Opinie

  1. M Klos ★★★★★

    Świetne miejsce dla młodego człowieczka do rozpoczęcia przygody z edukacją :) Legolandia to przytulne przedszkole z cudownymi nauczycielkami. Ogromnym atutem jest realizowanie programu „zerówki” w razie potrzeby nawet dla jednego lub dwójki dzieci. Na codzień organizowane są ciekawe zajęcia, fajne zabawy, smaczne posiłki. Od czasu do czasu takie atrakcje jak przyjazd teatrzyku do przedszkola, zajęcia z małymi zwierzątkami, wyjścia do kina.. Syn uczęszcza już 3 rok (obecnie zerówka) a niebawem swoją przygodę rozpocznie w tym miejscu młodsze rodzeństwo :) Szczerze z czystym sumieniem polecamy to przedszkole :)

  2. Tomasz F. ★★★★★

    Nasza córka chodziła do Legolandi przez około 2.5 roku, zaczynając jak miała 18 miesięcy. Wiemy, że to co na co dzień nam rodzicom sprawia tyle uśmiechu, jest efektem ciężkiej pracy jaka była włożona w rozwój dziecka w przedszkolu. Niech najlepszą "laurką" jaką można wystawić temu miejscu będzie fakt jak nasza córka do dzisiaj wypowiada się w samych pozytywach o "starym" przedszkolu oraz uśmiech jaki jej towarzyszył tam przebywając.

  3. Phoibos Ego ★★★★★

    Zdecydowanie przedszkole godne polecenia. Bardzo przyjemne, kameralne miejsce, sympatyczny, kompetentny personel, często organizowane interesujące wydarzenia dla dzieci. Dziecko zawsze chętnie idzie do przedszkola i zawsze opowiada o nim z pozytywnymi emocjami. Jak na tego typu placówkę bardzo przystępna cena.

  1. Belzepubby ★★★★★

    Przedszkole ma bardzo przyjemny wystrój, nauczycielki dbają o dzieci, zapewniając im odpowiedni rozwój przedszkolny. Ku zdziwieniu, cena wcale nie jest z kosmosu, jak na tak dobrze położony i zorganizowany punkt przedszkolny. Często mam problem, aby dzieci z przedszkola odebrać, bo najchętniej zostałyby tam cały tydzień! Serdecznie polecam, jako dumny rodzic dwójki dzieci :)

  2. Kornelia P ★★☆☆☆

    Moje dzieci chodzily do tego punktu przedszkolnego. Syn 2 lata, corka rok. Na poczatku bylo ok. Samo przedszkole przecietne, jednak opiekunkom, uwazam nie mozna nic zarzucic. Pani "wlascicielka" natomiast osoba delikatnie mowiac -dziwna. Nie uznaje zdania inngo niz swoje wlasne- rozmowa z Pania odbywa sie bynajmniej nie na argumenty, tylko na "nie bo nie". Notorycznie Panie nauczycielki musza przychodzic chore do pracy...- na zastepstwo nie ma szans - decyzja Pani wlascicielki. Na koniec wspolpracy z placowka, w podziekowaniu, za 2 lata wspolpracy moje dzieci nie zostaly zaproszone na zakończenie roku w przeszkolu.... poniewaz osmielilam sie miec wlasne zdanie i powiedziec co mi sie nie podoba. Nadmienie, ze w miedzy czasie mialy miejsce incydenty, ze syn nie chcial chodzic do przedszkola. Finalnie zaluje, ze tak pozno podjelam decyzje o przeniesieniu dzieci.

  3. Damian Rzepecki ★★★★★

    Polecam z czystym sumieniem. Nasza córka chodzi tam od początku istnienia przedszkola. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Córka często nie chce wychodzić po południu. Panie są oddane, przyjazne i kreatywne. Co ważne- przedszkole korzysta z podręczników i przerabia materiał dla przedszkoli publicznych. Są zajęcia dodatkowe z j. angielskiego, rytmiki, zajęcia z logopedą (wszystko w cenie). Są wyjścia na krótkie wycieczki, teatrzyki w przedszkolu...jednym słowem dzieciaki mają dostęp do wszystkiego czego mogłyby spróbować w przedszkolu publicznym a dodatkowo ma przytulną, ciepłą atmosferę. Przedszkole czyste, kolorowe, nowe zabawki, fajny plac zabaw- dobrze wyposażony (huśtawka, piaskownica, domek, rowerki, sanki, stoliki, krzesełka...) Największy plus to kameralne grupy i niska cena :) DOMOWE PRZEDSZKOLE :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres LEGOLANDIA?

LEGOLANDIA znajduje się przy Starodworcowa 17, Wielki Kack, 81-575 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do LEGOLANDIA?

Można skontaktować się z LEGOLANDIA pod numerem +48 796 444 004

Jak można dotrzeć do LEGOLANDIA?

Do LEGOLANDIA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements