Opinie

  1. M J ★★★★★

    Ładny lokal, miła obsługa, smaczne jedzenie. Steki bardzo dobrze przyrządzone profesjonalnie i bardzo smaczne.

  2. SMS Social Media Support ★★★★★

    Mega fajny lokal w stylu amerykańskim. Są sale gdzie można zarezerwować duże stoły dla kilku/kilkunastu osób. Klimatyczna restauracja z NAJLEPSZYMI żeberkami na świecie!! Przygotowywane dużo szybciej w specjalnej marynacie po przygotowaniu i podaniu całe mięso robi się delikatne i mięciutkie i doskonale odchodzi od kości. Nie walczysz, nie kroisz, delikatnie oddzielasz i zjadasz. Serdecznie polecam gdyż w różnych krajach jadałem tą potrawę ale tylko tutaj jest tak doskonale przyrządzona. Trzeba wspomnieć o obsłudze. Świetna ekipa, bardzo wesoła, bardzo profesjonalna i uśmiechnięta.

  3. Michalina Michalik ★★★★★

    Bardzo fajna klimatyczna restauracja. Jedzenie przepyszne i fajnie podane. Najlepszy „ cezar” jakiego kiedykolwiek jadłam. Burgery soczyste i idealnie doprawione. Żeberka odchodziły od kości tak jak powinny. Korzystaliśmy z ogródka i było bardzo przyjemnie. Lokalizacja 10/10, widać cały rynek.Jedynym minusem był brak frytek do burgerów ( za tą cenę powinny być w zestawie). Polecamy i na pewno wrócimy.

  1. tgaleski ★★★★★

    Bardzo fajny, typowo amerykański klimat, wiele gadżetów ściśle kojarzących się z Ameryką, super styl. Obsługa w miarę ok . Ciut długi czas oczekiwania na zamówione jedzonko ale do przeżycia. Jeśli chodzi o serwowane dania : PETARDA w szczególności hamburgery i żeberka !!! Pyszne desery !!! Następnym razem , a następny raz na pewno nastąpi , ostrzymy sobie zęby na te steki sezonowane na miejscu w specjalnych lodówkach. Sąsiedzi którzy siedzieli przy stoliku obok nas bardzo chwalili więc musimy ich spróbować !!! Warto odwiedzić to miejsce nawet jeśli macie daleko . Polecam !!!

  2. Cezary Zet ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce na burgerka i inne szaleństwa. Wiedzą jak zrobić, żeby człowiek wyszedł zaopiekowany i najedzony. Bułka fajne chrupiąca. Mięsko wołowe dobrej klasy smażone na średnio. To jest realnie 220g mięska, smacznego bez lipy. Sosy idalnie zbalanowane. Ser mimote idealnie. Naprawdę warto sprawdzić. Jeśli chodzi o pulled porka też super, glazurka z cebulki słodka i dobrze łączy się z sosem bbq. Żeberka ogromne. Nie pozostaje mi nic jak polecić.

  3. Hubert Wichowski ★★★★☆

    Miało być po sąsiedzku. Rodzinna kolacja. Ale dzieci przekonały że idziemy do Yorkera. I był to dobry wybór. Jedzenie w porzadku. Smaczne i dobrze podane. Jedna sugestia z mojej strony: steki podawane na rozgrzanym kamieniu. Dłużej zachowają temperaturę :) Doxtego sałatka warzywna z autorskim dresingiem. Tego dresingu było relatywnie niewiele. Sugeruje jednak poprawę tego. Obsługa sprawna I miła. Karta win w miarę szeroka Jednym słowem jeśli chcesz przyzwoicie zjeść to warto tu wstąpić.

  1. Piotr ★★★★★

    Klasyczna restauracja w amerykańskim stylu. W menu prym wiodą steki, burgery i żeberka. Te ostatnie cieszą się szczególną popularnością i lądują na stolikach nader często. Zamówiłem również ja i potwierdzam, że było warto. Trunki w karcie również godne uwagi. Wystawiam wysoką notę a jej potwierdzeniem jest naprawdę duży ruch wśród odwiedzających gości.

  2. Bartolini Bartłomiej ★★★★★

    Bardzo klimatycznie urządzone miejsce z fantastycznym jedzeniem. Obsługa miła i szybka, czas oczekiwania na dania ok 20minut. Ceny przystępne, wrzucam foto menu z dnia 8.08.2022. Burger z mostkiem, jeden z najlepszych jakie jadłem. Mega smaczne krążki cebulowe, chrupiące i nie ociekające tłuszczem. New York Burger (taki klasyk, bez udziwnień), Carbonara i krem z kukurydzy też bardzo smaczne. Następnym razem wjeżdżam na „stejka”. Napewno tu wrócę, POLECAM.

  3. Sergiusz ★★★★☆

    Restauracja z jednym z najlepszych, jak nie najlepszym wnętrzem w Gnieźnie. W środku repliki Banksy'ego, w toalecie damskiej miejsce do "przypudrowania nosa". Karta bardzo długa, jest też osobna karta dla dzieci. Jedzenie bardzo smaczne, dobre sosy, mięsa mają sezonowane. Obsługa... Byliśmy jedynymi gośćmi w restauracji, w tygodniu. Chcieliśmy usiąść pod oknem przy stoliku 2 osobowym razem z dzieckiem. Kelner nie pozwolił bo "ciąg komunikacyjny" i nie można dostawić krzesła. OK trudno, skoro to taki wielki problem przy pustej restauracji. Po podaniu kart w ciągu 3 minut kelner przychodził pytać 3 razy czy chcemy już złożyć zamówienie. Zdążyłem w tym czasie przejrzeć dopiero 5 stron. Po rachunek musiałem sam pójść. Ogólnie świetna restauracja i na pewno tam wrócimy podczas kolejnej wizyty w Gnieźnie mimo, że obsługa działa jak w korpo.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja New York?

Restauracja New York znajduje się przy Rynek 11, 62-200 Gniezno, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja New York?

Można skontaktować się z Restauracja New York pod numerem +48 573 250 390

Jak można dotrzeć do Restauracja New York?

Do Restauracja New York można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements