Jestem bardzo zadwolony z wizyty tutaj! Pożądna włoska kuchnia! Sałatka Cezar wybitna! Burger i pizza bardzo dobre! Tylko lemoniada ananasowa mało smakowała. Ananas chyba był z jakiegoś kiepskiego koncentratu (nie wiem), ale to mały minus w porównaniu do tego, jak smaczne było jedzenie :) w dodatku klimat w środku jest na prawdę przyjemny i eksluzywny - idealny na fajną randkę! Miejsce godne polecenia!
Zdjęcia
Opinie
-
Mikołaj Pytliński ★★★★★
-
Mateusz Kubiak ★★★★★
Trafiłem do tego miejsca z polecenia. Restauracja posiada duży parking i jest naprawdę bardzo ładnie urządzona. Obsługa miła i profesjonalna, nie mogę nic złego zarzucić. Sam posiłek dobrze podany, wszystko smaczne i świeżo przyrządzone - żadnych mrożonek i półproduktów. Myślę, że wrócę ponownie do tej restauracji. Polecam
-
Damian Kuczma ★★★★★
Do tej restauracji wracamy regularnie – nie dlatego, że ktoś nam ją polecił, ale dlatego, że sami przekonaliśmy się, jak wyjątkowe jest to miejsce. Od pierwszej wizyty minęło już sporo czasu, a za każdym razem jakość jedzenia i obsługi trzyma równie wysoki poziom. Jednym z powodów, dla których tak chętnie tu wracamy, jest obsługa kelnerska, a szczególnie pan Marcin. To prawdziwy profesjonalista – zawsze uśmiechnięty, uprzejmy i pomocny. Doskonale zna menu, potrafi doradzić, ale nigdy nie jest nachalny. Obsługa z jego strony to prawdziwa przyjemność – czuć, że dba o komfort gości i robi to z pasją. Jedzenie? Świetne. Świeże składniki, przemyślane kompozycje i smaki, do których chce się wracać. Czas oczekiwania zawsze rozsądny, a potrawy serwowane estetycznie i apetycznie. Pan Marcin czuwa, by wszystko przebiegało sprawnie i z klasą. To miejsce to nasz mały kulinarny azyl, a pan Marcin jest jednym z powodów, dla których czujemy się tu jak mile widziani goście, a nie przypadkowi klienci. Ocena: ★★★★★
-
Marcin Siara ★★★★★
Miejsce z klimatem. Bardzo dobre jedzenie, miła i pomocna obsługa (Pan Bartek). Zawitałem do tej restauracji z zamiarem spróbowania Pasty Premium serwowanej przy gościach w kręgu granapadano. Ze względu na wielkość i wagę sera, danie to serwowane jest tylko na dolnej sali. Niestety nie rezerwowałem wcześniej stolika i zamówiłem coś innego na górną salę. Wrażenia na 5+ Polecam
-
Jacek Wakuluk ★★★★★
Stanowczo NAJLEPSZA restauracja w Gnieźnie, którą trzeba koniecznie odwiedzić. Na przystawkę trafiły owoce morza - świetnie usmażone i stanowczo nie ociekały tłuszczem. Sos z chipotle lekko ostry i dobrze komponował się z owocami. Polędwiczki wieprzowe to bajka. Za samo wysmażenie należy się złoto - idealnie soczyste i różowe w środku. Dodatki dobrze dobrane, podkreślające ich smak. Sos z czerwonym pieprzem super! Saltimbocca była równie smaczna. Zielone gnocchi świetnie do niej pasowały. Mięso kruche i rozpływało się w ustach. Piwo Grimbergen warte uwagi - zwłaszcza klasyczny Blonde i Double Ambrée. Na deser dobry sorbet cytrynowy i doskonała włoska kawa, którą bardzo polecam. Obsługa na plus - kelner był bardzo miły, kompetentny i nie "narzucający" się gościom. Jeden malutki minus - w restauracji na takim poziomie proponowałbym podać gościom czekadełko - świeży chleb z oliwą, foccacię lub grissini. Zabrakło też koszyka z pieczywem do pozostałych dań (we włoskich restauracjach jest to standardem). Mimo małego minusika, miejsce należy koniecznie odwiedzić i spróbować tej kuchni!
-
Monika Kaczmarek ★★★★★
Dobra, elegancka restauracja położona w pobliżu drogi na Łódź/Warszawę. Ciekawy wystrój z akwarium w środku. Zamówione dania otrzymaliśmy w przeciągu 10-15 minut. Włoska kuchnia - prosta, pyszna. Krem z pomidorów był bardzo gęsty, treściwy, dobrze przyprawiony, podany z grzanką czosnkową. Ceny adekwatne do jakości - dwa dania obiadowe i napoje - koszt powyżej 80zł. Toaleta czysta i dobrze zaopatrzona. Obsługa bardzo uprzejma.
-
Justys ★★★★☆
Klimatyczne miejsce, ciekawy wystrój, jedzenie pyszne i pięknie podane. Jedyny minus to obsługa, pani kelnerka nie do końca potrafiła odpowiedzieć na pytania o sposób przygotowania i użyte składniki, talerze po przystawkach stały niesprzątnięte, mimo że kilkakrotnie mijała nasz stolik. Bardzo długi czas oczekiwania na rachunek.
-
Patryk ★★★★★
Świetna przestrzeń odrestaurowana z dbałością o szczegóły Przepyszne smaki wyważone świeże pięknie wyserwowane zarówno przystawki jak i dania główne...no i desery bajka Szef kuchni naprawdę świetny! Obsługa miła ogarnięta choć przydałoby się szkolenie z win Miejsce dobre na kameralne spotkanie ale też na większe przyjęcia Nie wiem jak smakuje pizza ale piec robi wrażenie A w toalecie śpiewają ptaszki :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres La Dolce Vita Ristorante Gniezno?
La Dolce Vita Ristorante Gniezno znajduje się przy Artyleryjska 1, 62-200 Gniezno, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do La Dolce Vita Ristorante Gniezno?
Można skontaktować się z La Dolce Vita Ristorante Gniezno pod numerem +48 539 920 101
Jak można dotrzeć do La Dolce Vita Ristorante Gniezno?
Do La Dolce Vita Ristorante Gniezno można dotrzeć, korzystając z poniższego linku