Jedzenie pyszne, liczę że na kuchni jest czyściej niż w lokalu. Pobyt w lokalu to nic przyjemnego. GRACIARNIA. Jest brudno i ciemno, po poproszeniu o zapalenie światła i tak ich nie zapalili. Kelnerka z łaską odpowiada na pytania dotyczące dań i wzdycha gdy musi iść na kuchnię i podpytać bo sama nie wie. Brakuje serwetek,a w przybornikach są robaki.
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia Natalia ★☆☆☆☆
-
Dorota Madaj ★★★★★
Zamówiliśmy do domu pierogi z gęsiną oraz z brydzą z pieca i na deser z nutellą i bananem i to było mega pyszne. Trzeba było jeść na dwa razy porcję po 10 sztuk. Napewno jeszcze będziemy próbować innych smaków. Polecamy
-
Marianna Sulikowska ★☆☆☆☆
Katastrofa to mało powiedziane. Nigdy nie byłam w tak złym miejscu. Najgorsze pierogi jakie jadłam (a właściwie nie zjadłam). Kawa niepitna. Pierogi suche jak wiór, mdłe i miały elementy surowych ziemniaków w farszu. Zmarnowane 115 złotych. Wychodzimy głodni.
-
Remigiusz Malinowski ★★★★★
Klimatyczne wnętrze. Duży wybór w menu, dla każdego znajdzie się coś smacznego. Zamówienia składane przy bufecie z dostawą do stolika. Pierogi podane dosyć szybko, porcje składające się z 10 sztuk w sam raz na przyzwoity posiłek. Bardzo dobre zimne lemoniady, bardzo polecam jako dodatek do posiłku w upalny dzień. Lokal przy głównej ulicy ale w środku tego nie odczuwamy. Polecam.
-
Dariusz Kuldanek ★★★★★
Wiele razy przechodziłem obok tego miejsca aż w końcu postanowiłem wejść - naprawdę była to dobra decyzja. Odwiedziliśmy to miejsce z żoną i córką we wrześniową niedzielę ok. godz. 14:00. Wewnątrz nie było dużo ludzi, bez problemu można było znaleźć miejsce. Pierwsze pozytywne zaskoczenie - karta menu, a w niej przeogromny wybór pierogów - pierogi gotowane, smażone, z pieca, zapiekane, w sosie, leniwe, pielmieni, a do tego każdy z wymienionych rodzajów ma wersje na słodko. Córka wzięła smażone ruskie, żona ze szpinakiem, kurczakiem i mozzarelą - smażone, a ja zamówiłem pierogi zapiekane - z mięsem w ziołach i sosem serowo-szpinakowym. Danie były bardzo smaczne, jedna porcja to 10 sztuk pierogów (zapiekane - 8 sztuk). Dziewczyny zamówiły kompot wieloowocowy , a ja piwo pszeniczne. Zamówienia składa się przy barze i płaci z góry. Obsługa bardzo miła i sprawnie działająca. Cena porcji pierogów to koszt między 25 a 30 zł.
-
Magic Travels Around The World ★★★★★
Polecam to miejsce. Uwielbiam pierogi i przechodząc obok tego miejsca postanowiłam sprawdzić co tutaj podają. Wybrałam pierogi ruskie - były bardzo dobre. Nie lubię okrasy i poprosiłam tylko o same pierogi. Porcja to 10 sztuk. Wybór pierogów jest spory i każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie.
-
Radosław Romański ★★★★★
Restauracja z pysznym jedzeniem. Cel? Obiad i pielmieni. Zamówiłem barszcz ukraiński (ogromna porcja), który był przepyszny. Do tego pielmieni z farszem wołowo-wieprzowym (szkoda że nie ma opcji z baraniną) i również były świetne, soczyste w środku, ciasto cienkie i bardzo dużo farszu. Dla mnie trochę za duże w rozmiarze jak na pielmieni, które powinno się pochłaniać w całości i czuć ten bulion w środku, tu natomiast trzeba je rozpołowić i maczać w bulionie oraz śmietanie. Tak czy inaczej miejsce zasługuje na odwiedziny i szczerze je mogę polecić. Pozdrawiam miłą obsługę;)
-
Dagmara ★★★★★
Pierogi mięciutkie, doprawione, a lemoniada była nie za słodka, czyli tak jak lubię. Na zdjęciach pierogi zapiekane oraz gotowane w sosie szpinakowym. Niebo w gębie ☁️
-
Katarzyna Poncyliusz-Bugajska ★★☆☆☆
Dzisiejszy obiad niestety nieudany, pielmieni przesolone, farsz niejadalny, sama sól, śmietana do pierogów słodka. Zasmażka również mało smaczna. Jedyne co było w miarę smaczne to ciasto od pierogów i herbatka a to za mało żeby tam wrócić. Pierogowa konkurencja serwuje dużo smaczniejsze pierożki! Ładnie podane, miła obsługa. Na pewno nikomu nie polecę tej kuchni ale każdy ma prawo do swojej opinii, być może inne rodzaje są lepsze, ja już tam nie wrócę...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pierogarnia Pierogi. Pierogi?
Pierogarnia Pierogi. Pierogi znajduje się przy Świętojańska 15, Śródmieście, 81-368 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pierogarnia Pierogi. Pierogi?
Można skontaktować się z Pierogarnia Pierogi. Pierogi pod numerem +48 585 823 760
Jak można dotrzeć do Pierogarnia Pierogi. Pierogi?
Do Pierogarnia Pierogi. Pierogi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku