★★

    Przyjemne miejsce, idealne na kawę lub herbatę w oczekiwaniu na pociąg. Bardzo miła obsługa.

  2. Rita Chudo ★☆☆☆☆

    Na dużej szybie lokalu widnieją napisy „śniadania”, co jasno sugeruje, że miejsce specjalizuje się w dobrych, przemyślanych śniadaniach. Zamówiłam śniadanie tradycyjnie. W menu jest informacja, że podawane jest „z koszykiem pieczywa naszego wypieku”. W rzeczywistości dostałam zupełnie zwykły, sklepowy zestaw, bez żadnego dodatku, który można by nazwać domowym: brak sosu, brak masła, brak świeżego lub rzemieślniczego pieczywa. Całość sprawiała wrażenie bardzo podstawowej talerzykowej kompozycji, którą bez problemu można przygotować samemu w domu. Trudno nazwać to pełnoprawnym daniem restauracyjnym. Jestem tym bardzo rozczarowana, ponieważ oczekiwania, które buduje komunikacja lokalu, zupełnie nie pokrywają się z tym, co faktycznie trafia na stół.

  3. Stefania Vertinskaya ★☆☆☆☆

    Skandal. Danie reklamowane jako „zapiekane” było lodowate i stare. Pieczywo gumowe, ser nierozpuszczony,składniki nieświeże. Jedzenie wyglądało tak, jakby ktoś odgrzebał je z poprzedniego dnia. Do tego obsługa przy kasie to koszmar-czekanie wieczność, pracownicy zajęci wszystkim, tylko nie klientem. Zero profesjonalizmu i szacunku. Nigdy więcej nie wrócę i nikomu nie polecam. Aktualizacja 5 godzin po wizycie-ZATRUŁAM SIĘ.

  1. Be Ka ★★★★★

    Świetne miejsce zaraz przy dworcu. Można przysiąść w oczekiwaniu na pociąg, spotkać się z przyjaciółmi lub poprostu wpaść na przepyszną kawę i ciasto lub fantastycznego bajgla. Byliśmy tutaj 3 razy w ciągu naszego krótkiego pobytu w Sopocie i za każdym razem wychodziliśmy w pełni usatysfakcjonowani. Do tego jeszcze bardzo sympatyczna obsługa i przystępne ceny. Polecam serdecznie.

  2. Klara ★★★☆☆

    Pyszny koktajl zielony zrobiony ze świeżych produktów. Doppio bardzo dobre, ale jak na średnią kawkę to trochę mała ilość. Śniadanie jakie jadłam to Słodko-Słone - bez szału. Osobiście dla mnie obsługa jest do przeszkolenia. Na podanie kawki czekaliśmy 20 minut. Jedynym większym plusem tego miejsca jest ilość roślinności i wystrój. Mam mieszane odczucia co do tego miejsca.

  3. Wojciech Sz. ★★★★★

    Fantastyczne śniadanie, lekko. Bardzo przyjemnie. Doskonale skomponowane gorące napoje. Obsługa bardzo miła. Bardzo czysto wszędzie. Super miejsce na chill. Ma klimat . Polecam na 100% chętnie będziemy wracać :)

  1. Liwia Tarasiuk ★★★★☆

    Podczas wyjazdu jedliśmy tam dwukrotnie - byłyby 3 gwiazdki, ale drugie podejście trochę podratowało sytuację. Bajgle niestety były co najmniej... Średnie. Pieczywo nie było zbyt smaczne, a składniki nie były przyprawione. Na plus bardzo smaczne kawy, ciekawe menu i ładnie wyglądające ciasta. Przy drugim podejściu spróbowałam śniadania z hummusem - tutaj wszystko było świeże i smaczne. Do kawy wzięłam ciasto marchewkowe, które również było bardzo dobre.

  2. Michael Night ★★★☆☆

    Kawy nie piłem bajgle dziwne z jednej strony jest dziurka z drugiej już nie, to wygląda tak jakby ktoś wyciął dziurkę z jednej strony zwykłej bułki. Niestety bułka smakuje jakby była wczorajsza jest bardzo sucha. Ciasto migdałowe bardzo smaczne.

  3. Magdalena O ★★★★★

    Świetne miejsce w budynku dworca. Świeże śniadania, pyszna kawa, przyzwoite ceny. Bardzo miła obsługa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pociąg do... Kawa & Bajgle?

Pociąg do... Kawa & Bajgle znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 14, Dolny Sopot, 81-704 Sopot, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pociąg do... Kawa & Bajgle?

Można skontaktować się z Pociąg do... Kawa & Bajgle pod numerem +48 585 205 445

Jak można dotrzeć do Pociąg do... Kawa & Bajgle?

Do Pociąg do... Kawa & Bajgle można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements