Dos Amigos pieściło moje podniebienie do tej pory w Wejherowie. To w Rumii trzyma poziom. Jedzenie petarda. Obsługa przemiła, szybka i kulturalna. Klimat knajpek TEX-MEX zachowany. Poleca!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Grzegorz Diłanian ★★★★★
-
wiedźma ★★★★☆
Uwielbiam kuchnię meksykańską, więc uznałam, że dam temu miejscu szansę. Ogółem jedzenie poprawne, dobre w smaku. Jedynie co mi przeszkadzało, to sos mango do tacosów. Może źle trafiłam, ale smakował jakby był zrobiony z takich miękkich, już nie słodkich owoców mango. Tacosy z kurczakiem smaczne i lekkie. Tortille czuć, że nie są kupne. Drinki przypasowały mi bardziej niż jedzenie. Margarita 0% z truskawek i mango - cudo. Dodatkowy punkt dla kelnerów bo pytali się czy wszystko smakuje i interesują się klientami. Dałam 4 gwiazdki za jedzenie, bo prostu jadłam o ciut lepsze, ale i tak przyjdę tu ponownie.
-
Mateusz Filaber ★★★★★
Przepyszne meksykańskie jedzenie! Super atmosfera, przyjazna obsługa, ciekawe dania. Obie zupy pyszne. Buritto bardzo wypchane i dobrze zamknięte, tak, że nic się nie wylewało. Enchilada też pyszna, ale można by było dodać więcej warzyw. Lemoniada bardzo słodka, ale dobra. Ogólnie polecam to miejsce.
-
martyna ★☆☆☆☆
Do lokalu przyszliśmy o godzinie 16, stolików zajętych było niewiele, złożyliśmy zamówienie. Minęła godzina a obsługa nie zjawiła się z żadną informacją o dłuższym czasie oczekiwania, a jedzenia nadal nie było. Okazało się że priorytetem są zamówienia złożone online. Lokal opuściłam bez zjedzenia i bardzo zniesmaczona. Dodam tylko że byliśmy we dwoje i zamówiliśmy 2 pozycję z karty, ale najwyraźniej są klienci ważni i ważniejsi ;) Ps. Jakby ktoś miał ochotę zjeść w towarzystwie martwego komara na ścianie i brudnej ściany to właśnie w tym lokalu. Może sanepid powinien się zainteresować biednym zwierzątkiem.
-
Dominik Kiszka ★★★★★
Dobre jedzenie w przystępnej cenie. Pyszne burrito z kurczakiem, ale tacos z szarpaną wołowiną po prostu genialne. Enchilada z kurczakiem również bardzo dobra. Miła obsługa, fajny klimat. Bardzo polecam
-
Anthar ★★★☆☆
Nie wiem czy to jedynie wynik faktu, że zamówiliśmy jedzenie z dowozem, czy też serwowane w Dos Amigos dania są ogólnie tak... nijakie. Brakowało bowiem doprawienia, meksykańskiej zadziorności, charakterystycznych smaków. Zarówno burrito, jak i quesadilla były zupełnie płaskie w smaku, co przywodziło na myśl taniego"polskiego chińczyka", który smakuje niczym, ale ma dawać poczucie obcowania z egzotyczną kuchnią. A sos rzekomo robiony z habanero i wyceniany w skali ostrości na 8/10, miał pikantność chyba nawet nie dorównującą zwykłemu tabasco. W szeroko pojętym Trójmieście i okolicach można zjeść dania tex-mex w zdecydowanie lepszym wydaniu. W lokalu tym nie jest oczywiście źle, lecz nie szukajcie tu niczego wyjątkowego.
-
Ewa ★★★★★
Bardzo pyszne jedzonko, świeże ładnie podane. Zupa krem z kukurydzy przepyszna jak i meksykańska ,enchiladas z kurczaka i quesadilla chili con carne rewelacja. Obsługa przemiła czysto i przyjemnie. Polecamy Ewa z mężem ze Szczecina
-
Karolina Jurkowska ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie. Dodam tylko, że mocno przyprawione, więc osoby nieprzyzwyczajone powinny nastawić się na to, że będą pić nieco więcej - ale przy meksykańskim jedzeniu to standard :) Jadłam burrito z chorizo i jak na obiadowe danie, było ono nawet sycące.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dos Amigos Rumia?
Dos Amigos Rumia znajduje się przy Starowiejska 7, 84-230 Rumia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dos Amigos Rumia?
Można skontaktować się z Dos Amigos Rumia pod numerem +48 537 708 995
Jak można dotrzeć do Dos Amigos Rumia?
Do Dos Amigos Rumia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku