Opinie

  1. Magda ★★☆☆☆

    Zabiegów na twarz nie polecam, umówiłam się na konkretny zabieg po czym Pani zrobiła mi inny ponieważ teoretycznie moja skóra nie nadawała się na ten konkretny. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to że powiedziałam jakie składniki nie działają na moją skórę a Pani wybrała dla mnie zabieg z DOKŁADNIE TYMI SKŁADNIKAMI. Poczułam się niekomfortowo i nie wiedziałam jak zaregować. Cena była taka sama jak za ten który wybrałam a nie był to raczej zabieg a nałożenie maseczki i kremu - nie było nawet krótkotrwałego efektu. Poza tym polecone mi kosmetyki to marka Dermomedica do zamówienia przez internet, ceny to ok. 150-300 za sztukę.

  2. Ola T ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Brak higieny - korzystałam salonu 1 lipca 2022 i do dziś leczyłam problemy jakie przysporzyła mi ta wizyta.

  3. Aleksandra Pawela ★★★★★

    Super salon z bardzo profesjonalną obsługą. Panie zawsze uśmiechnięte, do wizyty pyszna kawa. Duży, bardzo duży:) wybór kolorów do mani. Pani Marta robi tak paznokcie, jak mało kto. Polecam serdecznie !

  1. Beata Gintrowicz ★★★★★

    Duże podziękowania dla Pań pracujących w salonie Mani Ła . Od dłuższego czasu chodzę do Pani Ewy , która dba o moje dłonie i stopy zawsze jestem bardzo zadowolona serdecznie polecam . Dzisiaj miałam przyjemność skorzystać z masarzu na twarz wykonanego przez Panią Renatę . Pełny profesjonalizm ukojenie dla duszy i ciała . Salon jak najbardziej zasługuje na 5 gwiazdek .

  2. Marta ★★★★★

    Bardzo polecam, korzystam zarówno z usług salonu kosmetycznego oraz SPA. Obsługa bardzo sympatyczna i profesjonalna, kosmetyki używane podczas zabiegów na najwyższym poziomie no i przepiękna lokalizacja w City Parku. Jak dla mnie najlepszy sposób na relaks!

  3. Magdalena Mila ★★☆☆☆

    Poziom usług bardzo w porządku, natomiast obsługa klienta poniżej jakichkolwiek standardów. Spóźniłam się na wizytę manicure hybrydowy 30 min (dzwoniąc 3 razy oraz informując o przyczynie opóźnienia - opóźnienie u lekarza), i będąc świadoma tego, że skróci się czas wizyty (Booksy pokazuje 90 min, w związku z czym zostało 60 min). Pani Oliwia z fochem na twarzy przyjęła mnie do gabinetu oraz obrażona oznajmiła, że nie wie, czy zdążymy, bo ma następną klientkę. Uzgodniłyśmy jedną warstwę lakieru i uwaga... udało się w 45 min, przy czym manicure były wykonany w strasznym pośpiechu. Oczywiście żadna klientka po mnie nie przychodziła, wszystkie trzy panie chciały po prostu wcześniej skończyć pracę i mieć święty spokój. Mojej siostrze odmówiono wizyty na manicure, bo rzekomo nie było miejsc, podczas gdy godzinę siedziała ze mną, a dwie inne panie krzątały się w godzinach otwarcia, sprzątały i szykowały się do wcześniejszego wyjścia. Sytuacja miała miejsce przed pandemią i zamknięciem gabinetów, gdy ruch w salonie był praktycznie zerowy. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MANI LA BEAUTY SALON?

MANI LA BEAUTY SALON znajduje się przy Stanisława Wyspiańskiego 26, Grunwald, 60-751 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MANI LA BEAUTY SALON?

Można skontaktować się z MANI LA BEAUTY SALON pod numerem +48 888 371 555

Jak można dotrzeć do MANI LA BEAUTY SALON?

Do MANI LA BEAUTY SALON można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements