Opinie

  1. Anna (Anevie) ★★★★★

    Pyszna pizza na cienkim cieście.zamowilam pizzę z trufla. Wyraziste smaki. Wysoka jakość dodatków.

  2. Nadia ★☆☆☆☆

    Najgorsza pizza jaką kiedykolwiek jadłam. Pizza na cieście typu tortilla za 5 zł, w smaku obrzydliwa, składniki serowe nieświeże. Cena za pizzę nieadekwatna do jakości, za wysoka, w normalnej pizzerii, gdzie zje się porządną pizzę, zapłaci się 45 za jedną. Tu przesada! Jedzenie podawane na papierowych talerzykach za 50 zł??? Pani kelnerka bardzo prostacka, i nie zależy tej Pani na dobru lokalu, opinia o pizzy zbytnio Pani nie ruszyła, lecz poszła się pośmiać z kolegą na zaplecze. Klimat pizzerii brudno, brzydko a w łazience brak papieru. A po pizzy rozwolnienie z conajmniej półtorej godziny! Szczerze nie polecam tego miejsca, taki lokal nie powinien funkcjonowac!

  3. Paweł Kobeszko ★☆☆☆☆

    Muszę wystawić bardzo negatywną opinię. Mascarpone podane na pizzy było wyraźnie nieświeże, miało nieprzyjemny smak i zapach, przez co cała pizza praktycznie nie nadawała się do jedzenia. Sama pizza to kolejny dramat – ciasto miało może 2 mm grubości, jak cienka tortilla. Zero struktury, zero puszystości, kompletny brak jakości. Dodatkowo podane oliwy również pozostawiały wiele do życzenia – zarówno smak, jak i zapach sugerowały, że są stare i niesmaczne. Sam lokal jest mały, ciasny i nieelegancki, zdecydowanie nieprzyjemny, jeśli ktoś liczy na komfortowy posiłek. Na koniec największy absurd: pizza jest bardzo droga, absolutnie nie warta swojej ceny. Jakość składników i wykonanie są na poziomie budżetowej pizzerii, ale ceny sugerują coś premium – co kompletnie mija się z rzeczywistością. Zdecydowanie nie polecam. Nie wrócę i szczerze odradzam innym.

  1. FraViś ★★★★★

    Pizza naprawdę dobra, jakość do ceny super. Lokal jest zaraz obok rynku, więc nie ma tłumów pod oknem, spokojnie się je. W środku czysto i schludnie, a na plus spory wybór oliw, które można dodać do pizzy.

  2. Beata ★★★★★

    Miłe miejsce, szybki czas oczekiwania na zamówienie. Bardzo dobra, włoska pizza. Ciasto było idealne! ;-) Można napić się lokalnego piwa. Pani z obsługi uśmiechnięta i bardzo miła. Serdecznie polecam!

  3. Illya Einzbern ★★★★☆

    Pizza vege bardzo dobra, super cienkie ciasto, na którym doskonale czuć wszystkie składniki. Lemoniada niestety nie miała mięty i lodzików. Zaczęło padać i cóż, musiałam schować się w środku, gdzie nie ma klumatyzacji,parasole na fajnym ogródku były połamane. Nie wiem jak długo, ale psuje to klimat tego ogródka, który znajduje się na tyłach inne znanej kawiarni.

  1. M. T. ★★★★★

    Pizzeria znajduje się w centrum miasta, jednak jest kameralnie, spokojnie, smacznie. Błyskawiczna obsługa, pizza pyszna, na cieniutkim spodzie, pełna sosu i dodatków. Świeżo zrobiona w kilka minut. Wybór sałatek, calzone, herbat, ale także wino czy kawa. Przyjemny wystrój, delikatna muzyka, sympatyczny klimat :) polecam!

  2. Chur Chill ★★★★★

    Pyszne calzone, doskonała pizza. Przyznam, że potrafię zjeść dużo , zjadłem więc obie rzeczy; ledwo co dałem radę, ale tylko dzięki temu, że nie mogłem przestać i ciasto w pizzy było bardzo lekkie. Składniki świeże, obsługa bardzo miła. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria La Famiglia?

Pizzeria La Famiglia znajduje się przy Lektykarska 1/2, 80-832 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria La Famiglia?

Można skontaktować się z Pizzeria La Famiglia pod numerem +48 722 010 160

Jak można dotrzeć do Pizzeria La Famiglia?

Do Pizzeria La Famiglia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements