Opinie

  1. Grzegorz Diłanian ★★★★★

    Dos Amigos pieściło moje podniebienie do tej pory w Wejherowie. To w Rumii trzyma poziom. Jedzenie petarda. Obsługa przemiła, szybka i kulturalna. Klimat knajpek TEX-MEX zachowany. Poleca!!!

  2. wiedźma ★★★★☆

    Uwielbiam kuchnię meksykańską, więc uznałam, że dam temu miejscu szansę. Ogółem jedzenie poprawne, dobre w smaku. Jedynie co mi przeszkadzało, to sos mango do tacosów. Może źle trafiłam, ale smakował jakby był zrobiony z takich miękkich, już nie słodkich owoców mango. Tacosy z kurczakiem smaczne i lekkie. Tortille czuć, że nie są kupne. Drinki przypasowały mi bardziej niż jedzenie. Margarita 0% z truskawek i mango - cudo. Dodatkowy punkt dla kelnerów bo pytali się czy wszystko smakuje i interesują się klientami. Dałam 4 gwiazdki za jedzenie, bo prostu jadłam o ciut lepsze, ale i tak przyjdę tu ponownie.

  3. Mateusz Filaber ★★★★★

    Przepyszne meksykańskie jedzenie! Super atmosfera, przyjazna obsługa, ciekawe dania. Obie zupy pyszne. Buritto bardzo wypchane i dobrze zamknięte, tak, że nic się nie wylewało. Enchilada też pyszna, ale można by było dodać więcej warzyw. Lemoniada bardzo słodka, ale dobra. Ogólnie polecam to miejsce.

  1. martyna ★☆☆☆☆

    Do lokalu przyszliśmy o godzinie 16, stolików zajętych było niewiele, złożyliśmy zamówienie. Minęła godzina a obsługa nie zjawiła się z żadną informacją o dłuższym czasie oczekiwania, a jedzenia nadal nie było. Okazało się że priorytetem są zamówienia złożone online. Lokal opuściłam bez zjedzenia i bardzo zniesmaczona. Dodam tylko że byliśmy we dwoje i zamówiliśmy 2 pozycję z karty, ale najwyraźniej są klienci ważni i ważniejsi ;) Ps. Jakby ktoś miał ochotę zjeść w towarzystwie martwego komara na ścianie i brudnej ściany to właśnie w tym lokalu. Może sanepid powinien się zainteresować biednym zwierzątkiem.

  2. Dominik Kiszka ★★★★★

    Dobre jedzenie w przystępnej cenie. Pyszne burrito z kurczakiem, ale tacos z szarpaną wołowiną po prostu genialne. Enchilada z kurczakiem również bardzo dobra. Miła obsługa, fajny klimat. Bardzo polecam

  3. Anthar ★★★☆☆

    Nie wiem czy to jedynie wynik faktu, że zamówiliśmy jedzenie z dowozem, czy też serwowane w Dos Amigos dania są ogólnie tak... nijakie. Brakowało bowiem doprawienia, meksykańskiej zadziorności, charakterystycznych smaków. Zarówno burrito, jak i quesadilla były zupełnie płaskie w smaku, co przywodziło na myśl taniego"polskiego chińczyka", który smakuje niczym, ale ma dawać poczucie obcowania z egzotyczną kuchnią. A sos rzekomo robiony z habanero i wyceniany w skali ostrości na 8/10, miał pikantność chyba nawet nie dorównującą zwykłemu tabasco. W szeroko pojętym Trójmieście i okolicach można zjeść dania tex-mex w zdecydowanie lepszym wydaniu. W lokalu tym nie jest oczywiście źle, lecz nie szukajcie tu niczego wyjątkowego.

  1. Ewa ★★★★★

    Bardzo pyszne jedzonko, świeże ładnie podane. Zupa krem z kukurydzy przepyszna jak i meksykańska ,enchiladas z kurczaka i quesadilla chili con carne rewelacja. Obsługa przemiła czysto i przyjemnie. Polecamy Ewa z mężem ze Szczecina

  2. Karolina Jurkowska ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie. Dodam tylko, że mocno przyprawione, więc osoby nieprzyzwyczajone powinny nastawić się na to, że będą pić nieco więcej - ale przy meksykańskim jedzeniu to standard :) Jadłam burrito z chorizo i jak na obiadowe danie, było ono nawet sycące.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dos Amigos Rumia?

Dos Amigos Rumia znajduje się przy Starowiejska 7, 84-230 Rumia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dos Amigos Rumia?

Można skontaktować się z Dos Amigos Rumia pod numerem +48 537 708 995

Jak można dotrzeć do Dos Amigos Rumia?

Do Dos Amigos Rumia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements