Szkoda słów stanowczo odradzam. Pomimo tylu niezadowolonych klientów postanowiłem zakupić 2 pizze z myślą, że może coś się trochę poprawiło, a przypalone pizze to jednorazowy wybryk. Bez większej ilości dodatków pizza jest niejadalna sucha jak wiór. Niecała garść dodatków na całą pizzę. Pizza z kurczakiem na ostro smakowała jak przypalona margherita. Lokal by chociaż trochę się postarał i zweryfikował komentarze. Wszystkie uwagi odnoszą się do tych samych błędów...
Zdjęcia
Opinie
-
Natan G ★☆☆☆☆
-
Piotr Godlewski ★★★★★
Zamówiliśmy trzy pizze, bardzo rzadko spotyka się tak pozytywną energię! Pani Aleksandra przyjmująca zamówienie była niesamowicie uprzejmy, co od razu poprawiło nam humor. Obserwowanie pani Julii, która przygotowywała pizzę było również bardzo przyjemne. Pizza pyszna i gorąca. Polecam z całego serca!”
-
Ewa Baniecka ★☆☆☆☆
Spalone niejadalne zamówienie z dostawą.. Czarna pizza , wysuszony makaron.. Zamowienie za 140zł wyrzucone do śmietnika bo nie ma się z kim skonsultować.. Masakraaaaaaa.. Nie polecam! Na pewno nie z dowozem odbiór osobisty bądź na miejscu bo inaczej traktują w ten że sposób! Żenada..
-
Krzysztof K. ★☆☆☆☆
Pizze dotarły z godzinnym opóźnieniem względem maksymalnego czasu dostawy. Zamówienie złożone o 16.10, miało być dostarczone najpóźniej o 16.51. Dotarło o 18.00. Byłem w odwiedzinach u syna i musiałem dodatkowo czekać na dostawę i zrezygnować z późniejszych planów wyjścia na zakupy. Obie pizze zimne i zniekształcone. Frytki zimne i niedopieczone. Dział reklamacji telefonicznej po 27 minutach oczekiwania rozłączył połączenie. Pizze i frytki nie nadawały się do jedzenia, zamówienie trafiło do kosza. Rozumiem problemy techniczne, ale można podać informację, że czas oczekiwania na dostawę od zamówienia może wynieść nawet 2 godziny, można dać możliwość rezygnacji z zamówienia. Nie było tego Natomiast kontakt telefoniczny by złożyć reklamację, to kpina. Najpierw czekałem kilkanaście minut aż ktoś odbierze, później przełączono mnie do działu reklamacji, gdzie po 27 minutach oczekiwania połączenie zostało zakończone przez Was. Po drugiej próbie połączenia i ponownym długim oczekiwaniu jak odebrała konsultantka, to po rozmowie powiedziała, że w ciągu 15 minut skontaktuje się ze mną manager a jak by tego nie zrobił, to mogę złożyć reklamację online. to jest kpina z podejścia do klienta.
-
Elena ★☆☆☆☆
Ocena: ★☆☆☆☆ Pizza niejadalna!!! Bardzo mi przykro, ale muszę wystawić opinię z jedną gwiazdką. Zawsze byliśmy zadowoleni zarówno z pizzy, jak i obsługi w Pizza Hut – zarówno przy zamówieniach na wynos, jak i podczas wizyt w restauracji. Niestety, dzisiejsze doświadczenie całkowicie nas rozczarowało. Po pierwsze, czekaliśmy na dostawę ponad godzinę, mimo że dojazd z Kołobrzeskiej do naszego domu zajmuje zaledwie 7 minut. Po drugie, otrzymana pizza i kurczak były spalone, a ciasto okazało się gumowe. Całość zamówienia była zimna, co sprawiło, że jedzenie było niejadalne – dzieci, które z utęsknieniem czekały, nawet odmówiły posiłku. Mam nadzieję, że to incydentalne zdarzenie zostanie dokładnie przeanalizowane i poprawione, ale niestety na ten moment nie planujemy więcej zamawiać do domu z Pizza Hut.
-
Piotr B ★★★★★
Jest okej, zamówienie otrzymałem, ku mojemu zaskoczeniu kompletne i na czas. Pizza poprawna, ciasto takie jak powinno być
-
Katarzyna Wysokinska ★☆☆☆☆
Tragedia !!! Zamówiona pizza przyjechała nie taka jaką zamawiałam. Miała być duża farmerska a przyjechała średnia z kurczakiem i kukurydza . Zapłaciłam 62.99 zł. Czas oczekiwania 90 min . Reklamacja złożona . Restauracja miała sie odezwać cisza , kolejny raz na reklamację i kolejna cisza i długi czas oczekiwania na telefon z reklamacją. 3 h oczekiwania i cisza tragedia. Pieniądzy chyba nie odzyskam bo jest zero kontaktu z lokalem. Pizza pomylona zimna i nie zjadliwa . Nie polecam !! Szkoda czasu . Dzień zakończony z niesmakiem ... pizza do śmieci . Więcej nie zamówię. Nawet dostawca nie dał paragonu do zamówienia .
-
mdusinska ★★☆☆☆
Jedzenie klasycznie ok, ale obsługa nie ma pojęcia co robić. Przy 6 stolikach i tak trzeba składać zamówienie przy kasie, nie doczekasz się też słomek czy serwetek, a jedzenie wychodzi w conajmniej dziwnej kolejności. Dodatkowo osoby które zamawiają na wynos zajmują puste stoliki i nikomu to nie przeszkadza mimo że stoi tłum osób które chciałyby usiąść. Nie polecam
-
Pioteeer ★★★★★
Pizza bardzo dobra wbrew opiniom innych osób...czas oczekiwania przy zamówieniu przez aplikację (niestety nie można zamówić przez zwykły telefon chyba że dzwoniąc na infolinię)dosyć długi ale był to wieczór przed świąteczny i pewnie dużo zamówień dlatego...pizza przyjechała dosyć ciepła także plus... cenowo pizza hut nie należy do najtańszych ale idzie się najeść za tą cenę...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizza Hut Gdańsk Kołobrzeska?
Pizza Hut Gdańsk Kołobrzeska znajduje się przy Kołobrzeska 34, 80-390 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizza Hut Gdańsk Kołobrzeska?
Można skontaktować się z Pizza Hut Gdańsk Kołobrzeska pod numerem +48 225 363 636
Jak można dotrzeć do Pizza Hut Gdańsk Kołobrzeska?
Do Pizza Hut Gdańsk Kołobrzeska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku