Umiko Sushi w Gdyni to świetne miejsce dla fanów naprawdę dobrego sushi. Wszystko było świeże, estetycznie podane i pełne smaku. Obsługa bardzo miła, a klimat lokalu sprzyja spokojnej kolacji. Zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc na sushi – wyszedłem bardzo zadowolony!
Zdjęcia
Opinie
-
Dawid Seweryn ★★★★★
-
Виктория Донцова ★★★★★
Byłam pierwszy raz w tej restauracji. Zobaczyłam reklamę i postanowiłam wybrać się tu z mężem. Bardzo spodobał mi się wystrój, napoje i oczywiście jedzenie. To jedne z najsmaczniejszych sushi, jakie jadłam. Składniki są świeże i wysokiej jakości. Obsługa jest bardzo miła i uprzejma.
-
Stanisław Kowalewski ★★★★★
Jedzenie bardzo smaczne, tuńczyk mega, najlepszy na surowo, sushi smaczne, tylko cena wysoka. Zjedliśmy ze smakiem ;)
-
Marta Skorupska ★★★★★
Kolejna wizyta w Umiko i jak zwykle zachwyt nad każdym kawałkiem sushi, które przygotowują. I nad każdym innym daniem, nie wyłączając sernika. Obsługa top - profesjonalna, ale nie spięta. Lubię tam wracać i żadna wizyta w Gdyni nie może się odbyć bez odwiedzenia Umiko Sushi.
-
Jakub Kempisty ★★★★★
Umiko Sushi to miejsce absolutnie wyjątkowe – pełne pasji, precyzji i szacunku do japońskiej tradycji. Od pierwszego kęsa czuć, że każda ryba, każdy składnik i każda technika przygotowania są tu starannie przemyślane. Sezonowane ryby, perfekcyjnie ugotowany ryż i oryginalne dodatki tworzą niesamowitą harmonię smaków. Ogromne wrażenie zrobiła na mnie forma omakase – zaufanie do mistrzów sushi było najlepszą decyzją. To prawdziwa podróż kulinarna, gdzie każdy kawałek zaskakuje finezją i równowagą. Właściciel i zespół to ludzie z autentyczną pasją i ogromną wiedzą. Dbałość o jakość, tradycję i detale czuć na każdym kroku. Bez wątpienia jedno z najlepszych miejsc nie tylko w Trójmieście, ale i w Polsce.
-
Natalia ★★★★☆
Bardzo miła obsługa, młode grono widać że się stara. Ceny dość wysokie jak na sushi, składniki - mogłoby być więcej avocado ale genialne przystawki - to na pewno. Kawa aromatyczna, szeroki wybór win. Wnętrze urządzone nowocześnie ale również ze smakiem. Nie czuć chłodu.
-
Oliwia Więcławska ★★★★☆
Bardzo ładne wnętrze, obsługa uprzejma. Na pewno nie jest to jednak najlepszy ramen w Trójmieście jak sugeruje to inna opinia. Tantan ramen - bulion bardzo dobry, ale mięso bardzo słabo doprawione. Umiko ramen - dobry bulion, ale niestety jajko trafiło mi się ugotowane na twardo (w tantanie było idealne), a forma boczku niestety w ogóle do mnie nie przemawia - był chłodny i miał bardzo mało smaku, wyglądał zwyczajnie niesmacznie. Zdecydowanie lepsza jest forma pieczona.
-
Jakub Olesiński ★★★★★
Miejsce dość niepozorne z zewnątrz w środku kryje bardzo spójnie zaprojektowane wnętrze. Bardzo miła obsługa (Maciek), dopytująca o wrażenia smakowe. Zamówiliśmy warzywa i krewetki w tempurze - pysznie soczyste, mające smak, tempura dodawała im tylko dodatkowego twista. Potem zestaw sushi w skład którego wchodziło zarówno sashimi (seriola, łosoś) jak i rolki, ale także pyszne nigiri z tuńczykiem i ośmiornicą. Natomiast hitem dla nas okazała się rolka z "soft shell crab", która byla wybitna. Warto dodać, że każdy rodzaj sushi miał swój unikalny smak (zasługa Michaliny). Jednym słowem bardzo udana wizyta i mega polecanko!
-
Wojciech Sosnowski ★★★★★
Zdecydowanie najlepsza restauracja sushi w jakiej miałem okazję jeść, ponadto jedno z najciekawszych miejsc na kulinarnej mapie Trójmiasta w ogóle. Wszystko pięknie podane, świeże, sympatyczna i profesjonalna obsługa - widać, że jest to miejsce tworzone przez ludzi z pasją i ogromną wiedzą. Mimo, że jest to przede wszystkim restauracja sushi, to jednak polecam z całego serca spróbować też ramen, który według mnie bije na głowę wszystkie inne serwowane w stricte ramenowych restauracjach w Trójmieście - szczególnie polecam tantana, aczkolwiek próbowałem już wszystkich z menu i każdy jest przepyszny. Top!!!
-
Aga Zając ★★★★★
Pyszne jedzenie, nie tylko sushi. Podane w piękny sposób. W restauracji bardzo przyjemnie, niezobowiązująco. Ładne wnętrze, wygodne siedzenia, można miło spędzić czas. Obsługa bardzo dobra, wszystko pierwsza klasa. Bardzo polecam!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Umiko Sushi?
Umiko Sushi znajduje się przy Świętojańska 130, Wzgórze Świętego Maksymiliana, 81-381 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Umiko Sushi?
Można skontaktować się z Umiko Sushi pod numerem +48 509 651 565
Jak można dotrzeć do Umiko Sushi?
Do Umiko Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku