Opinie

  1. Karol Podlasiński ★★★★★

    Pyszne jedzenie, miła obsługa. Miejsce przyjazne dzieciom. Utrudnione dojście do lokalu spowodowane lokalnymi remontami/wykopami dróg. Remonty wiecznie nie trwają, więc z całego serca polecam te miejsce. Kucharz zna się na rzeczy, dania dosmakowane, wyraźne smakowo... 5/5.

  2. Karolina R. ★★★★★

    Restauracja do której z przyjemnością wracamy. Idealna na normalny niedzielny obiad, czy spokojny lunch. Bardzo miła obsługa. Jedzenie nie jest przesolone. Smaki jak u mamy, czy babci. Szeroka oferta od pierogów, przez dania obiadowe polskie, zupy po pizzę, makarony i sałatki. Menu dobrze skomponowane nawet pod dzieci. Syn nauczył się tutaj jeść surówki.

  3. Bartłomiej Bartkiewicz ★★★★★

    Pyszne domowe jedzenie, porcje spore, bardzo miła obsługa. Jedliśmy de Volay i pierś faszerowaną, bardzo dobre. Surówki świeże, a frytki nie ociekają tłuszczem. Będąc w okolicy naprawdę warto, dziękujemy i do zobaczenia!

  1. Ewa Maria Matos ★★★★★

    Super jedzonko, wspaniała atmosfera. Śmiało polecam każdemu

  2. kamila koczorowska ★★★★★

    Przepyszne jedzenie, zamówione na ostatnią chwile przed zamknięciem. Pani uprzejmą mówiła że dowiezie żebyśmy juz nie szli. Pyszne surówki, smaczne frytki i smakowity devolay. Szybko zrealizowane i ciepłe dotarło do nas na kolację. Dziękujemy za pyszne jedzenie

  3. Agnieszka ★★★★★

    W Bistro zamawiałam pierwszy raz. Dostarczona pomidorowa z kluskami pyszna. Sałatka z kurczakiem ze sporą ilością mięsa. Minus jedynie za sos. Raczej gotowiec. Dostawa 60 min z Witomina na Witomino to długo. Całokształt jednak na pięć bo jedzenie naprawdę smaczne.

  1. Jarek Palewski ★★★☆☆

    Odwiedziłem to miejsce 2 razy. Za pierwszym razem nie jadłem pizzy, tylko dania obiadowe i były w porządku. Szczególnie de volaille jest godny polecenia i za niego wysoka ocena. Smaczny dorsz, choć za pierwszą wizytą otrzymałem flądrę (jeszcze smaczniejsza od dorsza). Rodzinnie jedliśmy pizzę za drugim razem i nie byłem zachwycony. Serowa jest słaba, trochę lepsza była Capriciosa. Największą zaletą tego miejsca są dania obiadowe, najsłabszą dodatki typu surówka czy ketchup (musiałem zwrócić, bo to najtańszy ketchup z hurtowni, o konsystencji kiślu). Myślę, że jest potencjał na dodatkową gwiazdkę lub dwie, jednak potrzeba tu uśmiechu od obsługi, zmiany ciasta pizzy i polepszenia jakości jej komponentów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro Przystań Witomino?

Bistro Przystań Witomino znajduje się przy Chwarznieńska 47A, Witomino-Leśniczówka, 81-602 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bistro Przystań Witomino?

Można skontaktować się z Bistro Przystań Witomino pod numerem +48 504 296 646

Jak można dotrzeć do Bistro Przystań Witomino?

Do Bistro Przystań Witomino można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements