Jednego wieczoru byłyśmy ze znajomymi i Pani która rozdawała wejściówki powiedziała, że mamy zły dresscode którego okazało się nie ma. Promotorka w wieku ok. 50 lat bardzo niemiła. Natomiast promotorka młodsza, uśmiechnięta zaprowadziła nas bez problemu.
Zdjęcia
Opinie
-
kinia2100 ★★☆☆☆
-
DJ Barthus ★★★☆☆
Odwiedziłem to miejsce za namową Pani, która miała za zadanie zapraszać gości do tego miejca. Na wejściu do budynku leżał śpiący bezdomny, który nie jest zbyt dobrą wizytówką tego miejsca. Akustyka jest baaardzo kiepska, przy takim natężeniu dźwięku można tam przebywać nie dłużej niż 30 minut, dźwięk mocno kłuł w uszy. Ochrony na sali nie widać. Na koniec, kiedy już wychodziłem, jakaś laska puściła pawia na podłogę przez co oberwało się mnie oraz mojemu kuzynowi. Mimo wszystko daję 3 gwiazdki za samą muzykę, Dj dobierał fajne, klubowe kawałki - są to moje klimaty. Do tego była Pani grająca na skrzypcach. Do poprawy jest więc kilka rzeczy, ale po drobnych poprawkach może być ideolo.
-
Iwona OLeksy ★★★☆☆
Poleciłabym właścicielowi zmienić barmanki. Panie nieuprzejme, niezaangażowane w obsługę klienta. Drinki, które były w połowie pełne zostały zabrane ze stołu podczas, gdy my byliśmy na parkiecie. Panie sprawiały wrażenie jakby pracowały tam za karę.
-
Pati ★★★★★
fajny klub, szatnia daleko ale Pan i Pani na szatni nadrabiają, bardzo pomocni
-
Milena Cyranska ★☆☆☆☆
Klub porażka. Byłyśmy w grupie 10 osob jako pierwsza zapłaciłam 180zl za wejście za cała grupę. Koleżanka wchodząca jako ostatnia równie zapłaciła za wszystkich. Dostałam bilety na „darmowe” drinki po czym Pancia przy barze po nalaniu poprosiła o kolejne 180zl. Powiedziałam ze zostałyśmy poinformowane ze mamy to w cenie po czym wyprowadzila nas ochrona twierdząc ze nie chcemy zapłacić. Oszuści i złodzieje Dziewczyna która nas wprowadziła do klubu. stwierdziła ze nas nie widziała. Odradzam. Nie pozdrawiam Krzywy Domek jest skrzywiony totalnie.
-
Adam Nowak ★★★★★
Super klub , super atmosfera, zawsze bawię się tam wyśmienicie popijając swój ulubiony nektar . Na bramce przystojni sympatyczni Panowie dzięki którym czuję się bezpiecznie. Panie na selekcji cudowne.. zawsze witają mnie z uśmiechem na twarzy. Barmani mistrzostwo świata.. nigdzie mi tak nie smakuje wódka z sokiem pomarańczowyn jak właśnie w tym wyjątkowym miejscu. Pozdro dla killera Wiktora. Całuję i pozdrawiam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zła Kobieta. Klub nocny?
Zła Kobieta. Klub nocny znajduje się przy Bohaterów Monte Cassino 53, Dolny Sopot, 81-767 Sopot, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zła Kobieta. Klub nocny?
Można skontaktować się z Zła Kobieta. Klub nocny pod numerem +48 606 853 930
Jak można dotrzeć do Zła Kobieta. Klub nocny?
Do Zła Kobieta. Klub nocny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku