Opinie

  1. Milena ★★★☆☆

    Miejsce w świetnej lokalizacji i na tym chyba koniec plusów. Obsługa chyba pracuje tutaj za karę, bo nawet o tej porze, przy małym ruchu - nikt sie nie interesuje klientem, ani "dzień dobry" ani "do widzenia". Panie siedzą sobie schowane za ladą, wpatrzone w telefony i plotkują, a niektórzy goscie szukają menu... (na stoliku jest niezbyt widoczna mała nalepka z kodem QR) dodatkowo w grudniu latający ptaszek w środku, który przeszkadza gościom - dla Pań żaden problem. Herbata rozgrzewająca dobra, ale za tę cenę spodziewaliśmy się nieco lepszej herbaty niż zwykła czarna lipton.

  2. Ewa Kat ★★★★★

    Pyszne śniadania w przystępnych cenach i ogromna porcja Fish and chips w dodatku w promocji na którą udało nam się trafić! Lokalizacja jest oczywiście niesamowita, na środku plaży. Obłęd! Odwiedziłam to miejsce już któryś raz i nie zawiodłam się.

  3. Piotr Kaczyński ★★★★★

    Zupa Rybra - MEGA! Idealnie ostra, pyszna w smaku , duże kawałki ryby ! Mega polecam na głodniejsze dni na rozgrzanie ! Do tego później herbatka rozgrzewająca Małe Molo to idealny zestaw na jesienny lunch ! Szybko, smacznie i dobrze cenowo i z widokiem na morze ! POLECAM!

  1. Patryk Żak (Milkybros) ★★★★★

    Zdecydowanie polecam to miejsce! Odwiedziłem Małe Molo w Sopocie i muszę przyznać, że był to wspaniały wybór. Jedzenie było bardzo smaczne i porcje były ogromne, co na pewno zadowoli nawet największych łasuchów. Szczególnie polecam krem z pomidorów - był to najlepszy krem, jaki kiedykolwiek jadłem! Poza tym, widok na plażę i morze był niesamowity, co jeszcze bardziej urozmaiciło wizytę. Niestety, jedynym minusem było to, że całe jedzenie wraz z przystawką zostało wydane razem, co sprawiło, że ryba już była trochę letnia po zjedzeniu zupy. Niemniej jednak, była to tylko drobna niedogodność i nie przeszkadzała w ogólnym wrażeniu. Jeśli szukasz miejsca, gdzie można dobrze zjeść i podziwiać piękne widoki, to zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce. Ja na pewno tam wrócę!

  2. Agata Młynarska ★★☆☆☆

    Poszlam z polecenia kolezanki która chwaliła bardzo mocno to miejsce i przyznam, że się rozczarowałam jedzeniem. Zamówiliśmy dwie ryby z pieca, frytki i ziemniaki pieczone. Mój łosoś byl jednocześnie suchy na brzegach ale i pływający w oleju co tworzyło dosc nieapetyczna mieszankę. Ziemniaki (konkretnie jeden przekrojony na pół) pieczone smakowały (smakowal) jak wyjęte (wyjety) z wody. Surówki byly ok. Ogólne wrażenie dań stołówkowe. Widok na morze ladny i muzyka przyjemna w tle - nienachalna. Dlatego daje dwie gwiazdki. Można przyjść na herbatę czy piwo, ale na jedzenie zdecydowanie nie polecam.

  3. Mateusz Franckowiak ★★★★☆

    Cudowne miejsce gdzie zjesz pyszne danie patrząc się na morze. Większość osób wybiera miejsce na zewnątrz. Jednak w środku można doświadczyć klimatu nadmorskich miejscowości. Dania przepyszne, idealne miejsce gdzie chcesz zjeść dobra rybę. Minus za obsługę, która nie umiała odpowiedzieć na pytanie, które dostałem dopiero od kucharza.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Małe Molo?

Małe Molo znajduje się przy Aleja Franciszka Mamuszki 10, Dolny Sopot, 81-718 Sopot, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Małe Molo?

Można skontaktować się z Małe Molo pod numerem +48 668 884 668

Jak można dotrzeć do Małe Molo?

Do Małe Molo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements