Opinie

  1. kornelia ★★★★☆

    (zaległa opinia z wizyty w lipcu) Restauracja z fajną lokalizacją blisko rynku. Jedzenie w mojej opinii smaczne i poprawnie przygotowane chodź nie określiłabym go jako wyjątkowe. Lekko zawiódł mnie makaron z krewetkami (był baaardzo delikatnie przyprawiony - myślę, że chodź prostota i klasyka jest dobra, można byłoby co nieco podkręcić smaki) mimo to oczywiście był w porządku, po prostu bez "wow". Na plus zdecydowanie zaskakujące podanie tatara. Obsługa również uprzejma, w karcie raczej każdy znajdzie coś dla siebie, całokształt wizyty pozytywny ;)

  2. Katarzyna ★★★☆☆

    Wybrałyśmy się z aplikacji Finebite. Nie przyszłabym tutaj ponownie niestety. Klimat jest super, można usiąść w środku oraz na zewnątrz. Drinki były pyszne. Barman zrobił naprawdę dobrą robotę. Ceny są dość wysokie. Makaron był smaczny, ale reszta naszych dań była przeciętna. Spodziewałyśmy się większego wow po pozytywnych opiniach. Napoje były dobre. Obsługa była bardzo miła. Klimat w środku jest fajny, nowoczesny.

  3. Luiza D. ★★★★★

    Przepyszne jedzenie - zarówno przystawki jak i dania główne. Bardzo smakowało nam menu sezonowe szparagowe. Również wybitny był tatar. Pyszne winko. Bardzo miła, pomocna i profesjonalna obsługa. Lokal ładnie urządzony, miła atmosfera, przyjemny ogródek na zewnątrz. Na pewno wrócimy i polecamy jedzonko. @getfinebite

  1. Łukasz Wolff ★★★★★

    Ciekawe miejsce, trafiłem tutaj przypadkiem szukając możliwości zjedzenie czegoś treściwego przed godziną 10:00 w pobliżu starego rynku w Poznaniu. Lokal przestronny, wygodne siedzenia, nie za duże menu (co dla mnie jest plusem w tego typu restauracjach). Na zamówione danie śniadaniowe nie czekałem długo i było na takie 4,5 gwiazdki, dość spore i treściwe. Polecam dla osób wymagających nieco więcej od śniadania niż sama jajecznica, a nie lubiących posiłków w hotelach, gdzie zwykle jest otwarty stół.

  2. Mateusz Koreciński ★★★★★

    Bardzo dobra kuchnia, przyjemny wystrój i sympatyczna obsługa. Na samym wstępie zamówiliśmy przepyszną lemoniadę na bazie syropu z czarnego bzu (fajnie orzeźwiająca przy upale sięgającym 38 stopni). Na przystawkę skonsumowaliśmy fajnie wysmażone frytki z guacamole oraz pieczonego buraka z karmelizowaną gruszką (druga przystawka przepyszna aczkolwiek dla bardziej wrażliwych może być za ostra - dla mnie była w sam raz). Domówiliśmy sobie później sałaty. Jedna była z krewetkami i fajnym chlebowym paluchem, który sprawiał wrażenie jakby był wiepekany na miejscu. Druga sałata to vegan bowl, czyli ogromna porcja przeróżnych wegańskich przysmaków (marynowane tofu, boczniaki w panko, kimchi, marchew, orzeszki ziemne i świetny orientalny sos orzechowy). Obie sałaty były bardzo smaczne i sycące. Na koniec nie mogliśmy sobie odmówić jeszcze jednego dzbanka tej przepysznej lemoniady :) Zostaliśmy bardzo sprawnie i miło obsłużeni. Ceny nie należą do najniższych ale myślę, że są jak najbardziej akceptowalne tym bardziej, że jedzenie było naprawdę przepyszne i świeże. Mogę polecić to miejsce z czystym sumieniem.

  3. Ania Kardych ★★★☆☆

    Wystrój lokalu bardzo ładny, dania ciekawe i dobre ale obsługa spowodowała to, że czas w restauracji nie był w 100% wspaniały. Pani kelnerka co nas obsługiwała była bardzo niemiła i nawet po części arogancka. Nie umiliło nam to czasu w restauracji. Zamówiliśmy burgera wegetariańskiego, otrzymaliśmy inny ale to nic, pomyłki się zdarzają. Gdy dostaliśmy prawidłowy burger to po chwili pani kelnerka doniosła na osobnym talerzyku boczniaka, który powinien być w burgerze. Szkoda, że tak się stało. Wracając do jedzenia, lemoniada z czarnym bzem- genialna. Nie spodziewałam się, że krem z pomidorów będzie tak ostry ale mimo to był smaczny. Burgery w porządku. Generalnie na plus ale myśle, że trzeba popracować nad empatia u jednej z pań.

  1. Nati Nati ★★★★★

    Serdecznie polecam!! Przepyszna kuchnia. To nasza poerwsza wizyta w Poznaniu, wiec szukaliśmy na Googlach dobrej restauracji i był to strzał w 10! (Choć nie wyświetliła się jako pierwsza!) Miła obsługa, ciekawe menu, obłędny smak. Polecić można w zasadzie wszystko, ale z naszego doświadczenia: burger, tagiatelle, pizza i sernik. Pycha! Zdecydowanie musisz tu przyjść;) My odwiedzimy napewno!

  2. Przemysław • ★★★★★

    W końcu udało się nam odwiedzić to miejsce. Menu konkretne, pozycje z pizzą, burgerami, smacznymi zupami (tajska). Wszystko podane bardzo szybko. Obsługa mega szybka. Ciemna bułka burgera świetnie pasuje do całości. Makaron włoski w bardzo wyrazistym smakiem. Zupa ostra - idealna kompozycja.

  3. Weronika Piękniewska ★★★★★

    Kuchnia i Mech to jedno z miejsc na kulinarnej mapie Poznania, które koniecznie trzeba odwiedzić! Wystrój lokalu jest klimatyczny i nawiązuje do nazwy. Jest to moja druga wizyta i na pewno będzie ich więcej! Szczególnie polecam chicken burgera. Zamówiliśmy również polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowym. Na ten moment dostępna jest karta z zimowymi herbatami i grzańcami. Obsługa jest bardzo miła. Za dwie osoby zapłaciliśmy 93 zł.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kuchnia&Mech?

Kuchnia&Mech znajduje się przy Dominikańska 7, Stare Miasto, 61-762 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kuchnia&Mech?

Można skontaktować się z Kuchnia&Mech pod numerem +48 535 077 750

Jak można dotrzeć do Kuchnia&Mech?

Do Kuchnia&Mech można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements