Miałam przyjemność być w tym miejscu na 3 doby.Bardzo miła i pomocna obsluga. Przepyszne śniadania w formie bufetu. Kompaktowy, czysty pokój z łazienką. Bardzo ładny teren wokół willi, zadbany.Dla rodzin z dziećmi też polecam. Dobra lokalizacja, blisko przystanki tramwaju i szybki dojazd do Starego Miasta i Dworca PKP.Gdańsk jest przepiękny. Polecam Willę w 100 %.
Zdjęcia
Opinie
-
Aneta Jaszczuk ★★★★★
-
Paweł Skrzypiec ★★★★★
Tylko jedna noc w tym miejscu ale już wiemy, że właściciele i obsługa tego obiektu to odpowiedni ludzie na właściwym miejscu. Sympatyczni, pomocni wychodzący na przeciw nagłym potrzebom gości. Pokoje ładne i czyste. Dobrze zorganizowana przestrzeń wspólna. Wad tego miejsca nie zdiagnozowaliśmy ;) Serdecznie polecamy to miejsce wszystkim odwiedzającym Gdańsk.
-
Anira ★★★★★
Byliśmy na dłuższy weekend w tym pensjonacie i jesteśmy mega zadowoleni. Z naszego pokoju było widać piękną panoramę Gdańska. Cisza, spokój w sam raz dla osób które chcą odpocząć. Spacerkiem jakieś 25 min do Starówki. Śniadania podawane na świeżo, codziennie inne ciasto na deser. Zawsze jakieś danie na ciepło typu jajecznica parówki. Nasz pokój był czysty, zadbany, ładnie urządzony, łazienka tak samo. Zapach ręczników czuję cały czas ;)
-
Krystian Tutko ★★★★★
Rewelacja! Piękny obiekt idealny dla rodzin z dziećmi, przemili właściciele wszytko na plus! UWAGA tylko na nawigację piechotą z miasta, prowadzi przez krzaki i pod górkę, można się wkopać i zamiast 20 min iść 40 minut przez chaszcze. Za PKP idziemy prosto główna drogą, nie w lewo pod górkę jak sugeruje GPS! Abstrahując od tego serdecznie polecam!
-
Aleksandra Wołoszczak ★★★★★
Wynajęłam tzw.maly pokój jednoosobowy i jest on faktycznie mały, choć pięknie urządzony, mega czysty i nowoczesny. Na okolicznosc mojego pobytu w Gdańsku, wystarczający. W pokoju czajnik, TV, nawet suszarka do włosów, której obecność mnie zachwyciła. Łazienka równie zachwycająca, mała,ale piękna, czysta. Z przyjemnością spędziłam tu dwie noce. Wspaniała obsługa właścicielki, niezwykle życzliwa i kompetentna. Willa na uboczu więc jak ktoś ceni klimat małych wijacych się uliczek to w agatomdom znajdzie to czego szuka. Do centrum łatwy dojazd autem 10 minut, w 17 minut dojedziesz też tramwajem :) w tym czas na dojście do przystanku ok 6-10 minut. Willa oferuje też miejsce na odpoczynek, przyrządzenie jedzenia - dostępna kuchnia z salonikiem ( klimatyczna). Polecam bardzo:)
-
Ela sz ★★★☆☆
Oceniam nocleg średnio. Brak czajnika, schodzenie po tylu schodach i wnoszenie ciepłej herbaty do pokoju. Parking tylko na 3 auta kto pierwszy ten lepszy. Jedyny plus piękny taras widokowy i pokoje czyste.
-
Nikola Ambroziak ★★★★☆
Pokoje były czyściutkie ale małe, ale bardzo przytulne, czajnik jest w pokoju, łazienka jest, kuchnia już jestvwspólna ale też bardzo fajna, obsługa bardzo miła, a lokalizacja to trzeba wszędzie jeździć tramwajem lub taxi i te uliczki niektórymi nie można dojechać, bo schody są, ale ogólnie miejsce polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Villa AgaTomDom?
Villa AgaTomDom znajduje się przy Nidzicka 7, 80-110 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Villa AgaTomDom?
Do Villa AgaTomDom można dotrzeć, korzystając z poniższego linku