Po prostu oszuści. Voucher, którego nie da się zrealizować. Po złożeniu reklamacji na odpowiedź czekamy już 3 tygodnie, ciągle jesteśmy zbywani próbą wymiany na coś innego. Nie przestrzegają podstawowego prawa o rozpatrzeniu reklamacji w ciągu 14 dni. Wszystkim zainteresowanym proponuje dopłacić i kupować produkty bezpośrednio u organizatora, ponieważ w kontakcie z tą firmą stracicie jedynie czas na walkę o własne pieniądze.
Opinie
-
Nat Ka ★☆☆☆☆
-
Paulina Jagniatkowska ★★★★★
Niesamowita sprzedawczyni, potrafiła doradzić perfekcyjnie, wybrałam super prezent z jej pomocą :) bardzo chętnie wrócę, miło spotkac kogoś tak miłego, uśmiechniętego i kompetentnego :) polecam wszystkim!
-
K C ★★★★★
Świetne miejsce na znalezienie prezentu dla osoby, którą ciężko jest zadowolić. Ogromny wybór voucherów. Obsługa jest miła i pomocna. Potrzebowałam pomocy przy wyborze miejsca na weekendowy wypoczynek. Pani, która mnie obsługiwała doradziła mi jedno miejsce i to był strzał w dziesiątkę. Na pewno jeszcze wrócę i skorzystam z oferty.
-
Volha Hlinka ★☆☆☆☆
Okropny serwis!!!! Nie polecam!!! Nie mogę łatwo zrealizować swojego vouchera SPA i beauty. Konsultanci też nie mogli mi pomóc.
-
Janina Mielewczyk ★☆☆☆☆
Katastrofa!!!! Voucher wykupiony w maju 2021 na przelot balonem i brak możliwości realizacji z powodu złej pogody!!! Uziemnijcie te balony i nie nabijajcie ludzi w butelkę.
-
Bartosz Wasilewski ★☆☆☆☆
Wstyd, po prostu wstyd. Mialem (i mam nadal jako dowód) Voucher na przejazd KTM X-BOW. Zarejestrowałem go i umówiłem się na przejazd na Tor Krzywa Wrocław. Voucher zakupiony na dwa okrążenia jako kierowca. Siedząc już w maszynie dowiaduje się że mam jedno okrążenie. Po przejeździe idę wyjaśnić sprawę do biura Devil-cars. Tam się dowiaduje że Voucher zarejestrowany pod tym kodem (który był prawidłowy) jest na 1 okrążenie. Mimo że Voucher wystawiony i opłacony na 2 okrążenia. W odpowiedzi usłyszałem że mam się kontaktować z "super prezenty". Jedyne co w was jest super to to, że super wam wychodzi oszukiwanie ludzi. Dodam jeszcze że jestem z Gdańska i przyjechałem 500km żeby zrobić jedno kółko. Mimo że miały być dwa. Na pewno się z wami skontaktuje i bądźcie pewni że urząd skarbowy oraz służby egzekwujące prawo konsumenta zostaną poinformowane jeżeli nie będzie szybkiej reakcji ze strony owych firm z zatysfakcjonujacą mnie rekompensata. Data przejazdu 12.06.2022r.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Super Prezenty Galeria Bałtycka?
Super Prezenty Galeria Bałtycka znajduje się przy Aleja Grunwaldzka 141, 80-264 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Super Prezenty Galeria Bałtycka?
Można skontaktować się z Super Prezenty Galeria Bałtycka pod numerem +48 504 660 927
Jak można dotrzeć do Super Prezenty Galeria Bałtycka?
Do Super Prezenty Galeria Bałtycka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku