Klimat rodem z baru mlecznego :) Mielony super, pierogi z mięsem też śmiało można polecić. Marchewka z groszkiem to cudo :) jak ze szkoły podstawowej :)
Zdjęcia
Opinie
-
Andrzej Bartel ★★★★★
-
Katarzyna Karpusiewicz ★★★★★
Chłodnik pierwsza klasa :) polecamy serdecznie !!! Smacznie, domowo i w przystępnej cenie.
-
wika 3kity ★★★★★
Super bar z dużym wyborem jedzenia!!!Jedzenie jest na wagę, ale nakłada nam pani to co sobie wybierzemy. Bardzo smaczne i świeże co czuc. Ceny bardzo dobre jak na Sopot i to ze bar jest blisko centrum(3/4 minuty od głównego deptaka). Miejsc nie jest dużo ale jeśli trafi się na mały ruch to na spokojnie. Serdecznie polecam napewno tam wroce!;)
-
Carl Abbey ★☆☆☆☆
Nie polecam tego baru. Kaczka którą zamówiliśmy byla nie oczyszczona i kupując udo znalazł się tam również kaczy kuper który nie został wykrojony przed pieczeniem. Jest to niedopuszczalne aby tak traktować klientów i podawać tą część podrobów gdzie są kacze odchody i gdzie znajdują się bakterie!!!!! Poza tym jest to danie na wagę gdzie placi się po zważeniu obiadu. Zamówiliśmy 3 x kaczkę oraz pieczone ziemniaki które były zdębiałe, zimne i z twardą skórą pomimo wczesnej godziny około 13 ( lokal otwierają od 12). Podejrzewam że były odgrzane z poprzedniego dnia. Tylko kapusta zasmażana była smaczna. Ukraińska obsługa udaje że nie rozumie co się do nich mówi albo co gorsze naprawdę nie rozumie pracując i mając bezpośredni kontakt z klientem. Rozumiem że bar jest tani i jedzenie również ale bez przesady. Żeby upiec, zważyć i podać niejadalne części kaczki za które masz zapłacić to już przegięcie. Nigdy tam nie wrócę.
-
Maciej Pulnar ★★★★★
Bar z szybkim jedzeniem, gotowym do wyboru. Mozna przy grupie negocjowac mały rabacik. Płatnosć za kazde wybrane z witryny 100gr. Bogaty wybór mięs, pierogi, surówki. Jedzenie bardzo smaczne, wszyscy z 30 os. grupy znalazlo cos dla siebie. Toaleta na zewnatrz co nie zdarza sie o dziwo we wszystkich barach w Trojmiescie, Hel Malborku, ktore odwiedzilismy podczas 5 dniowej wycieczki. Polecamy!!!! Szybka obsluga. Wybierasz, ważysz, płacisz, jesz. Polecamy taktyczne rozwiazanie na jeszenie na wage. Pojedz sobie tylko miesami, opcja najbardziej oplacalna w kategorii cena do zawartości
-
Sławek Rutkowski ★★★★★
Wszystko smakowało. Dzieci zadowolone i rodzice też. Wybraliśmy wspólnie ze znajomymi chyba z 7 różnych potraw. Polecamy.
-
Alicja K ★★★★★
Wczoraj odwiedzilsmy bar, jedzenie na wagę, miła obsługa Pana, kaczka pyszna, mielone tak soczyste i smaczne, że dokupiliśmy następnego. Bar polecam - warto.
-
Kazimierz Wichura (Kazimierz Wichura) ★★★★★
Smaczne jedzenie i przystępne ceny praktycznie w centrum Sopotu.Polska kuchnia bez wydziwiania.Polecam.
-
Robert Marciniak ★★★★★
Bar z daniami domowymi sprzedawanymi na wagę. Smacznie, potrawy rozmaite, czysto. Bardzo miła obsługa. Ceny dopasowane nieco do lokalizacji, więc trudno zjeść spore drugie danie poniżej 20zł. Lokal niewielki, ale przytulny.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres BAR PATELNIĄ I WAŁKIEM?
BAR PATELNIĄ I WAŁKIEM znajduje się przy Grunwaldzka 18, Dolny Sopot, 81-759 Sopot, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do BAR PATELNIĄ I WAŁKIEM?
Można skontaktować się z BAR PATELNIĄ I WAŁKIEM pod numerem +48 508 050 172
Jak można dotrzeć do BAR PATELNIĄ I WAŁKIEM?
Do BAR PATELNIĄ I WAŁKIEM można dotrzeć, korzystając z poniższego linku