Pyszne jedzenie, miła obsługa. Miejsce przyjazne dzieciom. Utrudnione dojście do lokalu spowodowane lokalnymi remontami/wykopami dróg. Remonty wiecznie nie trwają, więc z całego serca polecam te miejsce. Kucharz zna się na rzeczy, dania dosmakowane, wyraźne smakowo... 5/5.
Zdjęcia
Opinie
-
Karol Podlasiński ★★★★★
-
Karolina R. ★★★★★
Restauracja do której z przyjemnością wracamy. Idealna na normalny niedzielny obiad, czy spokojny lunch. Bardzo miła obsługa. Jedzenie nie jest przesolone. Smaki jak u mamy, czy babci. Szeroka oferta od pierogów, przez dania obiadowe polskie, zupy po pizzę, makarony i sałatki. Menu dobrze skomponowane nawet pod dzieci. Syn nauczył się tutaj jeść surówki.
-
Bartłomiej Bartkiewicz ★★★★★
Pyszne domowe jedzenie, porcje spore, bardzo miła obsługa. Jedliśmy de Volay i pierś faszerowaną, bardzo dobre. Surówki świeże, a frytki nie ociekają tłuszczem. Będąc w okolicy naprawdę warto, dziękujemy i do zobaczenia!
-
Ewa Maria Matos ★★★★★
Super jedzonko, wspaniała atmosfera. Śmiało polecam każdemu
-
kamila koczorowska ★★★★★
Przepyszne jedzenie, zamówione na ostatnią chwile przed zamknięciem. Pani uprzejmą mówiła że dowiezie żebyśmy juz nie szli. Pyszne surówki, smaczne frytki i smakowity devolay. Szybko zrealizowane i ciepłe dotarło do nas na kolację. Dziękujemy za pyszne jedzenie
-
Agnieszka ★★★★★
W Bistro zamawiałam pierwszy raz. Dostarczona pomidorowa z kluskami pyszna. Sałatka z kurczakiem ze sporą ilością mięsa. Minus jedynie za sos. Raczej gotowiec. Dostawa 60 min z Witomina na Witomino to długo. Całokształt jednak na pięć bo jedzenie naprawdę smaczne.
-
Jarek Palewski ★★★☆☆
Odwiedziłem to miejsce 2 razy. Za pierwszym razem nie jadłem pizzy, tylko dania obiadowe i były w porządku. Szczególnie de volaille jest godny polecenia i za niego wysoka ocena. Smaczny dorsz, choć za pierwszą wizytą otrzymałem flądrę (jeszcze smaczniejsza od dorsza). Rodzinnie jedliśmy pizzę za drugim razem i nie byłem zachwycony. Serowa jest słaba, trochę lepsza była Capriciosa. Największą zaletą tego miejsca są dania obiadowe, najsłabszą dodatki typu surówka czy ketchup (musiałem zwrócić, bo to najtańszy ketchup z hurtowni, o konsystencji kiślu). Myślę, że jest potencjał na dodatkową gwiazdkę lub dwie, jednak potrzeba tu uśmiechu od obsługi, zmiany ciasta pizzy i polepszenia jakości jej komponentów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bistro Przystań Witomino?
Bistro Przystań Witomino znajduje się przy Chwarznieńska 47A, Witomino-Leśniczówka, 81-602 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bistro Przystań Witomino?
Można skontaktować się z Bistro Przystań Witomino pod numerem +48 504 296 646
Jak można dotrzeć do Bistro Przystań Witomino?
Do Bistro Przystań Witomino można dotrzeć, korzystając z poniższego linku