Opinie

  1. Mni- Mtei (Mni-Mtei_gacha) ★★★★★

    Bardzo fajna szkoła polecam ♥️Nauczyciele bardzo fajni .

  2. Błażej Pniewski ★★☆☆☆

    Nauczyciele w większości beznadziejni (są wyjątki!), Panie psycholog i pedagog niekompetentne. Druga gwiazdka za fajny basen, remonty i sentyment...

  3. Hshshajkajs s Sbsbjalansn ★☆☆☆☆

    Szkoła MASAKRYCZNA. Nauczyciele w ogóle nie uczą (po za kilkoma wyjątkami). Istna patologia. Każdego dnia, gdy przychodzę do tej budy, czuję się jak w szkole specjalnej. Młodsi zaczepiają starszych, a jak starsi im coś odpowiedzą Ci przychodzą z rykiem do nauczycieli. Co więcej osoby z niebieskimi kartami się w zbyt poczuwają. Biją. Wyzywają. Zaczepiają. W skrócie, porażka. A jakby tego było mało, jest niski poziom nauczania, a niektórzy nauczyciele potrafią tylko straszyć uwagami i jedynkami. Szkoła jest w totalnym rozsypie. Zdarza się, że nauczyciele odbierają telefony na lekcjach i zadają nie wiadomo ile. Po za tym żyją przekonaniem, że im więcej zadań domowych, tym większy efekt w nauce. Co jest błędne. Wprowadzają nas w błędne koło. Nie działające komputery na informatyce i w salach. Wielo kolorowe ściany. Poryte ławki i krzesła uczniów, a nauczycieli wyglądają jak trony. Drzwi nie działają. Wolałabym iść i zbierać cały rok owoce i warzywa na polach niż chodzić do tej Szkoły Specjalnej. NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA

  1. Karol ★☆☆☆☆

    Czas spędzony w tej szkole to najgorzej spędzony czas w moim życiu. Poziom nauczania jest średni, mogło być lepiej ale nie jest aż tak źle. No cóż tu wchodzi temat tego jak uczniowie się tu czują. Nauczyciele mają lekko mówiąc gdzieś że wiele osób jest tu dręczonych a jak już ktoś spróbuje oddać bo ma dość to nagle nauczycielom odbija i wstawiają się za dręczycielem, paranoja. Nauczyciele potrafią widzieć że ktoś kogoś bije I popycha, a nauczyciel powie co najwyżej "no wstawaj już już". Nie polecam tej szkoły i to mocno nie polecam.

  2. Ja Ja ★☆☆☆☆

    Słabizna. Z roku na rok coraz gorszy poziom nauczania, coraz słabsze wyniki egzaminów. Ciągłe nieobecności nauczycieli, coraz więcej bardzo miernych nauczycieli, wiele spraw zamiata się pod dywan, promuje się nepotyzm.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szkoła Podstawowa nr 12?

Szkoła Podstawowa nr 12 znajduje się przy Stawna 4, Witomino-Leśniczówka, 81-629 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szkoła Podstawowa nr 12?

Można skontaktować się z Szkoła Podstawowa nr 12 pod numerem +48 586 240 407

Jak można dotrzeć do Szkoła Podstawowa nr 12?

Do Szkoła Podstawowa nr 12 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements