Opinie

  1. Filip Siwiecki ★★★☆☆

    Jedzenie nie było złe, pomidorowa była smaczna słodka w smaku, na drugim daniu trochę się zawiodłem schabowy był średni panierka odchodzi od mięsa słabo przyprawiony, frytki i surówka w normie. Obsługa bardzo miła często zagaduje.

  2. Anna Cembala (Anielel) ★★★☆☆

    Miejsce przyjemne, jedzenie smaczne i w rozsądnych cenach. Drinki natomiast to żart - 35zl za małą ilość alkoholu i duża ilość piany. Kelnerzy faworyzują klientów, jak nie widzą w tobie zarobku to nie są w ogóle tobą zainteresowani i czekasz długo na posiłek (przykładowo: wszyscy wokół dostali sztućce do pizzy, my byłyśmy dwa razy ominięte). Miejsce takie 3/5 gwiazdek, jak się ma kasę to można szaleć.

  3. Sofian Zomerfeld ★☆☆☆☆

    Pomijając usługi gastronomiczne, skupie się na aspekcie czysto imprezowym. Dj puszcza muzykę rodem z radia eska, przedział wiekowy na parkiecie 40+, naprawdę chciałem się pobawić ale ogólna atmosfera tego miejsca nie pozwalała na to. Jeżeli jesteś młodą osoba szukająca wrażeń z dala omijaj to miejsce ;)

  1. Monika Samela ★★★★☆

    W mojej ocenie miejsce w porządku. Dobra lokalizacja, fajne wnętrze, można posiedziec przy miłej muzyce. Najlepsze mohito we Władku, maga dużo limonki i mięty. Obsługa miła. Polecam.

  2. Berry B ★★★☆☆

    NIE KUPOWAĆ DRINKA Margharita - bardzo kwaśny, brak otoczki cukrowej na kieliszku - nie warto. Co do pizzy smaczna, piwko dobre. Standardowo kuleje obsługa kelnerska. Ciężko się doprosić o rachunek, nawet wołanie wzrokiem nie skutkuje. Na 3 piwka czeka się około 15 minut. Imprezy żadnej potańcówki raczej nie ma, nawet w sobotę. Wieczorami karaoke i Krzysztof Krawczyk na głośnikach.

  3. Małgorzata Banik ★★★★★

    Polecam ten lokal całym sercem! Bardzo smaczne jedzonko - codziennie jem coś innego i za każdym razem jest pyszne :) Obsługa barmańska na najwyższym poziomie - Asia, Marcin, Wojtek - dzięki za pyszne drineczki, uśmiech i Waszą energię! Na pewno tu wrócę!

  1. Anna Gabryś ★★★★★

    Jedyny klub we Wladku, gdzie można napić się dobrego drinka a do tego coś zjeść. Drinki dobre, szybka obsługa, zapiekanki bardzo smaczne, miejsce klimatyczne. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Zostawiłyśmy tam sporo pieniędzy ale ani grosza nie żałuję. Drinki się pije jeden za drugim... Obsługa super! Polecamy z całego serca i pozdrawiamy!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Club Czarny Koń?

Club Czarny Koń znajduje się przy Sportowa 16, 84-120 Władysławowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Club Czarny Koń?

Można skontaktować się z Club Czarny Koń pod numerem +48 797 358 859

Jak można dotrzeć do Club Czarny Koń?

Do Club Czarny Koń można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements