Bardzo miły i profesjonalny Pan i tylko Pan bo jakby był jeszcze ktoś to może nie trzeba by było stać w wielkiej kolejce i czekać nie wiadomo na co
Zdjęcia
Opinie
-
Marti Marti ★★★☆☆
-
AniaĄ S ★☆☆☆☆
Przyszłam z receptą na lek wziewny w ilości 10 ampułek, niestety brakowało dostępności. Pani poinformowała mnie, że jest opakowanie w ilości 20, ale odmówiła rozdzielenia. Pojechałam więc do apteki na drugi koniec miasta. Potem okazało się, że farmaceuta jest zobowiązany prawnie do rozdzielenia opakowania leku wziewnego w takim przypadku jak mój. Nie podano mi również wielu pomocnych informacji, jeśli chodzi o stosowanie innych leków, które zakupiłam, a które uzyskałam w innej aptece. Podsumowując, bardzo niepomocna i niekompetentna obsługa.
-
lidzia skupniewicz ★★★★★
Witam. Rewelacyjna apteka i wspaniałe doradztwo....i panie i pan profesjonalna obsługa. Pozdrawiam serdecznie i za wszystko dziękuję
-
Cezary Rzepka ★★★★★
Bardzo miła obsługa, Panie lub Pan, profesjonalne doradztwo, szeroki asortyment leków w dobrej cenie. Czysto i schludnie, dostępne promocje.
-
Małgorzata Małgorzata ★☆☆☆☆
Ostatnio Obsługiwała mnie Pani w blond wlosach ok 50 lat. Bardzo niemiła i arogancka . Nie wydała mi leku mimo iż był na stanie. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak chamską obsługą
-
Beti C ★☆☆☆☆
Dziękuję bardzo Panu Magistrowi który w dniu wczorajszym nie sprzedał mi leku na tarczycę,ktory muszę przyjmować do konca życia.Tak wiem nie miałam recepty gdyż nie mogła się dodzwonić do lekarza,ale liczyłam na odrobinę empatii i ludzkiego podejścia tym bardziej że można wystawić receptę apteczną...Brawo za podejście do ludzi...
-
Małgorzata Werwińska ★☆☆☆☆
Dostałam od lekarza receptę na pół roku która miałam wykupywać co Mc po 1 op. Przy realizacji pierwszej recepty nie zwrócono w Aptece uwagi że powinnam się skontaktować z lekarzem bo termin ważności został błędnie wyposany na 1 Mc. Po Mc pani że stoickim spokojem odmówiła realizacji recepty twierdząc że jest przeterminowana i nic sobie nie robiła z tego że zostałam z dnia na dzień bez leków!!! Jaka znieczulica musi panować wśród pracowników tej apteki skoro widząc termin ważności nie poinformują pacjenta ze coś jest nie tak żeby za wczasu zareagować :( to straszne że tacy ludzie mają "dbac" o nasze zdrowie.
-
Michał Rosada ★★★★☆
Bardzo dobra apteka. Jeśli chciałaby zwiększyć obroty półtorakrotnie, wystarczy zastosować podjazd dla wózków - inwalidzi i matki z dziećmi nie kupią tu nic, korzystając w zamian z obszernej oferty konkurencji 50m dalej.
-
Alfa Tauri ★★★★☆
Realizuje zamówienia online, bo mam aptekę obok domu. Fajnie, że jest to możliwe na terenie całego kraju. Na Dąbrowskiego cały personel to mili, uprzejmi, otwarci na dialog ludzie. Towar odbieram albo w soboty, albo dni powszechnie po 19 stej. Wcześniej nie polecam, chyba, że ktoś lubi stać w 10 osobowej kolejce.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres DOZ Apteka dbam o zdrowie?
DOZ Apteka dbam o zdrowie znajduje się przy Jana Henryka Dąbrowskiego 44, Jeżyce, 60-843 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do DOZ Apteka dbam o zdrowie?
Można skontaktować się z DOZ Apteka dbam o zdrowie pod numerem +48 800 110 110
Jak można dotrzeć do DOZ Apteka dbam o zdrowie?
Do DOZ Apteka dbam o zdrowie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku