Drogo ale smacznie. robotę robi tutaj klimat, potężny folwark ze zwierzętami z bezpłatnym wstępem i brak dziwnych obostrzeń typu "nie podchodź, nie głaszcz, nie oddychaj". Za obiad z deserem na 3 osoby już koło 200 trzeba mieć. Bardo ciekawa opcja z dzieckiem bo jest tam gdzie pobiegać, do tego całkiem duża tytolka i ciekawy plac zabaw z chatkami.
Zdjęcia
Opinie
-
Grzegorz D ★★★★★
-
Tomasz Koltunczyk ★★★★☆
Kolejny rok rodzinne spotkanie, jedzenie smaczne, szybko podane, możliwość skorzystania z ogromnego terenu za karczmą, biegające króliki, w zagrodach różne zwierzęta alpaki, osiołki, kucyki, kurki ozdobne, indyki itp.. plac zabaw dla dzieci. Jednak jest pewien niesmak, rezerwowaliśmy miejsce dla 11 osób telefonicznie, tak jak w latach wcześniejszych i nigdy nie bylo presji czasu tym razem okazało sie że rezerwacja byla na 2h ale nikt o tym nie wspomniał podczas rozmowy telefonicznej, a sama informacja jest gdzies na poczatku w karcie dań, przedłużenie czasu 50zl/h, chcieliśmy wziąć jeszcze kawę i desery jednak zdążyliśmy wypić tylko kawę na szybko bez deserów, a przecież przy tyłu klientach rachunek był by wyższy o przynajmniej 200 zł za desery. Cóż troche zrobiła sie fabryka, a wystarczyła by odrobina empatii.
-
Małgorzata ★★★★★
Piękne miejsce. Pomimo upalnego dnia w weekend i dużej ilości gości, stolik był bardzo szybko dostępny. Jedzenie bardzo dobre, podawane szybko, duże porcje. Co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło - karczma posiada nawet roboty przywożące dania. Otoczenie karmy bajeczne, z widokiem na jezioro, dużo atrakcji dla dzieci, dużo zwierząt - mnóstwo wolno żyjących królików, kucyki, osiołki, alpaki, ptactwo, krowy szkockie. Na zewnątrz możliwość zamówienia dań z grilla. Super miejsce z atrakcjami. Polecam dla rodzin z dziećmi :)
-
Justyna Rogalinska ★★★★★
Jedzenie bardzo na plus. Troszeczkę żurek za mało kwaśny, ale czernina pyszna. Schabowy z kością i polędwiczki z kurkami smaczne. Porcje ogromne, za te pieniądze naprawdę warto. Pomimo weekendu i ogromnej ilości osób na stolik nie trzeba było bardzo długo czekać, obsługa uwijała się bardzo sprawnie
-
Bernie F. ★★★★★
Polecam wyprawianie imprez okolicznościowych. Jedzenie rewelacyjne, obsługa bardzo kompetentna. Wnętrze bardzo klimatyczne. Położenie restauracji wymarzone, tuż przy jeziorze. Dla najmłodszych i nie tylko fajne miejsce do spędzenia wolnego czasu, wokół wolno hasają króliczki, w zagrodach zwierzaki. Ceny też przyzwoite. Poza tym można dogadać się w każdej kwestii.
-
Danuta Kolanowska-Zygmunt ★★★★★
Pyszne jedzenie i przystępne ceny. Własnej produkcji pyzy i kopytka. Miła obługa i bardzo klimatyczne wnętrze. Natomiast na zewnątrz wolno kicające króliczki, plac zabaw dla dzieci, wiaty ze stołami,gril, ptaszarnia i w oddali zagroda z aplakami,kozami,owcami,krowy chyba rasy Highland, a to wszystko nad jeziorem Lednickim.
-
Przemysław Pazderski ★★★★★
Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Dużo atrakcji i zwierząt. Wszędzie biegają urocze króliczki, a do podglądania też inne zwierzaki. Jedzenie smaczne, klimat świetny.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Karczma na Lednicy?
Karczma na Lednicy znajduje się przy 62-261 Lednogóra, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Karczma na Lednicy?
Można skontaktować się z Karczma na Lednicy pod numerem +48 692 265 895
Jak można dotrzeć do Karczma na Lednicy?
Do Karczma na Lednicy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku