Opinie

  1. tomek marcinowicz ★★☆☆☆

    Pierwsze wrażenie w porządku, bardzo miła pani, sprawnie da się porozumieć po polsku i angielsku. Już przy wejściu czuć zapach długo grzanego oleju. Menu jest obszerne i dobrze czytelne, przy zamawianiu podaje się numerek a nie nazwę potrawy, głównie z powodu długości ich "nazw", co uważam za wygodne. W pomieszczeniu z kasą jest mało miejsca, zmieści się najwyżej 5 osób, posiłki można brać na wynos, lub zaczekać w sali drzwi obok, na przyniesienie potraw. Sala jadalna bardzo prosta, kameralna, kiedy tam byłem muzyka żadna nie leciała, ale może to chwilowo. Frontowa ściana jadalni to szklane drzwi i duże okno, przez co jest dobrze oświetlona naturalnie i z widokiem na świętojańską i część parku centralnego. Przechodząc do meritum, zamówiłem nr. 58 za 32 złote, to znaczy chrupiący kurczak w sezamie z ostrym sosem z warzywami i z ryżem. Możliwe że miałem wygórowane oczekiwania, ale zawiodłem się. Zdecydowanie inaczej sobie wyobrażałem ten posiłek. Smak oceniam 2/10, zapach 2/10, wygląd 3/10. Sezamu nie znalazłem, choć zakładam że panierka kurczaka mogła go zawierać. Sam kurczak był prawie bezsmakowy, jego konsystencja mogłaby niektórych wprawić w powątpiewanie co do tego co jedza, a panierka smakowała tylko spalonym olejem. Dopóki usilnie wyobrażałem sobie że jem stare nachosy o smaku umami wszystko było w porządku. Na początku myślałem, że nie dostałem ryżu, ale był w pojemniczku pod sosem. Ryż przeciętny, więc na tle reszty wypadał dobrze haha. Sos składał się z małej ilości podsmażonych, grubo krojonych warzyw i sosu słodko-kwaśnego... Prawdopodobnie kupowanego jako gotowy, smakował tak, jakby 12-letni chłopcy zrobili obiad dla 30 osób za 20 złotych, bo resztę budżetu wydali na Pepsi, którym się nie podzielili. Sam sos był zbyt nasycony w smaku, ale po wymieszaniu z ryżem był do zniesienia. Potrzebowałem na zmianę przegryzać mięso sosem, żeby całkowicie nie wypełnić ust smakiem żadnego z nich pojedynczo. Generalnie... Oceniam okay. Może brzmieć strasznie, ale to ma swój klimat, kojarzący się z chińskim street food, tylko cena nieadekwatna. Smakoszy kuchni chińskiej zachęcam do poszukiwań innej restauracji, choć coś sprawia że czuję sympatię do tego lokalu, mimo wrażenia jakie odniosłem, wychodzę stamtąd zadowolony. Pozdrawiam z głębi serca wszystkich, smakujcie, a znajdziecie nasycenie, T. M. Povhar.

  2. Paweł Jastrzębski ★☆☆☆☆

    Nie polecam, jedzenie strasznie słabe. Zamówiłem chrupiącego kurczaka z ryżem, z sosem pikantnym. Nie powiedzialbym, ze kurczaka którego podają, kiedykolwiek leżał koło kurczaka. :) Sos? Jakby dodali do ryżu ketchup'u i przyprawy, która ma sprawiać wrażenie czegoś, co jest pikantne. Jeśli nie chcecie przepłacać to omijać szerokim łukiem:)

  3. Marcin Robinowski Pietraszek ★★★★★

    Z szerokiem oferty dań wegetariańskich wybrałem mapo tofu. Danie było faktycznie pikantne tak jak miało być, czyli tak jak lubię. Na zamówienie czekałem zaledwie chwilę. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. W lokalu w widocznym miejscu jest wywieszona lista alergenów występujących w serwowanych potrawach. Danie na wynos są zabezpieczane folią spożywczą, dzięki czemu zamówion dluzej zostają ciepłe, a sos nie wyleje się w transporcie. Polecam! Na pewno przyjdę ponownie.

  1. Wiktoria Kaufman ★☆☆☆☆

    Jeszcze nigdy nie spotkałam się z jedzieniem na tak niskim poziomie a zupa wonton -bo pierożki były też jak zupa- była zepsuta, sam kwas i mętność. Kurczak słodko kwaśny nie był ani słodki ani kwaśny, wszystko bardzo tłuste. Cała kolacja wyrzucona do śmietnika

  2. Damian ★☆☆☆☆

    Weźcie zmieńcie tą babe na recepcji, bo się dogadać nie idzie, albo w ramach premii wyślijcie ją na kurs językowy bo to jest dramat. Moja 2 córka lepiej się wysławia niż ta kobieta. Druga sprawa na zamówienie się doczekać nie idzie. Na pysznym pokazuje że jest w pobliżu a się okazuje że on dopiero wyjechał. Danie makaronowe podane w 2 styropianowych pudełkach, się pytam dlaczego? Jak ja mam to wymieszać nie będąc w domu? Pudełko jest ewidentnie za małe na taką porcję. O ekologi tego procederu już nie wspomnę. Jedyny plus że to chociaż smaczne

  3. Maria Wiwatowska ★★★★★

    Bardzo, bardzo dobre jedzenie. Obsługa przefantastyczna. Czas oczekiwania na posiłek króciutki. Fajnie, że obok jest osobne miejsce gdzie można zjeść z pięknym widokiem, w genialnej lokalizacji. Wystrój mógłby być bardziej dopracowany, bo jest potęcjał, natomiast najważniejsze jest tu jedzenie, zdezytowanie kwalifikuje się do Gdyńskiej azjatyckiej topki.

  1. Klaudia Turska ★★★★★

    Przesympatyczna Pani z obsługi, lokal podzielony na dwie części: jedna z barem i kuchnią, a druga ze stolikami. Jedzenie szybko przygotowane, całkiem inny sposób przyrządzenia mięsa niż w każdym typowym chińczyku, warto spróbować chociaż raz.

  2. Michal C. ★★★★★

    Klimat jak w sensacyjnym amerykańskim filmie z lat 80. Trochę ciasno, trochę mrocznie, lekko klejące się stoły. Jedzenie bardzo oryginalne i mam wrażenie - nieporownywalne z innymi azjatyckimi miejscami. Rekomendacja

  3. Martyna Bielecka ★★★★★

    Spora porcja, przystępna cena i bardzo miła obsługa ☺️

  1. Marta Białous ★★★★☆

    Mały, lecz urokliwy lokal przy ulicy świętojańskiej. Niestety, zjedzenie w barze jest trochę problematyczne, ponieważ są tylko 4 miejsca z wysokim parapetem na których nie jest wygodnie zjeść. Kontakt z obsługą jest trochę utrudniony przez barierę językową, jednak dla nas nie robiło to problemu, pani była bardzo miła i wszystko zrozumiała. Posiłki były wykonywane na oczach klienta. Czas oczekiwania był bardzo krótki. Dużym plusem jest oddzielna kategoria do dań wegetariańskich, w której jest duży wybór. Jeśli chodzi o dania, (po lewej na zdjęciu numer 43, a po prawej numer 21) smakowały one dobrze, ale miały one za dużo sosu. Duże porcje w porównaniu do całkiem niskich cen (20-30 zł). Ogólnie jestem zadowolona i polecam się tam wybrać. Slay

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pekin Bar?

Pekin Bar znajduje się przy Świętojańska 126, Wzgórze Świętego Maksymiliana, 81-381 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pekin Bar?

Można skontaktować się z Pekin Bar pod numerem +48 586 203 100

Jak można dotrzeć do Pekin Bar?

Do Pekin Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements