Byłam kilka razy w tym klubie, klimat ogólnie jest w porządku, obsługa fatalna, czekanie kilkanaście minut na wskazanie zarezerwowanego miejsca, mimo tego ze klub byl zupełnie pusty, niemiła obsługa, zero sympati z ich strony, ponadto po zamówieniu drugiej sziszy w ogole jej nie otrzymaliśmy, na moje pytanie czy ja dostaniemy, otrzymałam jakas niemiłą odpowiedz której nie zrozumiałam, no i ceny alkoholi, 250 zł za 0,7 wódki, i 50 za coca cole, no cóż, pozostawiam innym do oceny.
Zdjęcia
Opinie
-
Gosia Be ★☆☆☆☆
-
Leszek Went ★★★★★
Witam klub Story Sopot jeden z najbardziej ulubionych moich lokali w którym klimat jest bardzo dobry, towarzystwo super, barmani którzy nalewają trunki mają w sobie kulturę i są bardzo mili i ochrona także w porządku każdemu polecam ten klub muzyka lat 80 90 i współczesnych. Dla każdego znajdzie się miejsce na parkiecie bez obaw bardzo polecam ten klub pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników niechętnie będę chodził do klubu Story
-
Anna ★☆☆☆☆
Odradzam! drinki i szoty były obrzydliwe nie dało się tego wypić, robione jakby z zepsutych soków fuj, barmani olewają klientów i są wulgarni, muzyka typowa dla starszych ludzi ,w klubie średnia wieku to 40 plus
-
zrzuta 1972 ★★★★☆
Miejsce głównie dla ludzi 30- 50 lat. Bardzo dobrze położone. Muzyka lat 80 90 00 ale nie w oryginalnych wersjach tylko wszystko w podbitych mixach. Główna sala do tańca niestety bardzo szybko robi się duszna i zatłoczona mimo że jest duża. Jest duży taras ale na nim jest po prostu chłodno. Towarzystwo to 70% kobiety singielki co dla panów może być zaleta. Miejsce oceniam pozytywnie aczkolwiek ja szukam nieco bardziej oldies klimatów więc tu nie wrócę, ale gdybym miał +-40 lat to byłbym stałym bywalcem. Bardzo polecam odwiedzić i wyrobić sobie opinie. Co do uwag na temat uprzejmości obsługi ja nie zauważyłem niczego negatywnego ale na pewno przydałyby się więcej uśmiechu, Zwlaszcza za barem. Daje mocne 4*
-
Paweł Wnęk ★☆☆☆☆
Byłem wczoraj pierwszy raz na imprezie w tym klubie i co moge powiedzieć ze jestem troszke zawiedziony i klub nie spelnil moich oczekiwań jeżeli chodzi o imprezę i cała strukturę.. Muzyka miała opierać sie na największych hitach lat 80,90,2000 a tak naprawde z hitów była puszczona garstka utworów..Towarzystwo różne.Od młodych ludzi po babcine Panie szukające atencji u młodych ubrane niestosownie do swojego wieku. Ochrona bardzo nie uprzejmą,hamsko odnosząca sie do kobiet, Obsługa za barem w miarę ok,ale mlody barman z grzywką nie mial zielonego pojęcia jak przygotować danego drinka.Fajnie by bylo gdyby wlasciciel zrobil jakis kursik barmanski z podstaw bo gdyby nie Pani barmanka mlody nie wiedzialby co sie z czym je..Na tarasie klimacik ok.Muza ze słuchawek,tylko ze DJ pomylił muzykę lationo z jakimiś smetami po hiszpansku,ktore odbiegały daleko od rytmów latino Ekstra by bylo zmienić pewnie zachowania personelu i rodzaj muzyki i klub naprawde byłby ekstra.
-
Kasia L ★☆☆☆☆
Bardzo nieprzyjemny ochroniarz , agresywnie zmusza do pozostawienia kurtki w szatni nawet kiedy klub ok godz. 00 świecił pustkami...
-
Karolinka Matusiak ★☆☆☆☆
Szczerze, czujemy się oszukane ponieważ promotor namówił nas na wejście za 10zł i darmowego drinka, którego mogłyśmy wykorzystać przez całą noc. Umówiliśmy się z nim że zapłacimy, założą nam opaski i wrócimy później. Poszłyśmy się przebrać, wracamy a klub zamknięty już o godzinie 1.
-
Marek Maciejewski ★★★★☆
Świetna muzyka, problem z bieżącą czystością, rozumiem problem jakim jest tłum aczkolwiek rozbite szkło przy barze powinno zostać posprzątane jak najszybciej dbając o bezpieczeństwo bawiących się
-
Łukasz Krause ★☆☆☆☆
Tragedia Hanna Montana góra klub dla osób 16-18 lat poraszka pełna klapa to jest klub dla dzieci tutaj osoby powyżej 30 lat nie maja co szukać
-
Mikołaj Kaczmarek ★★★★☆
Promotor klubu przywitał nas na wejściu i wręczył voucher na darmowego drinka przy barze. Tak czy siak chcieliśmy tam imprezować, ale zawsze to miło z jego strony. Wystrój klubu jak najbardziej na plus, taras jest idealną opcją, kiedy chcesz odpocząć od parkietu. Oświetlenie dobrane do wystroju klubu. Obsługa jest miła i zorganizowana. Shisha dotarła do nas szybko i dobrze rozpalona, smak arbuza zasługuje na polecenie, paliła się naprawdę długo. Ochrona… odnosi się wrażenie jakby jej nie było, nie przeszkadzają w imprezie i zachowują się powiedziałbym profesjonalnie jak na ochroniarzy przystało. Można się w tym klubie czuć bezpiecznie i po prostu dobrze bawić. Na miejscu sporo wieczorów panieńskich, wygląda na to, że to dobre miejsce na celebrowanie takiego dnia. Odnośnie DJ-a, kilka przejść udanych dzielone na kilka nieudanych, muzyka, którą gra, na pewno nie pasuje do typowego shisha lounge. Wystarczyłaby jedna rzecz, którą przysłużyłyby się dla wszystkich, grać trochę ciszej, te biedne wyżyłowane na maksa kolumienki, ledwo dawały radę grać wysokie dźwięki w takim wydaniu, że aż uszy w niektórych momentach bolały. Drogi DJ-u… twoi klubowicze mają jeden słuch tak jak i Ty. Wypadałoby go zachować na dłużej :) Typ muzyki pomijam, ale zdecydowanie za głośno na shisha lounge. Podsumowując, warto odwiedzić ten klub dla dobrej shishy, bezpiecznej i nie najgorszej zabawy na parkiecie. Polecamy ;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Klub Story Sopot & Shisha Lounge?
Klub Story Sopot & Shisha Lounge znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 14, Dolny Sopot, 81-704 Sopot, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Klub Story Sopot & Shisha Lounge?
Można skontaktować się z Klub Story Sopot & Shisha Lounge pod numerem +48 664 533 866
Jak można dotrzeć do Klub Story Sopot & Shisha Lounge?
Do Klub Story Sopot & Shisha Lounge można dotrzeć, korzystając z poniższego linku