Zajebista szkoła i super nauczyciele polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Amelia Kalinowska ★★★★★
-
FROSTY ★★★★☆
bardzo dobra szkola, nie ma patoli
-
koniarka 2016/2017 ★★★★★
Szkoła przyjazna dla Wszystkich ,otwarte tolerancyjne podejście . Bardzo dobra kadra pedagogiczna . Szkoła daje duży wybór edukacyjny , jest na prawdę godna polecenia . Warto zapoznać się ,jak to wszystko wygląda od środka . Polecam wejść na stronę szkoły i zasięgnąć informacji .
-
0livka ★☆☆☆☆
Szkoła dramat, zero podejścia do ucznia, zero empatii ba! zero szacunku do drugiego człowieka. Jeżeli chcesz uczyć się w cyrku to zapraszam ale jeżeli nie widzą ci się stany lękowe, obrzydzenie do ludzi i depresja to omijaj te szkole szerokim łukiem. Po 2 latach nadal nie odzyskałam chęci do życia i na myśl o czasach licealnych chce mi się wymiotować.
-
Martyna Wiśniewska ★☆☆☆☆
Okropni pracownicy szkoły, Panie szatniarki oraz Panie odpowiedzialne za portiernię są niekompetentne, nie miłe, nie da się nic załatwić chyba że wkroczy dyrekcja to nagle Panie są najmilszymi osobami na świecie. Jeśli ktoś myśli o pójściu do szkoły nie polecam. Depresja i stany lękowe gwarantowane.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Liceum Ogólnokształcące nr 6?
Liceum Ogólnokształcące nr 6 znajduje się przy Głęboka 11, 80-759 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Liceum Ogólnokształcące nr 6?
Można skontaktować się z Liceum Ogólnokształcące nr 6 pod numerem +48 583 463 821
Jak można dotrzeć do Liceum Ogólnokształcące nr 6?
Do Liceum Ogólnokształcące nr 6 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku