Skusiłam się na promocję na Uber Eats z tej pizzeri. 1 duża pizza+ druga gratis. Zamówiłam 2xMargherita i 2xProvincionala z dodatkowo płatnymi składnikami oliwki i serek górski. Po pierwsze naciągacie ludzi na rozmiar pizzy, bo tą co dostałam to rozmiar 30 cm - kwalifikuje się do rozmiaru mała bądź średnia. Po drugie na Provincionali nie było moich dodatkowych składników tj oliwek i serka górskiego. Minus również za koszty dostawy w kwocie 16 zł mimo, że mieszkam 3 km od Was. Wstydźcie się by tak żerować na ludziach. Pizza w smaku dobra, ale niesmak pozostał. Już więcej nic u Was nie zamówię.
Zdjęcia
Opinie
-
Ewa K ★☆☆☆☆
-
Dj Fleya ★★★★★
Nie rozumiem tak niskich ocen. Dla mnie wszystko spoczko. Zamówiłem w niedzielę po 15, wiec szczyt zamówień raczej. Pizza przyszła po godzinie z hakiem (wiec raczej szybko), ciepła, pokrojona, pachnąca. Jadłem pierwszy raz, skuszony opiniami znajomych. Nie zawiodłem się. Polecam.
-
Arek Mariusz Dębiński ★☆☆☆☆
Zamówiłem pizzę i po otwarciu opakowania mało nie zwymiotowałem. Pizza tak śmierdzi,że nie da się nawet przy niej stać. Śladowe ilości pieczarek,ciemne,stare,ohydne. Szynka jest tak słona,że czuć najniższą jakość tego produktu. Ser smakuje jak mydło a nie ser,który powinien być na pizzy. Całość totalnie bez smaku. Jedzenie do wyrzucenia. Obsługa nie poczuwa się do odpowiedzialności. Dostałem informację,że wszystkim smakuje tylko nie mi. Arogancja,buta,brak profesjonalizmu. Omijać to miejsce szerokim łukiem jeśli nie chcecie się zatruć.
-
Wiktoria 09 ★☆☆☆☆
Pizza niejadalna, śmierdzi brudem. Wygląda i smakuje jak tektura. Pieczarki są na maksa stare i odpychają. Zadzwoniłam do pizzeri i usłyszałam że mają swoją rzeszę klientów i nic nie zrobią z zaistniałym faktem złej jakości pizzy. Śmieszne. W życiu nie widziałam gorszej pizzy i takiego smrodu z zamówionego jedzenia.
-
Fleisschwolf ★☆☆☆☆
Chciałam dać szansę pizzeri mimo niezbyt dobrych ostatnich opinii, niestety zawiodłam się okropnie. Ogólnie pizza w smaku jest w miarę zjadliwa, za to czas dostawy to ponad dwie godziny plus jak można tak klientowi dostarczyć pizze? Pudełka mokre, pizza jedna, jak i druga zjechały w kartonie podczas dostawy prawdopodobnie. Poza tym skoro ktoś zamawia pizze z SEREM GÓRALSKIM i z ŻURAWINĄ, a w pizzy nie ma ŻADNEGO z tych produktów to co to ma znaczyć? Człowiek płaci za pizzę góralską, a nie za margherite. Żadnej informacji o braku dostępności tych produktów z pizzerii, ani zaproponowania innej pizzy. Pizze nie warte swojej ceny, trzeba sie przygotować na gorsze rewolucje żołądkowe niż po ostrym kebabie. Odradzam, omijajcie szerokim łukiem te pizzerie.
-
Raijin Uzawa ★★☆☆☆
Pizza w miarę okej w smaku, dodatków nawet nie mało i ceny w miarę normalne ale, obsługa klienta i dostawa to jest po prostu dno. Pizza zamawiana o godzinie 17:00 - miała być dostarczona o 18:00 myślę okej, ale z 18:00 zrobiła się 18:30, następnie 19:00 i tak 19:20 dostałem placki. Odradzam komukolwiek, już lepiej iść do pizzy hut.
-
Sidjio ★☆☆☆☆
A o to pizza z pieczarkami prosciutto serem pleśniowym i kozim serem oraz szpinakiem. Haha to żałosne wręcz. Dojazd miał być 50 min był 2, 5h z czego ta pizza to ciasto przyprawa ser. Ostatni raz zamawiam coś od was. Taniej już nie można było tej pizzy zrobić dobrze ze sos był w zestawie. Ah no tak. Nie było. Dno!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria Królewska?
Pizzeria Królewska znajduje się przy Wały Jagiellońskie 8, 80-887 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Królewska?
Można skontaktować się z Pizzeria Królewska pod numerem +48 583 015 890
Jak można dotrzeć do Pizzeria Królewska?
Do Pizzeria Królewska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku