Opinie

  1. Krzysztof Berciula ★☆☆☆☆

    Przyjeżdżasz do Sopotu czyli uzdrowiska, żeby zaczerpnąć świeżego powietrza i jodu - wchodzisz do Wedla i wychodzisz minimum z alergią z powodu zawalonej i niedezynfekowanej klimatyzacji. Obsługa ciągle przesiaduje w pokoju socjalnym, a klienci obsługiwani są (jak domniemam po innym kolorze koszuli) przez Menadżerkę lokalu. Czekolada zamówiona w czterech szotach w różnych smakach - każdy napełniony w różnym stopniu. No i opinia subiektywna co do wystroju - poprzedni (który nadal jest na zdjęciach w opiniach) był przytulniejszy, ten jest zdecydowanie chłodniejszy, zimny podobnie jak czekolada, a i zamiast obowiązkowego na wejściu zapachu czekolady wita nas (a właściwie odrzuca) duszący (zapach) lizolu.

  2. Benedykt Toulour ★★★★★

    Przede wszystkim obsługa jest czaderska, przemiła Migotka (DOBRZE z oczu patrzy) z kucykiem kolor kasztanowym - aż miło będzie wrócić ponownie i doSTRZEC jak się uśmiecha. Czekoladka z likierem - bardzo przyjemnie, tiramisu malinowe, serniczek baskijski... Mmmmmmm... (!) W deszczową pogodę miło było przysiedzieć i obgadać dość istotne sprawy związane z przyszłością całego Rodzaju Ludzkiego. Aż szkoda, że pijalnia jest w Sopocie, a nie we Wrzeszczu, pewno codziennie bym wpadł. Pozdrawiam i do następnego Łobuziaki! Ps. Muza - to istotne - jest, ale nie zagłusza rozmowy, co w kawiarniach jest niekiedy... Merde... Irytujące. Pozdrawiam! Polecajka za epicką eklerskę - WIEM, że jest całkiem cacy. Do następnego.

  3. jacek kotowski ★★★★★

    Miejsce warte odwiedzenia, dobre miejsce na odpoczynek , dobrą kawę i wyśmienite desery. Można też smacznie zjeść. Warto A place worth visiting, a good place to relax, enjoy good coffee, and delicious desserts. You can also eat delicious food. It's worth it.

  1. JOHNY CASH ★☆☆☆☆

    Wpadliśmy po pozytywnym zaskoczeniu lokalem w Gdańsku, Jak się okazało niebo a ziemia, przyszliśmy z zamiarem wypicia czegoś i wyjścia, obsługa zlewcza, pani zapytała czy chcemy usiąść, usiedliśmy na sali przez 20 minut nikt nie podszedł aż sam podszedłem do lady zamówić i pani powiedziała żebym wrócił do stolika i nie było jej przez kolejne 10 minut. Było zajęte 6 stolików, stolik obok jak przyszliśmy był brudny i zastawiony tak jak zresztą pół sali i tak zostało do końca. Jedyne co się broni to jedzenie ale to tylko składnik do oceny całości.

  2. Jakub Muszyński ★★★★★

    Pijalnia Czekolady E.Wedel w Sopocie to prawdziwa uczta dla zmysłów! Obsługa jest niezwykle uprzejma, profesjonalna i zawsze uśmiechnięta. Każde danie i deser są przygotowane z najwyższą starannością, a smak czekolady to czysta perfekcja – intensywny, aksamitny i niezapomniany. Klimat lokalu jest przytulny, elegancki i sprzyja relaksowi, idealny na spotkanie z bliskimi czy chwilę dla siebie. Polecam!

  3. Patrycja Ciechomska ★★★★★

    Przemiła i szybka obsługa, mleczna czekolada bananowa na zimno po prostu bajka. Duża ilość bitej śmietany za co spory plus (większość miejsc daje tyle co kot napłakał). Miejsce ma swój klimacik, mimo lokalizacji w ruchliwym miejscu to jest cicho i spokojnie. W lokalu klima, więc w upalny dzień aż chce się tam schować:)

  1. A Obserwator ★★★★☆

    Mega słodko, czekoladowo, rozkosznie dla podniebienia. Cudowna obsługa wychodząca naprzeciw oczekiwaniom klientów z uśmiechem i wdziękiem. Bardzo duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyny minusik za to, że rozgrzewająca czekolada była ledwo ciepła.

  2. Anna Matoga ★★★★★

    Pyszne desery lodowe i kawa. Lody bardzo smaczncz, dobrej jakości, pięknie podane. Lody dla dzieci bardzo przypadły im do gustu w pięknych kolorowych miseczkach. Porcje bardzo spore. Dzieci nie dojadly ;) bardzo sympatyczna obsługa.

  3. Dariusz Biskup ★★★★☆

    Dobre miejsce na kawę lub deser. Na pewno to co wyróżnia tę cukiernię/kawiarnie spośród innych to możliwość wypicia pijalnych czekolad i kaw z alkoholem. Przyznam, że deser lodowy z wiśnią na winie był jednym z lepszych jakie jadłem- mocno czekadowy i ze świetną kompozycją smaków. Ceny pewnie mogłyby być niższe i są efektem pewnie lokalizacji przy głównej ulicy. Obsługa jednak nie zawsze jest sprawna, teoretycznie zamówienia odbierają kelnerki/kelnerzy, ale nie zawsze można się doczekać na obsługę i łatwiej dokonać zamówienia przy ladzie. Wygląda to na efekt braku dobrej organizacji, bo pracownicy wyglądają na zajętych i zabieganych.

  1. Dorian N ★★★★☆

    Tldr; Warto wpaść na kawkę i deser, ceny deserów dla dzieci zaskakująco niskie w porównaniu do ilości i jakości. Wersja pełna: Sprawna obsługa i niedługi czas oczekiwania, pomimo sporego, wieczornego ruchu. Kawa dobrej jakości, podana w bardzo estetyczny i miły dla oka sposób. Zamówiona herbata przyszła w "wersji Ikea", czyli dzbanuszek z wodą, filiżanka i zestaw do parzenia herbaty osobno, co było bardzo miłą odmianą, ponieważ zestaw wystarczy spokojnie na 3 filiżanki naparu. Gofry bardzo smaczne, śmietana prawdziwa i nie za słodka. Ceny czekolad i ciast w moim odczuciu zawyżone. Toaleta czysta i z przewijakiem, co niewątpliwie jest plusem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pijalnia Czekolady E.Wedel?

Pijalnia Czekolady E.Wedel znajduje się przy Bohaterów Monte Cassino 36B, Dolny Sopot, 81-704 Sopot, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pijalnia Czekolady E.Wedel?

Można skontaktować się z Pijalnia Czekolady E.Wedel pod numerem +48 608 411 442

Jak można dotrzeć do Pijalnia Czekolady E.Wedel?

Do Pijalnia Czekolady E.Wedel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements