Opinie

  1. Gregfpl ★★★★★

    Przemiła i uśmiechnięta obsługa oraz bardzo smaczne obiady. Muszę przyznać, że pizza jest bardzo, ale to bardzo dobra i na wysokim poziomie jeśli chodzi o ciasto oraz składniki, duży plus. Jeśli miałbym do czegoś przyczepić się to ryż. Zawsze gdy biorę obiad z ryżem to jest on niedogotowany - albo inaczej, znajduję wiele ziaren, które są po prostu twarde.

  2. Katarzyna ★★★★☆

    Przyjemnie miejsce z dużą przestrzenią. Byliśmy dużą grupą i każdego dnia zostaliśmy super obsłużeni. Był to weekend Odysei Umysłu więc trzeba było poczekać na miejsce siedzące ale było warto. Ceny myślę, że adekwatne do dużych porcji. Duży wybór dań, napoi, ciast. Codziennie można było spotkać na tablicy dań coś nowego. Wybór miejsc siedzących od krzeseł, kanapę po fotele. Widać jak Pan bądź Pani wykonują makaron na świeżo. Pierwszego dnia skusiłam się na pad Thai z tofu, tofu mogłoby być bardziej doprawione ale było okej. Brak pałeczek to taka uwaga, warto zwrócić na to uwagę. Duży wybór koktajli oraz soków wyciskanych. Naleśniki na słodko oraz wytrawnie, makarony, zupy, dania wegetariańskie, pierogi. Polecam pierogi z mięsem z kaczki ale również brakowało mi tam jakiegoś ”dodatku” samo mięso było lekko suche ale nadal smaczne. Naleśniki podobno były obłędne. Obsługa cudowna, miła, pomocna. Mimo takiego ruchu wszyscy zostali zaopiekowani. Zdecydowanie powrócimy to wo miejsce, jeśli ponownie zawitamy do Gdyni. Można wejść do restauracji od zewnątrz jak i od wewnątrz budynku. Jest kącik dla dzieci. Miejsce bez schodów, dobrze dostosowane.

  3. tan ★★★★☆

    Ogólnie niezłe jedzenie, ale trochę do ideału brakuje (np. zbyt przesuszone pure). Na szybki posiłek może być. Dobra lokalizacja, łatwy dostęp, że kącik dla dzieci. Bez szału, że ale polecam.

  1. Klaudia Wojtowicz ★★☆☆☆

    Wzięłam na wynos kawałek ciasta- sernik nowojorski (17,5zl za porcje!)Po otrzymania pudełka z kawałkiem sernika myślałam, ze padnę. Porcja ciasta jak dla dziecka, naprawdę nigdy nie widziałam bardziej biednej porcji- i nie zmienia to faktu, ze w smaku był pyszny. Ale za dosłownie 2 łyżki ciasta wydawać prawie 20 zł jest przesada.Przykro mi ale przez takie śmieszne „oszczędności” nigdy więcej już nie wrócę. Firma powinna sobie przypomnieć ze jest złota zasada „oszczędność lub pazerność prowadzi do straty w klientach”

  2. Paweł B. ★★★★☆

    Z lokalu skorzystałem oczekując na pracę. Wziąłem kawkę flat white całkiem spoko w smaku, żadna lura więc polecam. Jeżeli chodzi o spotkanie idealne miejsce. Ponieważ spore. Nie jak w małych kawiarniach gdzie ludzie potrafią nawzajem siebie przekrzykiwać. Jedyny minus to taki, że do kawy jest tylko oferowany cukier. Brak zamienników choćby w postaci najprostszego słodzika. Można także zamówić jakiś obiad oraz ciastko - nie skorzystałem ponieważ nie miałem ochoty. Lokal polecam.

  3. Tymoteusz Janczak ★★☆☆☆

    OK. Nie ma szału, ciastko bardzo przeciętne. Kawa okej. Ładny wystrój w środku, bardzo przestrzennie lecz wszędzie bród, czy to na fotelach czy kanapach dookoła okruchy i na stole i pod stołem a oczywiście na stoliku dumnie wystawiona kartka „zdezynfekowane”… Nie wiem jak dania lunchowe ale wyglądały na dość małe porcje. Ceny dość wygórowane. Na plus stoliki przed wejściem na dworzu.

  1. Aneta ★★★★★

    Trafiłam przypadkowo będąc w Parku Eksperymentów. Atmosfera swobodna, widać że przychodzą tu głównie osoby z biur które mieszczą się w budynku. Można coś smacznie zjeść.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Park Cafe?

Park Cafe znajduje się przy Aleja Zwycięstwa 96, Redłowo, 81-451 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Park Cafe?

Można skontaktować się z Park Cafe pod numerem +48 573 477 768

Jak można dotrzeć do Park Cafe?

Do Park Cafe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements