Dzień dobry, jak zawsze patrzę na ogólny przegląd obiektu w sposób rzeczywisty i neutralny. Mimo że niektóre opinie skarżą się na dużą liczbę ludzi, to jeśli spojrzeć na to bez negatywnego nastawienia — skoro jest dużo osób, to znaczy, że obiekt przynosi korzyść. Gdyby się nie podobało, nikt by tam nie chodził. Od trzech miesięcy chodzę na basen, również korzystałem z odkrytego. Na odkrytym basenie czasem dzieje się lekki chaos, zwłaszcza gdy jest dużo ludzi — choć sam basen uważam za bardzo dobry. W środku ogólnie wszystko jest super. Tak, bywa dużo osób, ale basen jest przeznaczony raczej dla profesjonalistów — świadczy o tym temperatura wody, ponieważ przy dużej aktywności ruchowej woda jest zwykle chłodniejsza, co uważam za plus. Szatnia, prysznice, toalety — wszystko w porządku, nie miałem żadnych uwag z mojej strony. Personel jest obowiązkowy i pomocny. Siłowni nie odwiedzałem, ale wygląda trochę niespójnie. Ogólnie moja opinia dotyczy głównie basenu. Polecam — bardzo mi się podoba, basen ma 50 metrów długości.
Zdjęcia
Opinie
-
Kiryl Haurylkou ★★★★★
-
Tomasz Przewodnik ★★★★★
Ładny nowoczesny budynek. Duże szatnie Tory po 25 m ale czasami są i po 50 m. Czysto i przyjemnie Polecam
-
Mateusz Rączka ★★★★☆
Dobrze utrzymany basen, w sumie drugi 50 metrowy we Wrocławiu, z tym że najczęściej przedzielony na dwa razy 25 m. Trzeba wybrać odpowiednia godzinę żeby trafić na rozmiar olimpijski. Generalnie jest czysto i jest porządek. Szafki na buty przed wejściem są bezpłatne.
-
Dominik T. ★★★★★
Świetna, nowoczesna pływalnia. W pewnych godzinach (warto sprawdzić) można pływać na torach o długości 50m, później tory są przedzielane tworząc dwa baseny, w tym jeden 25-metrowy. Duża szatnia, duża pojemność osobowa. Honorowane są karty Multisport.
-
Michał Mulawa ★★★★★
świetne miejsce, dużo torów, wszystko nowe fajne zadbane. Ceny również przystępne. Jedyne zastrzeżenia dotyczą pryszniców - brakuje jakichkolwiek haczyków żeby powiesić sobie ręcznik na czas brania prysznicu. Wydaje się że można by takie coś "ogarnąć" na tej ściance od tej "zasłoniętej" części natrysków. A skoro już o tym - to ta część mogła by być zasłonięta nieco lepiej, bo teraz widok do niej jest wprost z drzwi od szatni gdzie nierzadko kręci się pani sprzątaczka. No i z jakiegoś powodu tatusiowie wchodzą tam również z dziećmi (chyba nie wiedzą jakie jest przeznaczenie tej części) - ale to już uwaga raczej do nich... Może jakieś oznaczenie przy wejściu do tej strefy? Ostatnie do czego można się przyczepić to brak stacji rowerów miejskich - najbliższa jest w osiedlu na popowickiej.
-
Jerycho ★☆☆☆☆
Wczoraj przyszedłem z synem na trening, podchodzę do kasy mówię panu dzień dobry, kaszlę, mówię przepraszam. Pan z recepcji ciagle gapił się w telefon i nawet mnie nie obsłużył bo nie zauważył ze ktoś stoi i prosi, musiałem iść do kasy obok, w drodze powrotnej chciałem mu oddać kluczyk to podsuwałem mu pod nos a on dalej w telefonie siedzi i przegląda tik toka. Żenada!
-
Ibell ★★★★★
Bardzo fajny kompleks basenowy. Co najważniejsze dla kibicow- nie jest parno i duszno, kiedy siedzi się kilak godzin na trybunach. Jak dla kibica to idealny obiekt. Z relacji zawodnika- bardzo fajny basen.
-
Dominika Arciuch ★★★★☆
W tym tym roku większy luz na pływalni, dzięki czemu czas spędza się zdecydowanie przyjemniej. Poprzednich lat nie wspominam zbyt dobrze - ludzie skaczący do basenu nad głową, brak reakcji ratownikow. Mam wrazenie, ze organizacja sie poprawila. Na minus znaczacy wzrost cen, zmiana biletu popoludniowego z 16:30 na 17 i ceny z 8zl na 15zl.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pływalnia ORBITA (kryta) - WCT Spartan?
Pływalnia ORBITA (kryta) - WCT Spartan znajduje się przy Wejherowska 34, Fabryczna, 54-239 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pływalnia ORBITA (kryta) - WCT Spartan?
Można skontaktować się z Pływalnia ORBITA (kryta) - WCT Spartan pod numerem +48 782 270 182
Jak można dotrzeć do Pływalnia ORBITA (kryta) - WCT Spartan?
Do Pływalnia ORBITA (kryta) - WCT Spartan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku