@panifryzjerka jestem bardzo zadowolona z koloryzacji. Włosy w dobrym stanie,kolor taki jak chciałam. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
mira miracle ★★★★★
-
Klaudia ★★☆☆☆
Niestety, ale nie jestem zadowolona z zabiegu przedłużanie rzęs w tym miejscu. Rzęsy zostały wykonane w 30/40min, klejone dużymi kępkami, co skutkowało przy wypadnięciu dużym ubytkiem. Po aplikacji rzęs, następnego dnia duża ich ilość wypadła. Byłam 2 dni później na dopełnieniu, oczywiście w ramach reklamacji i było ok, niestety długo to nie trwało, ponieważ parę dni później znowu zaczęły wypadać w tak samo dużych ilościach. Gdy moje rzęsy zaczęły rosnąć to, strasznie te "doczepy" zaczęły wbijać się w moje oko i przeszkadzać, ponieważ "jedna" rzęsa nie została przyklejona do mojej jednej, tak jak powinno być, tylko do 3,a gdzie nie gdzie 4/5 moich rzęs, także ciągnięcie nie uniknione. Co do samych rzęs, to jakościowo bardzo słabe, bardzo sztywne, a w dotyku jakby były plastikowe. Szczerze mówiąc nigdy się tak bardzo nie naklnęłam przy rzęsach. Koniec końców za taką cenę mogłam pójść prywatnie gdzieś indziej i miałabym zrobione rzęsy lepiej i na dłużej. Te trzymały się 2 tygodnie. Jestem załamana i nie polecam. Jedynie to z plusów mogę powiedzieć, że Pani wykonująca rzęsy jest bardzo sympatyczna i miła. [Zdjęcie zrobione następnego dnia po przedłużaniu]
-
Paulina Żabiuk ★★★★★
Polecam! Najlepsze rzęsy oraz paznokcie jakie miałam, Pani która wykonuje usługi jest przemiła.
-
Wiktoria Jałoszyńska ★☆☆☆☆
Odradzam jeśli chodzi o stylizację rzęs. Jedynym plusem była atmosfera i czas wykonania. Po zrobieniu fajny efekt, ale problemy zaczęły się już po powrocie do domu. Rzęsy całe poklejone, dwie kępki przyklejone do jednej rzęsy lub na odwrót. Po kilku dniach ilość kleju na rzęsach zaczęła przeszkadzać do tego stopnia, że bolały mnie i oczy i powieki. Rzęsy jakościowo też słabe, strasznie sztywne, co mnie bardzo zdziwiło, bo u innych stylistek zawsze były dość miękkie i przyjemne w dotyku.
-
Wiktoria Kuchczyńska ★☆☆☆☆
Odradzam jeśli chodzi o stylizację rzęs. Jedynym plusem była atmosfera i czas wykonania. Po zrobieniu fajny efekt, ale problemy zaczęły się już po powrocie do domu. Rzęsy całe poklejone, dwie kępki przyklejone do jednej rzęsy lub na odwrót. Po kilku dniach ilość kleju na rzęsach zaczęła przeszkadzać do tego stopnia, że bolały mnie i oczy i powieki. Rzęsy jakościowo też słabe, strasznie sztywne, co mnie bardzo zdziwiło, bo u innych stylistek zawsze były dość miękkie i przyjemne w dotyku.
-
Karolina Ziółkowska-Szpoton ★☆☆☆☆
Pani wykonującą paznokcie bardzo miła i znająca się na tym co robi wyszłam z pięknymi paznokciami. Przy okazji będąc salonie poprosiłam o Umycie głowy i wysuszenie bez modelowania i za tą usługę zapłaciłam 50 zł Jestem z Krakowa gdzie u najlepszych fryzjerów nie płaci się 50 zł za Umycie głowy a tu salon na wypizdowie warunki byle jakie i takie ceny chyba się coś komuś pomyliło. I jeszcze paragonu nie dostałam za usługę mycia glowy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Instytut Urody Sweet Eyes?
Instytut Urody Sweet Eyes znajduje się przy Skarpowa 24, 80-145 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Instytut Urody Sweet Eyes?
Można skontaktować się z Instytut Urody Sweet Eyes pod numerem +48 605 958 632
Jak można dotrzeć do Instytut Urody Sweet Eyes?
Do Instytut Urody Sweet Eyes można dotrzeć, korzystając z poniższego linku