Pracownicy rozmawiają między sobą przy stole dla gości jakby byli klientami, po czym wstają i obok podchodzą do stolika jak do znajomego . Pita którą podają bez sztućcy ( bo tak namawiają) ,nie wiem czy jest to dobry pomysł, bo wszystko wylatuje ,człowiek sie tylko ubabra z tym wszystkim. Atmosfery nie ma żadnej. Jedzenie w porządku ale do piątki to daleko ale na czwórkę ok . Grecki kebab jest inny jak wiadomo od tureckiego czy niemieckiego kebabu ,jednak bardziej polecam gemuse kebab czy w Polsce czy w Niemczech . Kebab Grecki jest może lepszy na lato , ponieważ w listopadzie gdzie już jest zimno ,za bardzo wychładza... W całkowitej ocenie cały czas się wacham między 3 a 4. Najchętniej dałbym 3,5 na 5 . Gdyby była lepsza obsługa i atmosfera byłoby 4 . Daje 3 .
Zdjęcia
Opinie
-
Cyprian Lorent ★★★☆☆
-
Nicole Brauner ★★★★★
Rewelacja, dawno nie jadłam tak dobrego gyros pita. Grecka feta to eksplozja smaku. Bardzo miła obsługa dbająca o czystość pomieszczenia.
-
Patryk Iwasyszyn ★★★★★
Hellas Gyradiko w Gdyni to absolutny numer jeden, jeśli chodzi o kuchnię grecką! Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to najlepsze pity, jakie jadłem w życiu – świeże, aromatyczne, perfekcyjnie przyprawione i przygotowane z ogromną dbałością o smak. Każdy kęs uzależnia i sprawia, że od razu chce się wrócić po więcej. Obsługa jest niezwykle sympatyczna i sprawia, że od razu czuć się tu jak mile widziany gość, a nie tylko klient. Całość dopełnia przyjemna, luźna atmosfera, dzięki której można poczuć się jak na małych wakacjach w Grecji. Dla mnie to obowiązkowy punkt na kulinarnej mapie Gdyni – miejsce, do którego wraca się z ogromną przyjemnością i które z czystym sercem polecam każdemu, kto ceni prawdziwe, autentyczne smaki.
-
Joanna Czarnecka ★★★★★
Jedzenie pyszne, świeże, zdrowe. Wzięliśmy dania z mięsem z kurczaka. Mięso smakowicie upieczone. Pita puszysta. Frytki chrupiące, a w środku miękkie. Nie jakaś cienka mrożonka. Sos z fety to był sztos. Pani która przyjmowała zamówienie doradziła danie dla córki. Nie było problemu, że córka marudziła przy zamawianiu, że niektórych składników w ogóle nie chciała. Pani była cierpliwa. Córka danie wciągała jak szalona, a bywa wybredna. Nie zjadłyśmy wszystkiego i otrzymałyśmy pojemniki, żeby zapakować resztę. Tempo otrzymania posiłku błyskawiczne. Super miejscówka.
-
Holden Wiggin ★★★★★
Idealne miejsce na smaczny, szybki, grecki street-food. Mimo dużej ilości klientów obsługa sprawnie wydaje jedzenie, szkoda tylko, że niektóre dania nie są dostępne tuż po otwarciu i trzeba czekać ponad godzinę, aż będą dostępne. Jednak wszystko co można zamówić jest wydawane bardzo szybko. Czuć tu autentyczność, wynikającą z częściowo greckiej obsługi. Jadałem w różnych miejscach w Grecji i smaki są te same co tu - świetne tzatziki, dobrze przyprawione frytki, wszystkie dodatki do pity na wysokim poziomie. Najsłabszym elementem było chyba mięso, które trąci typowym polskim kebabem, podczas gdy w Grecji często miałem do wyboru mięso grillowane na patyku od szaszłyka. W zasadzie jedyny minus to wysokie ceny. W przypadku pity te 35 zł za porcję lub więcej to już niestety polski standard, ale dodatki są jeszcze droższe - 2 kawałki grillowanego halloumi lub 6 panierowanych kulek serowych - każda pozycja po 27 złotych. Na szczęście bronią się smakiem, ale w Atenach za dania główne w tego typu lokalu płaciłem mniej, niż 3 euro. Pomijając problem cenowy, który dotyczy chyba całej polskiej gastronomii, bardzo polecam sprawdzić to miejsce jako fast food idealnie oddający smaki ulicznego jedzenia w Grecji.
-
Piotr S (Pit_poznan) ★★★★★
Juz na samym wejściu czuć ze sie dobrze zje ! Pita z falafelem jest obłędna! Sos Grecji sztos! Cytrynowa oranżada grecka dopełnia wszystkiego! Jedzenie totalna jazda! Polecam!!! A i jeszcze co dodaje smaku mega przemiła obsługa. Wie co oznacza głodny gość i jak go ugościć !! Szacun dla ekipy ❤️❤️❤️
-
Damian Czepułkowski ★★★★★
Zacznę od lokalu, ponieważ zrobił na mnie wrażenie. Było jasno, czysto, ciepło i w klimacie greckim bez zbędnego przesadyzmu. Obsługa ekspresowa, zdążyłem usiąść i zdjąć kurtkę a zaraz już miałem podane. Co do posiłku, no cóż pita z kurczakiem była smaczna i sycąca. Jest to może spokrewnione z kebabem ale jednak połączenie smaków inne. Jak dla kogoś takiego jak ja, który jest spaczony kebsami to smakowało i polecam. Ludzie polecają, spróbowałem ale nie czuję potrzeby wracać tu z tęsknoty za smakiem.
-
Dami pl ★★★★★
Odwiedziliśmy restaurację, akurat przy mniejszym ruchu, otrzymaliśmy jedzenie (2 pity - z kurczakiem i mięsem wołowo-baranim) do stołu po ok. 5 minutach. Jedzenie bardzo smaczne, świeże. Pani za ladą bardzo miła, starszy pan przyrządzający jedzenie (chyba) z Grecji, nie mówił w naszym języku. Czuć w jedzonku grecki klimat oraz kraftowość mięs. Wszystko świeże i ręcznie robione. Cena 28 zł za pitę wydaje się w porządku, natomiast 8 zł za puszkę (330ml) greckiej lemoniady to trochę dużo, ale w smaku lemoniada bardzo dobra.
-
Paweł Miszkiewicz (Trip Movies) ★☆☆☆☆
Niestety trafiliśmy chyba na jakiś zły dzień kucharza bo dania były tak strasznie przesolone że nie dało się nic zjeść. Pierwszy raz w życiu nie byłem w stanie zjeść zamówionego dania. Słone tak strasznie że do końca dnia miałem okropne problemy żołądkowe. Niestety dotyczyło to wszystkich zamówionych dań więc ciężko jest mi wytłumaczyć jak i dlaczego to się stało.
-
Magda Haligowska ★★★☆☆
Jedzonko smaczne , lemoniada grecka przepyszna , jednak poczułam duży niesmak kiedy chciałam frytki ze swojego dania zamienić na pitki , Panie absolutnie się nie zgodzila twierdząc iż to za dużo zamieszania...cóż mogę powiedzieć , w innym miejscu bez problemu zawsze mi wymieniają , także będę wracać tam gdzie chętnie słucha się potrzeb i próśb klienta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hellas Gyradiko Gdynia?
Hellas Gyradiko Gdynia znajduje się przy Świętojańska 18, Śródmieście, 81-368 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hellas Gyradiko Gdynia?
Można skontaktować się z Hellas Gyradiko Gdynia pod numerem +48 572 380 083
Jak można dotrzeć do Hellas Gyradiko Gdynia?
Do Hellas Gyradiko Gdynia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku