Pani Ola G jest miła , sympatyczna i profesjonalna konsultantka . O co nie zapytam zawsze doradzi , podpowie mi i mojej córce. Dobrała nam już sporo kosmetyków. Z chęcią wracam do Sephora w magnolii ze względu na p . Ole, a wcześniej robiłam zakupy w innej sephorze
Zdjęcia
Opinie
-
Dagmara Brajer ★★★★★
-
Paweł Nowak ★★★★★
Chciałbym zostawić pozytywną opinię po wizycie w Sephorze w Magnolii. Jako mężczyzna nie czuję się pewnie w świecie kosmetyków, ale potrzebowałem konkretnych produktów. Na szczęście, obsłużyła mnie Pani Aleksandra G. Pani Aleksandra podeszła do tematu bardzo profesjonalnie i konkretnie. Zero wciskania niepotrzebnych rzeczy – szybko zrozumiała moje potrzeby i sprawnie przedstawiła najlepsze opcje. Jej wiedza o zapachach męskich oraz o pielęgnacji była naprawdę imponująca. Była cierpliwa i poświęciła czas, abym wyszedł zadowolony. Dzięki Pani Aleksandrze zakupy były szybkie, efektywne i zakończone sukcesem. Serdecznie polecam ją wszystkim klientom, a w szczególności mężczyznom szukającym profesjonalnej i rzeczowej porady
-
Sylwia Kubisiak ★★★★★
Konsultant pani Ula ,to pełen profesjonalizm,obsługa ,doradztwo i pomoc w doborze podkładu na moja twarz to coś czego nie zawsze mogłam otrzymać od konkurencji.Bardzo serdecznie dziękuję za czas poświęcony dla mojej osoby. Pozdrawiam i do zobaczenia przy kolejnych zakupach.
-
Gosia Scherchen ★★★★★
Byłam dziś w Sephorze, aby znaleźć odpowiedni podkład i zostałam obsłużona przez Wiktorię D. Muszę przyznać, że obsługa była na najwyższym poziomie – Wiktoria od razu zaoferowała pomoc, przeprowadziła analizę skóry (bez żadnego czekania!), a następnie dobrała dla mnie idealny odcień podkładu. Całość przebiegła bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze.
-
U W ★★★★★
Fachowa obsługa. Pani K. obsłużyła nas wykazując się świetnym nosem oraz ogromną wiedzą w zakresie doboru zapachów. Nie wiesz czego szukasz - sprzedawca chętnie wytropi z Tobą nutę zapachową. Polecam!
-
Daria Kuczyńska ★☆☆☆☆
Dramatyczna obsługa :) wybrałam produkt i zapytałam przy kasie czy mogę skorzystać z kodu który dostałam SMS (dobierając drugi dostanę -15%) dla tego konkretnego produkt. Zostałam dwukrotnie zapewniona ze tak, straciłam czas szukając czegoś do dobrania. Po wyjściu ze sklepu z ciekawości spojrzałam na paragon, oczywiście rabatu nie było. Nie usłyszałam ani słowa przeprosin, ani jakiegoś sensownego rozwiązania poza „może pani sobie produkty zostawić, albo zwrócić” - AHA DZIĘKI. Później zwrot u Pani kierowniczki i również ani zająknięcia ze jest jej przykro.. ze sytuacja nie powinna mieć miejsca, ze przeprasza za wprowadzenie w błąd, No ogólnie nic, jazda :) klient ewidentnie zajmuje tam raczej ostatnie miejsce. Po wielu latach zrezygnuje z zakupów z sephora, a na pewno z zakupów w magnolii, bo to nie pierwsza akcja w tym sklepie.
-
Mała Mi ★☆☆☆☆
Tragiczna obsługa. Stałam przed półką z kosmetykami kilkanaście minut zanim którakolwiek z pracownic raczyła pojawić się na horyzoncie. Jedna z pań przechadzała się leniwie ze zblazowaną miną koło mnie i udawała, że mnie nie widzi. Rozumiem, że mogłam wyglądać za mało luksusowo w trampkach i sportowej torbie, ale nie powinno olewać się klienta zdecydowanego na kupno mazidła do brwi za prawie 140 zł. Żeby zostać zauważonym przez obsługę trzeba chyba przychodzić na zakupy obwieszonym złotem, bo inaczej zostanie się potraktowane jako biedak oglądający drogie kosmetyki. Jak już udało mi się złapać kogokolwiek z obsługi i zrealizować zakup to obsługująca mnie pani w czasie kasowania moich produktów gawędziła wesoło z koleżanką. Na koniec o pytanie o coś czym mogłabym sobie zmyć ręce ubrudzone testowaniem kosmetyków dostałam odpowiedź ,,o, tam są preparaty, pani sobie podejdzie". Rozumiem, ze panie w taki piękny dzień jaki był wczoraj wolałyby iść na spacer z rodziną, ale chyba nie takie powinny być standardy obsługi w sklepie mianującym się sklepem premium.
-
Sol Melanie Choda ★☆☆☆☆
Chciałabym podziękować pani Julii i pani blondynce z tatuażem na ręce za pomoc w dobraniu korektora z Huda Beauty. Bardzo pomocne i sympatyczne osoby. Jednak moja opinia jest negatywna, ponieważ chciałabym zwrócić uwagę na bardzo nieprofesjonalne zachowanie pani w blond włosach na dzisiejszej zmianie (27.01) ok godziny 13. Pani z tatuażem pomagała mi w wyborze kosmetyku, jednak miałam wątpliwość czy faktycznie ten odcień mi odpowiada, jak wiadomo, dwie opinie od specjalistów zawsze pomogą się upewnić, zapytałam w miły sposób pani blondynki, która akurat stała obok nas, a ona mi odpowiedziała oziębło ''Nie wiem, koleżanka też się zna.'' po czym sobie po prostu poszła, kompletnie mnie przy tym ignorując. Sytuację uratowała pani Julia, która wtrąciła się do rozmowy i zaczęła mnie podpytywać jakie kolory oglądamy. Powiedziałam jej, że kupiłam produkt przez państwa stronę i nie jestem pewna czy to dobry odcień na co miło odpowiedziała, że ''Jak będzie nie taki, to niech pani przyjdzie w środę to wymienimy :)''. Po tym jak porozmawiałyśmy o dostępnych opcjach i wyszłam, pani blondynka nr 2 stała na wyjściu i nawet nie odpowiedziała na ''do widzenia''. Rozumiem, że byłam w jeansach i bez makijażu, ale to chyba nie znaczy, że muszę być z góry traktowana jak klient bez kasy, który przychodzi pomacać drogie kosmetyki? Bardzo nieprofesjonalne z jej strony i moim zdaniem powinny zostać wyciągnięte konsekwencje z takiego zachowania, bo oprócz tego, że zrobiło mi się przykro, to jeszcze przeszła mi ochota na zakupy, a miałam w planie wybrać jeszcze podkład i tusz.
-
Piotr Wargocki ★★★★★
Hej , miło mi było zakupić te produkty , dobra obsługa panie dobrze ubrane i bardzo miłe .Fajnie że dostałem jeszczek upominek w postaci karty w kwocie 50zł.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SEPHORA MAGNOLIA PARK?
SEPHORA MAGNOLIA PARK znajduje się przy Legnicka 58, Fabryczna, 54-204 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do SEPHORA MAGNOLIA PARK?
Można skontaktować się z SEPHORA MAGNOLIA PARK pod numerem +48 717 254 208
Jak można dotrzeć do SEPHORA MAGNOLIA PARK?
Do SEPHORA MAGNOLIA PARK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku