Opinie

  1. Jarek Mitulski ★☆☆☆☆

    Po dzisiejszej sytuacji w sklepie Deichmann, Google powinno dawać dwie opcje wyboru oceny: dla obsługi sklepu wraz z kierownictwem oraz samej sieciówki Deichmann. 1. obsługa sklepu wzorowa, po prostu wykonująca polecenia centrali. I tutaj 5⭐. 2. kierownictwo, czyli strona bezpośrednio decyzyjna w konfrontacji z klientem wzorowa. Tutaj także 5⭐. 3. natomiast sama centrala Deichmann, to kpina z praw klienta oraz z formy pism, które sama proponuje . I tutaj zasłużona 1⭐. Opis sytuacji. Prawy but po około 10 miesiącach użytkowania rozkleił się i zapadła się podeszwa. Reklamacja, buty oddane do rozpatrzenia reklamacji. W piśmie reklamacyjnym żądanie zwrotu gotówki (co dziwne, bo było zapłacone kartą bankomatową, a zawsze spotykałem się z taką samą formą zwrotu pieniędzy, jaką było zapłacone). Nie mniej taka była opcja do wyboru z listy żądań klienta. Po kilku dniach SMS z wiadomością, iż reklamacja została uznana. Przepraszamy, zapraszamy do sklepu. Kropka. Na miejscu okazało się, że na zwrotnym piśmie reklamacyjnym widnieje adnotacja o wymianie na inny model. Zaznaczyłem zwrot gotówki. Więc skoro reklamację się uznaje, to z całością zapisów w piśmie reklamacyjnym. Ostatecznie, po naradzie Pani z obsługi klienta z jej menadżerką została zwrócona gotówka. Pytanie do Deichmann: czy re-pismo reklamacyjne ze zmienioną decyzją/propozycją tego, co żądał wcześniej klient, ma na celu zniechęcenie do dalszych zakupów w waszej sieciówce? Niepotrzebna sytuacja, która spowodowała jedynie to, że na pewno już nic nie kupię w tej niemieckiej sieciówce i na pewno będę negatywnie wypowiadał się o Deichmann wśród znajomych i osób, które zapytają kiedykolwiek o doświadczenie z waszym sklepem.

  2. Marek Duniec ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego sklepu totalnie gdzieś mają prawa konsumenta.reklamacja zgłoszona odkleiła się podeszwa to odpowiedź dostałem że wada spowodowana zużyciem się.i nie podlega naprawy czy wymiany na nowy albo zwrotu pieniędzy.naprewde omijać szerokim łukiem.kto chce mieć takie incydenty jego sprawa. Ale ten sklep powinien się sam zamknąć i samo rozwiązać.zeby nie było upadłości.

  3. Lukasz Kubiak ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Kupiłem sandałki firmy crocs dla syna. Były noszone zaledwie kilka razy. Jeden z nich skurczył się znacząco i jest mniejszy o jeden numer. Firma Deichmann nie uznała reklamacji ponieważ "obuwie Crocs wystawione na długotrwałe działanie promieni słonecznych lub wysokich temperatur może się odkształcać lub skurczyć". Buty były przechowywane zawsze razem i używane latem. Dziwne że jeden się skurczył a drugi nie.

  1. Slawomir Koch ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Buty rozkleiły się po 3 tygodniach. Na reklamacji stwierdzono że były prane lub przemoczone co oczywiście było nieprawdą, jednak tak stwierdził powołany tajemniczy rzeczoznawca.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DEICHMANN?

DEICHMANN znajduje się przy Nowowiejskiego 1, 64-500 Szamotuły, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DEICHMANN?

Można skontaktować się z DEICHMANN pod numerem +48 695 200 174

Jak można dotrzeć do DEICHMANN?

Do DEICHMANN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements