Nie jest to typowy bar mleczny z dofinansowaniem państwowym i dobrze, ponieważ ceny nieco wyższe niż w tego typu miejscu za to ogromny wybór, dużo promocji i dość smacznie. W godzinach szczytu spore kolejki ale zanim zdecydujesz co zamówić jakiś stolik się zwolni. Obsługa z klimatem, pożartują pomogą. Super załoga. Niezdecydowanym polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Jey Jey ★★★★★
-
Paul Jordan Wegorek ★★★★☆
Zamawiając golonkę spodziewałem sie czegoś większego,smaczniejszego,dobrego a dostałem trochę mięsa z kością. W smaku nijakie bez specjalnego wyrazu, ugotowana golonka i tyle . Zupa tajska też nie powaliła mnie na nogi. Mają tu dużo rozmaitych potraw których nie próbowałem a wyglądały zachęcająco lecz golonka nie przypadła mi do gustu.ceny umiarkowane. Wpadajcie i sami oceniajcie . Polecam.
-
Baylan ★★★★★
Świetne jedzenie w świetnej cenie. Na zdjęciach zestaw ze schabowym faszerowanym pieczarkami i serem i zupa kwaśnica za 33 zł (są tańsze zestawy jak np. mielony z zupą za 23 złote), do tego pierogi z mięsem za 16 zł 8 sztuk. Ceny naprawdę przyzwoite, porcje do "nażarcia" się - pierogi wzięliśmy na wynos, bo niedojedliśmy :). Obsługa miła, a panie uwijają się mega szybko. No i najważniejsze - człowiek wyjdzie stąd zadowolony, że zjadł coś naprawdę dobrego. W ofercie mają też desery, ciasta, naleśniki i milion innych rzeczy, wszystko przyzwoite cenowo. Parking jak i lokal spore. Będąc w okolicy na pewno wpadnę nie raz.
-
Piotr Szyszka ★★★★★
Pyszne domowe jedzenie za ok 30 zł dostajesz zupę i drugie danie konkret. Porcję są konkretne. Do tego duży wybór kompotów i deserów. Można kupić na miejscu kiełbasy, szynki, ryby i wiele innych wyrobów własnej roboty. Polecam
-
Przem o ★★★★★
Kaszubski Bar Mleczny Jula odwiedziliśmy w polecania i nie żałujemy. Jedzenie okazało się bardzo dobre i ładnie przygotowane. Bar oferuje bardzo duży wybór potraw m. In rybne, miene czy desery. Obsluga dziala sprawnie. Lokal bardzo przyjemny I czysty. Jest dużo miejsca mnie można usiąść. Ceny bardzo przystępne. Uważam że jest to miejsce zdecydowanie warte polecenia.
-
Agi ★★★☆☆
Dania obiadowe smaczne, odpowiednie porcje. Natomiast ciasta, zakupiliśmy spore kawałki na wynos ...sernik i toffi nie polecam, smaki naszpikowanye chemią. Sernik nie był sernikiem to jakaś biała masa przypominająca bardziej kaszę manną. Strata pieniędzy.
-
Borneo Boro ★★★★★
Ale pozytywne zaskoczenie, najlepszy bar mleczny w jakim jadłem, zupa super, duży wybór potraw schabowy z ziemniaczkami i marchewką przepyszny, duża porcja przeliczyłem się i wziolem resztę na wynos, deser i kompot też spoko, cena rewelacja za wszystko zapłaciłem 33zl z czego bez kompotu i deseru wyszło by 22zl za pełny obiad, zamiast zupy można wybrać kompot albo deser więc super że dają wybór, napewno będę tam wracam tak trzymajcie, w obliczu plajtujacych knajp wróżę dla Was naprawdę dobra przyszłość , POLECAM
-
Aleksandra Gorkowska ★★★☆☆
Byłam z córką pierwszy raz, dużo miejsca czysto A obsługa miła i uśmiechnięta, 3 gwiazdki dla tego , że No jedzonko pozostawia wiele do życzenia, marchewka tak słodka jak by ktoś tone cukru wsypał, ziemniaki suche i niedogotowane jak dla mnie bardzo słabe, kotlet dobry A moja roladka hmmmmm No zostałam poinformowana ze jest to zrazik drobiowy z suszonymi pomidorami a w środku był szpinak to chyba znaczna różnica , mięso zmielone A spodziewałam się , że będzie to z fileta. Deser dobry , galaretka drobiowa i z łososia też bardzo dobre, parę mankamentów było ale myślę że do naprawy. Pani z obsługi powinna lepiej znać dania które serwuje bar bo wprowadza gości w błąd.
-
Tomek Michrowski ★★★★★
Duże porcje pysznych i świeżych dań obiadowych w bardzo przystępnych cenach, wewnątrz czysto a dodatkowym plusem jest możliwość zakupu garmażerii. Takich barów mlecznych nam potrzeba!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kaszubski Bar Mleczny Jula?
Kaszubski Bar Mleczny Jula znajduje się przy Oliwska 97, 84-208 Kielno, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Kaszubski Bar Mleczny Jula?
Do Kaszubski Bar Mleczny Jula można dotrzeć, korzystając z poniższego linku